Noofen: öğretim, yorumlar, açıklama, fiyat. Çocuklar için Noofen 2019

Noofen: öğretim, yorumlar, açıklama, fiyat. Çocuklar için Noofen 2019

Noofen: öğretim, yorumlar, açıklama, fiyat. Çocuklar için Noofen 80 21.02.2019, 05:52

"Noofen": öğretim, yorumlar, açıklama, fiyat. Çocuklar için "Noofen"

"Noofen" ilacını nasıl almalıyım? Bu aracı kullanmak için talimatlar makalede sağlanacaktır. Ayrıca bu tür ilaçların maliyetini, hangi şekillerde üretildiğini, neyin amaçlandığına, yan reaksiyonların ve kontrendikasyonların olup olmadığını öğreneceksiniz.noophen talimatı

Ambalajlama, üretim şekli, kompozisyon

Hangi aktif maddeler içerirTabletler "Noophen"? Bu ilaca eklenen talimat, aktif maddesinin Phenibut olduğunu söylüyor. Yardımcı maddeler için, bileşim laktoz, Ca stearat ve patates nişastası içerir.

Ayrıca not edilmelidir kiilaç da kapsüller şeklinde mevcuttur. Tabletler ile aynı aktif maddeyi içerirler ve bir karton paketine (her biri 20 parça) yerleştirilen blisterlerde satışa devam ederler.

Eczanelerde "Noofen" tozunu da bulabilirsiniz. Bu formun kullanımıyla ilgili talimatlar paketin içinde paketler (her biri 500 veya 100 mg) ile birlikte verilmektedir.

farmakoloji

İlaç "Noofen" özellikleri nelerdir? Kullanım talimatları bu bir nootropik ilaç olduğunu göstermektedir. Bir feniletilamin ve gama-aminobutirik asit türevidir.

Bu demektir kisakinleştirici özellikler. İş kapasitesini artırır, hafızayı uyarır, kaygıyı, psiko-gerilim gerginliğini ve korkuyu ortadan kaldırır ve uyku kalitesini artırır.

İlaç "Noofen" adreno ve holinoretseptory etkilemez. Bu latent dönemi uzatır ve nistagmus ciddiyetini azaltır ve ayrıca süresini kısaltır.

Ayrıca, ilaç bu tür vasovetagative ortadan kaldırırbaş ağrıları, uyku bozuklukları, başın ağır olduğu hissi, duygusal kararsızlık ve sinirlilik gibi belirtiler. Buna ek olarak, ilaç "Noofen" genel refahı artırır, aktif aktivite, ilgi, zihinsel etkinlik ve kişisel inisiyatif için motivasyonu artırır. İlaç, yatıştırıcı bir etkiye sahip değildir.

noophen kullanım talimatları

"Noofen" in başka özellikleri nelerdir? sakinleştiriciler aksine, ilaç psikolojik göstergeler (dikkat, hafıza, hız ve duyusal-motor yanıtların doğruluk) artırmaya yardımcı olur, kullanım durumları için yönergeler.

Ayrıca söz konusu ilacın bağımlılık ve bağımlılık olmadığı söylenmelidir.

Farmakokinetik

İlaç "Noophen" ne kadar emilir? Talimat, yuttuktan sonra ilacın oldukça iyi emildiğini ve vücudun hemen hemen tüm dokularına nüfuz ettiğini göstermektedir. İlaç maddesinin yaklaşık% 80-95'i karaciğerde metabolize olur,% 5'i böbrekler tarafından değiştirilmez.

Kullanım Endikasyonları

tıp "Noofen" talimatı (aşağıda belirtilmiştir ilacın fiyatı) ne gelince aşağıdaki patolojilerin almalı bildirir:

 • nevrozlar;
 • asteni;
 • özellikle küçük çocuklarda sinir rahatsızlıkları (örneğin, enürez, kene, kekeme);
 • Farklı yaşlardaki insanlarda farklı tiplerde sinir ve ruhsal bozukluklar.noofen talimat fiyatı

Söz konusu ilacın belirtilmelidirGenellikle yaşlılarda uykusuzluk ve gece kaygısı için reçete, Meniere hastalığı ve baş dönmesi, vestibüler analizörün bozulan iş ile ilişkilidir. İlaveten, "Noofen" ilacı, kinetoz sırasında ve alkol yoksunluğu sendromunun karmaşık tedavisinin bir parçası olarak, hareket hastalığının önlenmesi olarak alınabilir.

