NVidia kontrol paneli, bu üreticinin ürünlerinde vazgeçilmez bir özelliktirNVidia kontrol paneli, bu üreticinin ürünlerinde vazgeçilmez bir özelliktir

16.05.2019

NVidia kontrol paneli, bu üreticinin ürünlerinde vazgeçilmez bir özelliktir 98

NVidia kontrol paneli, bu üreticinin ürünlerinde vazgeçilmez bir özelliktir.

NVidia kontrol paneli gerekiyorüreticinin ürünlerinin bulunduğu PC'ye kurulmuştur. Her şeyden önce, bunlar video kartları. Şirket, oldukça uzun süredir grafik hızlandırıcıları oldukça başarılı bir şekilde üretiyor. Yapılandırma ve yapılandırma kolaylığı için, bu yazılım eklentisi sürücü paketinde bulunur.

NVidia kontrol paneli.

Bugüne kadar iki seçenek varBu şirketin video kartlarının yürütülmesi. İlk durumda, bu anakart üzerinde entegre bir yonga. Bu tür uygulama çoğunlukla, evdeki veya ofisteki basit kullanıcıların seçtiği ucuz bütçe sistemlerinde kullanılır. Bu teknik çözüm, standart görevler için, örneğin ofis uygulamalarında çalıştırmak ve çalışmak ya da bir film seyretmek için oldukça yeterli olan minimum bir performans seviyesi sağlar. Ama oyunlar için bu yeterli değil. Şirket, müşterilerinin her birine önem veriyor ve kolay kullanım için bu sınıftaki tüm cihazların NVidia kontrol paneli gibi bir yazılım öğesiyle donatılmış olması gerekiyor. İkinci seçenek, talep eden kullanıcılar içindir. Bunlar grafik hızlandırıcılar olarak adlandırılır. Oyun bilgisayarı veya grafik istasyonlarına takılırlar. İlk durumda, bu tahtadan dolayı, grafik altsistemi kaynaklarını isteyen bir oyunu çalıştırmak mümkündür. İkinci durumda, özel paketleri (örneğin, Photoshop) çalıştırmak mümkün hale gelir. Oyuncaklardan çok bir video hızlandırıcı talep ediyorlar. Her iki durumda da, kişisel bilgisayarın grafik alt sistemi kaynaklarını yönetme sürecini büyük ölçüde basitleştiren NVidia kontrol panelini kurmak zorunludur.

NVidia - kontrol paneli

Yazılımı kurmanın iki yolu vardırüreticisi. İlki kit ile birlikte verilen CD'den kurmaktır. Sürücü ve NVidia kontrol paneli gibi öğeleri yüklemenin ikinci yolu, programı Internet'ten indirip yüklemektir. İlk seçenek iyidir, çünkü disk her zaman paketlenmiştir ve onunla hiçbir problem yoktur. Böyle bir kurulumun dezavantajı, yazılımın en son sürümünün yüklenmemiş olmasıdır. Bu nedenle, doğru çözüm Internet'ten indirip yüklemektir. Böyle bir kurulumun eksi World Wide Web'e zorunlu bir bağdır ve her yerde olamaz.

NVidia Panel

Program kompleksi ikiNVidia'nın bileşeni: kontrol paneli ve sürücü. İkincisi, grafik kartı kaynaklarını yönetmekten sorumludur ve bu alt sistemin herhangi bir öğesine düşük seviyeli erişime sahip bir programdır. İlk bileşen, onu kişisel ihtiyaçlarınıza göre değiştirmenize, iş sürecinde gerekli değişiklikleri yapmanıza izin verir.

Çoğu PC ve dizüstü bilgisayar sahibi zaten takdir ediyorbu yazılımın avantajı. Bilgisayarda çalışma sürecini büyük ölçüde kolaylaştırdığı için, sürücülerle aynı anda yüklenmelidir. Bu nedenle, NVidia paneli, bu üreticinin ürünlerinin vazgeçilmez bir özeliği olup, bu tür ürünler mutlaka böyle bir durumda kurulmuştur.

NVidia kontrol paneli, bu üreticinin ürünlerinde vazgeçilmez bir özelliktirNVidia kontrol paneli, bu üreticinin ürünlerinde vazgeçilmez bir özelliktir

Related news

 • Ufak Tefek Cinayetler Şebnem Aksak Kimdir Şükran Ovalı
 • Egenin Hamsisi 20.Bölüm izle
 • Çocuk peri masalı Küçük Kırmızı Başlıklı Kız: Kısa içerik ve ahlak
 • ÇOCUKLAR İÇİN PELÜŞ OYUNCAK YAPIMI
 • Babamıza hediye hazırlıyoruz

 • NVidia kontrol paneli, bu üreticinin ürünlerinde vazgeçilmez bir özelliktir 39

  NVidia kontrol paneli, bu üreticinin ürünlerinde vazgeçilmez bir özelliktir


  NVidia kontrol paneli, bu üreticinin ürünlerinde vazgeçilmez bir özelliktir 50

  NVidia kontrol paneli, bu üreticinin ürünlerinde vazgeçilmez bir özelliktir 55

  NVidia kontrol paneli, bu üreticinin ürünlerinde vazgeçilmez bir özelliktir 97

  NVidia kontrol paneli, bu üreticinin ürünlerinde vazgeçilmez bir özelliktir 32

  NVidia kontrol paneli, bu üreticinin ürünlerinde vazgeçilmez bir özelliktir 37

  NVidia kontrol paneli, bu üreticinin ürünlerinde vazgeçilmez bir özelliktir 100

  NVidia kontrol paneli, bu üreticinin ürünlerinde vazgeçilmez bir özelliktir 69

  NVidia kontrol paneli, bu üreticinin ürünlerinde vazgeçilmez bir özelliktir 23

  NVidia kontrol paneli, bu üreticinin ürünlerinde vazgeçilmez bir özelliktir 28

  NVidia kontrol paneli, bu üreticinin ürünlerinde vazgeçilmez bir özelliktir 99

  NVidia kontrol paneli, bu üreticinin ürünlerinde vazgeçilmez bir özelliktir 62

  NVidia kontrol paneli, bu üreticinin ürünlerinde vazgeçilmez bir özelliktir 31