Novorizhskoe karayolu üzerinde piramit: mitler ve gerçeklik 2019

Novorizhskoe karayolu üzerinde piramit: mitler ve gerçeklik 2019

Novorizhskoe karayolu üzerinde piramit: mitler ve gerçeklik 69 30.01.2019, 21:49

Novorizhskoe karayolu üzerinde piramit: mitler ve gerçeklik

Geçmişten günümüze, piramitler, yüzyıllar boyunca yapılara eşlik eden inşaat ve sırlardaki ölçeklerinden etkilenmiştir.

Dünyanın ünlü piramitleri

Mısır ve Meksika, İspanya ve Yunanistan, Sırbistan ve Bosna, Çin ve Fransa, daha büyük ölçüde ya da daha az ölçüde çalışılmış olan piramitleri olan ülkelerdir.Novorizhskoe karayolu üzerinde piramit Mitlerin ve bilmecelerin yapının verilerine eşlik etmesi,onlara çeşitli özellikler vermek. Dünyadaki sıra dışı yapılar büyük ilgi çekiyor. Rusya bu konuda bir istisna haline gelmedi. Novorizhskoe otoyolundaki piramit, bu bölgenin ana cazibe merkezi haline gelmiş ve yılın farklı zamanlarında turist çekmektedir. Her sene, dünya çapında ünlenen yapıyı görmek isteyenlerin akışı artıyor.

Novorizhskoe otoyolunda piramit nerede? Oraya nasıl gidilir?

Ünlü Rus mühendis Alexander Golod'un 17 piramitten biri Moskova'nın başkenti Novorizhskoe otoyolunun 38 km uzağında dikildi.Novorizhskoe karayolu üzerinde piramit yorumlarBatıya doğru hareket etmek imkansızOnu geç. Rusya expanses böyle bir mucize bulmak için beklemeyin çünkü o incelikle, haklı dikkatine kendilerini zincirleme açık alanda toprak, üstünde yükselir. Chesnokovo köyü yakınında yer alan bu yapı BDT en yüksek piramit olarak kabul edilir, yüksekliği. Herhangi bir metal elemana sahiptir tasarımının bir parçası olarak 1999 yılında blok ve plastik paneller kombinasyonuyla yapılan Novorizhskoe karayolu üzerinde piramit, 44 m ve dış priporoshena beton kırıntısıdır.
Buraya araba ile veyaDeneyimli bir rehber, size bu piramit hakkında herşeyi anlatacak, hikayenin inşaatın özellikleriyle başlayıp, bireyler ve bir bütün olarak ülkedeki mucizevî etkilerle ilgili gerçeklerle biten rahat gezi otobüsü.

Şekil efekti kullanarak

Yapım formu kesin bir öneme sahiptir.Novorizhskoe karayolu üzerinde piramit: adresNovorizhskoe otoyolundaki piramit tasarlandıBaşlangıçta onaylamak veya yaşayan organizmalar ve çevre üzerindeki inşaatın mucizevi etkisi hakkında mitler teorisini çürütmek için bir deneme olarak. eski zamanlarda piramit şekli, içinde olan nesneler üzerinde olağanüstü bir etkisi mutlaka bulunurdu. Açlık yapımı esası olan formu, etkisi, uzun süre çalışılmıştır ve hesaplamalarda kullanılan Golden Section oranları, fantastik bir sonuç vermek zorunda kaldı. Çağdaş gerçekte ortak fenomenlerin olumsuz etkilerini gidermek için vardı biçim ve mekan etkileşimi, üzerine bahis koyun. Böyle çatışmalar ve savaşlar, salgın ve suç, doğal afetler ve toplumsal gerginlikler gibi küresel sorunlara salladı, mühendis çevreleyen gerçekte uzay ve olaylar, getiren barış ve uyum üzerinde olumlu etki piramitleme istedi.

Alexander Golod Piramidi ne sıra dışı özellikleridir?