Kontrendikasyonlar

Ne zaman bir ilaç "Noofen" yazamaz? Talimat (ilacın fiyatı oldukça yüksektir) aşağıdaki kontrendikasyonları içerir:

 • akut böbrek yetmezliği;
 • hamilelik dönemi;
 • emzirme zamanı;
 • laktaz eksikliği, galaktoz veya glukoz-galaktoz malabsorpsiyonuna konjenital intolerans;
 • ilacın bileşenlerine aşırı duyarlılık.

Ek olarak, bu ilacı özellikle dikkatli bir şekilde sindirim sistemi eroziv ve ülseratif hastalıkları olan hastalara reçete edilir.

İlaç "Noofen": talimatlar

Fiyat, yorumlar makalenin sonunda sunulacak, şimdi size bu ilacı nasıl doğru bir şekilde alacağımızı ve hangi dozda yapacağımızı size anlatacağız.

kullanım fiyatı için noophen talimatları

Talimatlara göre, ilaç günde üç kez 0.25-0.5 g alınmalıdır. Gerekirse, dozunu 2,5 g'ye çıkarınız.

İlacın tek alımı 0.75 g'dan fazla olmayan bir miktarda mümkündür 60 yaşından büyük kişiler, bir seferde 0,5 gramdan fazla miktarda ilaç reçete etmezler.

Tedavi sırasında ilaç reçete edildi iseAlkolizm veya yoksunluk belirtileri, o zaman belli bir şemaya uymak gerekir: 0.25-0.5 g günde üç kez ve ek bir 0.75 g yatmadan önce. Bu tedavi birkaç gün boyunca takip edilir, bundan sonra hasta standart tedaviye aktarılır.

Bu nedenle, bir bozukluğun zayıf bir belirtisi ile, bir hastaya azaltılmış veya ortalama bir doz reçete edilir ve artan semptomlarla, artan bir dozaj.

Doz aşımı belirtileri

Doz aşımı vakaları, ilacın dozu önemli ölçüde aşıldığında, uzun bir süre için alındığında ortaya çıkabilir. Bir kural olarak, bu bir hepatotoksik etkiye yol açar.

noophen talimatları fiyat yorumlar

Doz aşımının en belirgin belirtileri şunlardır:

 • karaciğer yetmezliği;
 • bulantı;
 • hipotansiyon;
 • sersemlik.

Bu tür belirtilerle, hastaya gastrik lavaj reçete edilir ve sorbentler de verilir.

Advers reaksiyonlar

İlaç "Noofen" in yan etkileri vardır. Aynı zamanda talimat, bu ilacın insanlarda tedavisinde, istenmeyen etkilerin nadiren geliştiğini belirtmektedir. Bazen hasta uykulu veya mide bulandırıcıdır. Bir aşı olarak, bu gibi istenmeyen reaksiyonlar hastaları yalnızca tedavinin en başında derttirir. Bir süre sonra, bu olaylar bağımsız olarak geçer.

İlaç "Noofen": Çocuklar için talimat

Küçük çocukları tedavi etmek için sadece "Noofen" tozunu kullanın. Doz, hastaların yaş grubuna bağlıdır.

3-4 yaş çocuklara verilen talimatlara göreÖzünde 0.1 g, 5-6 yıl - ilacın aynı miktarda, ama günde üç kez, 7-10 yıl - 0.1-0.2 g günde dört kez, 11-14 yıl - 0, Günde üç kez 2-0.3 g. 14 yaşından büyük hastalar için, bir ilacın yetişkin dozu reçete edilir.

Toz "Noofen" aktif olarak kullanılmaktadırçocuk pratiği. Çoğu zaman, ilacın bu formu bebeklere 1 yıla kadar tedavi edilir. Çoğu durumda, ilacın çocuk üzerinde yararlı bir etkisi vardır. İlaç uykuyu artırır, motor aktivitesini normalleştirir ve böyle devam eder. Bu durumda, böyle bir ilacın sadece bir çocuk doktoru tarafından reçete edilmesi gerektiğini unutmayın. Çocuklara kişisel takdir yetkisi vermek yasaktır.Çocuklar için noophen talimatı

İlaç Etkileşimleri

Nadir durumlarda, ilaç "Noofen" reçete edilirpsikotrop dahil olmak üzere diğer yöntemlerle karmaşık tedavi. Söz konusu ilacın, sakinleştiriciler, nöroleptikler ve hipnotikler ile eşzamanlı kullanımı, etkinin karşılıklı olarak geliştirilmesine yol açabilir.

Ilacın analogları, fiyat

Bu ilaçla tedavi sırasında alkol almanız önerilmez. Bu kombinasyon, ilacın etkisini artırarak gastrointestinal sistemin ve diğer organların çalışmasında ihlallere neden olabilir.

İlaç "Noofen" analogları şunlardır: "Kindinorm", "Fenopropyl", "Entrop", "Kalsiyum Gopantenate", "Semax", "Pikamilon".

İlaçları herhangi bir eczanede 550 ruble fiyattan satın alabilirsiniz.

Ilaç hakkında yorumlar

Çok sayıda yorum bırakıldıilaç "Noofen" aldıktan sonra hastalar, farklı şekillerde yetişkinler üzerinde hareket ettiğini göstermektedir. Bazı hastalar için terapi çok etkilidir. İlaç, hastalığın neredeyse tüm istenmeyen semptomlarından kurtulmaya yardımcı olur.

Bununla birlikte, aynı zamandaBu ilacın insan vücudunu hiçbir şekilde etkilemediği belirtilmektedir. Özellikle işe yaramaz, hastalara göre, bu ilaç bitkisel distoni tedavisi sırasında.noophen tablet talimatları

Ayrıca, insanların ilaca bağımlılık vakaları hakkında konuştukları birkaç yorum var.

Uzmanların görüşüne gelince, onlarSöz konusu ilaçların ancak endikasyonlara ve reçete edilen doza göre kesin olarak alındığında etkili olacağını iddia eder. Sıklıkla hastalar, gerginliği hafifletmek ya da sadece hafızayı geliştirmek için ihtiyaç duyduklarında kendilerini kendi başlarına reçete ederler. Doktorlar, sadece tecrübeli bir uzman yetkili tedaviyi atayabildiği için, ilacı kendi takdirine bağlı olarak kullanmaları tavsiye edilmez.

Noofen: öğretim, yorumlar, açıklama, fiyat. Çocuklar için Noofen 2019

Noofen: öğretim, yorumlar, açıklama, fiyat. Çocuklar için Noofen 2019

Related news

 • İltihaplı omurga hastalığı kamburluğa götürebilir
 • FETÖ davaları için 8 yeni mahkeme kuruldu
 • Toprak işleri yapmak. tanım
 • Ev Dekorasyonunda Renk Uyumu

 • Noofen: öğretim, yorumlar, açıklama, fiyat. Çocuklar için Noofen 36

  Noofen: öğretim, yorumlar, açıklama, fiyat. Çocuklar için Noofen


  Noofen: öğretim, yorumlar, açıklama, fiyat. Çocuklar için Noofen 64

  Noofen: öğretim, yorumlar, açıklama, fiyat. Çocuklar için Noofen 28

  Noofen: öğretim, yorumlar, açıklama, fiyat. Çocuklar için Noofen 37

  Noofen: öğretim, yorumlar, açıklama, fiyat. Çocuklar için Noofen 94

  Noofen: öğretim, yorumlar, açıklama, fiyat. Çocuklar için Noofen 24

  Noofen: öğretim, yorumlar, açıklama, fiyat. Çocuklar için Noofen 95