Rehbere ve hacılara göreBinayı düzenli olarak ziyaret ettiğimizde, Novorizhskoe otoyolundaki piramidin sahip olduğu benzersiz etki gözüküyor. Avantajların listesi aşağıdaki gibi tanımlanabilir:
Novorizhskoe karayolu üzerinde piramit nasıl gidilir• Canlı bir organizmanın koruyucu özellikleri artar. Zayıflamış bağışıklığı olan insanlar, binanın içinde kaldıktan sonra iyiliğin önemli ölçüde iyileştiğini kaydetti. Ve bazı ziyaretçiler buraya geri dönen zayıf bir evcil hayvan getirdi.
• Vücutta agresif olan yıkıcı olayların olumsuz etkisi engellenir. Güçlü antistres etkisi fark edildi.
• İnsan vücudunun iç rezervleri harekete geçirilir, yaşlanma süreçleri askıya alınır.
• Novorizhskoe otoyolundaki piramit çevredeki alanın uyumlaştırılmasını sağlar ve içinde bulunanlara huzur ve ahenk getirir.
• Şiddetli donlarda bile sıvının donmamasıyla farklıdır. Suyun yapısı moleküler seviyede değişmektedir.
• Kötü huylu hücrelerin gelişimini durdurma ve ilaçların etkisini artırma hakkında söylenmişti.

Novorizhskoe karayolu üzerinde piramit: yorumlar

Dünya çapında bilinen Hunger inşası,çok sayıda turist çekiyor. Tüm dünyada bilinen bir fotoğraf olan Novorizhskoe otoyolundaki piramit, 16 yıl boyunca çok çeşitli anlaşmazlıklara neden oldu. Hacılar, şifalı özellikleri hakkında, yüzlerce şifa örneğini gerekçe göstererek, uyum bulma ve yeni yaşam ufuklarını keşfetme konusunda birbirleriyle ilişki kurdular. Şüpheciler, bu yapıda hiçbir mucizenin bulunmadığını ve iyileşmenin gerçekleşmesi durumunda, bu sadece bir tesadüf olduğunu savunarak, taban tabana zıt bakış açısını savunurlar. Piramidin içindeki boşluğun eşsiz özelliklerinden şüphe duyulan şeyler, bu özelliklerin herhangi bir açıklamasında kendinden kandırmanın öncülük ettiğini öne sürmektedir.

İnan veya inanmamaya mı?

Her iki taraf da yapım hakkında ne diyorsa,önemli olan, kimsenin piramide karşı kayıtsız kalmamasıdır: en çeşitli insanların tartışmasına ve gerçek ilgisine neden olur. Ve mucizelere ve şifa etkisine inanıp inanmamak, tek bir kişinin işi. Herhangi bir dizinde bulunan Novorizhskoe otoyolundaki piramit turistlerle popülerdir. Burada herkes kendileri için bir şey bulur: bir - barış, diğerleri - ilham, üçüncü - meditasyon yoluyla kendinize giden yol, bir sonraki cazibe dördüncü yeni izlenimler.

Novorizhskoe karayolu fotoğraf piramitHafızanız için bir hatıra ya da tılsım bırakma, ücretli su satın alma ve kendi auralarınızın bir fotoğrafını yapma fırsatı - tüm bunlar bu geziyi gelecekte değerlendirecek.

Novorizhskoe karayolu üzerinde piramit: mitler ve gerçeklik 2019

Novorizhskoe karayolu üzerinde piramit: mitler ve gerçeklik 2019

Related news

 • Rahim Kanseri Erken Belirtisi
 • İnci süslemeli 2 şişle patik tarifi By hatice
 • Mandalinalı Trifle Tarifi

 • Novorizhskoe karayolu üzerinde piramit: mitler ve gerçeklik 82

  Novorizhskoe karayolu üzerinde piramit: mitler ve gerçeklik


  Novorizhskoe karayolu üzerinde piramit: mitler ve gerçeklik 6

  Novorizhskoe karayolu üzerinde piramit: mitler ve gerçeklik 47

  Novorizhskoe karayolu üzerinde piramit: mitler ve gerçeklik 35

  Novorizhskoe karayolu üzerinde piramit: mitler ve gerçeklik 32

  Novorizhskoe karayolu üzerinde piramit: mitler ve gerçeklik 98

  Novorizhskoe karayolu üzerinde piramit: mitler ve gerçeklik 39

  Novorizhskoe karayolu üzerinde piramit: mitler ve gerçeklik 46