25.06.2019

Nizhny Novgorodda bir çocukla nereye gidebilirim Kukla tiyatrosu, çocuklar için Nizhny Novgorod müzeleri 97

Nizhny Novgorod'da bir çocukla nereye gidebilirim? Kukla tiyatrosu, çocuklar için Nizhny Novgorod müzeleri

Nizhny Novgorod'da bebekle nereye gideceğini bilmiyorumNovgorod böylece zamansal bir ömür için hoş bir anı kalırdı? Bir aile tatili için en iyi seçenekleri topladık. Nizhny Novgorod, her ebeveynin hobilerine bakılmaksızın, çocukları için eğlence bulabileceği bir şehir. Yetişkinlerin kendileri yeniden genç hissetme, yavrularıyla birlikte bir kukla tiyatrosu ya da birçok müzeden birini ziyaret etme fırsatı bulacaklar.

Çocuklarınız gitmek için mükemmel bir "bahane" olabilirkelebekler müzesinde, bir peri masalı trene binmek veya bir lazer etiketi oynamak. Ve en önemlisi, tüm zamanlarınız, varislerinize adayacağınız, kesinlikle yaşına kadar onun tarafından hatırlanacak. Sevdiklerinle geçirdiği zaman paha biçilemez.

Çocuklar için Nizhny Novgorod dünyanın en ilginç şehri olacak, en önemli şey doğru eğlenceyi seçmektir.

Tiyatrolar

Eğer çocuğunuz geri dönüşü olmayan bir erkekve dakika hala oturmuyor, ama sakin bir şekilde rahatlamak istiyorsan, onu oyunculukla tanıştıracağına emin ol. Hiçbir çocuk kukla tiyatrosunda ilginç bir performansı reddedemez. Güzel oyuncaklar en az bir saat boyunca çocuğun dikkatini çabucak çeker. Buna ek olarak, iyi bilinen çocuk psikologları bile çocukluğundan gelen bir çocuğun güzelliğe tanıtılması konusunda ısrar ediyorlar. Kukla tiyatrosu tam olarak yer. Ve tiyatro eleştirmenleri, Nijniy Novgorod'daki aktörlerin üretiminin Obraztsov'un en iyi performanslarıyla karşılaştırılabileceğine uzun zamandır karar verdiler. Kukla tiyatrosunu ziyaret edin: Bolshaya Pokrovskaya, 39.

Nizhny Novgorod'da bir çocuk ile nereye gitmeliÇocuk oyunları ve tanınmışçocuklar için şehir tiyatrosu. Nizhny Novgorod dikkatinize "İnanç" sunar. Tiyatro tutkunlarına yönelik olağan stüdyondan, çocukların orijinal prodüksiyonlarını görebilecekleri en iyi mekanlardan birine dönüştü. Bunu şu adreste bulabilirsiniz: Meshchersky Bulvarı, 10.

müzeler

Müzeye gitmek sadeceeğlence bileşeni, ama aynı zamanda eğitim. Çocuk, büyüleyici sergilere hayran kaldığı zaman, onlara hafızasında ertelenen bir sürü yeni bilgiyi öğrenir. Nizhny Novgorod'da müzelerin önemli misyonunu biliyorlar, bu yüzden onları sadece bilgilendirici değil aynı zamanda ilginç hale getirmeye çalışıyorlar. Çocuklar için Nizhny Novgorod Müzeleri yetişkinlerin dikkatini çekebilir.

Interactive Sunny City yakın zamanda açıldı vezaten çocuklar ve ebeveynleri ile favori haline gelmiştir. Bu müzede bir dizi bilimsel çalışma yürütebilir, pratikte fizik kurallarını kontrol edebilir ve gerçek bir Einstein olduğunuzu hissedebilirsiniz. "Sokol" alışveriş merkezinde Chaadaev Caddesi üzerinde yer almaktadır.

çocuklar için düşük NovgorodEğer çocuğunuz fiziği sevmiyorsaSanat müzesi turunda. Çocuklar için özel uyarlanmış programlar var. Tecrübeli kılavuzlar, resimlerle ilgili en fazla bilgiyi, aşırı miktarda gerçekle aşırı yüklenmeden anlatırlar. Çocuğunuz oynayacak, ona ödevler verecek ve güzel sanatların en iyi örneklerini gösterecektir.

Nizhny Novgorod'a geliyorsan, eğlenceÇocuklar için, şehrin merkezinde bulunan Sergi Kompleksi'nde arama yapabilirsiniz. İçinde sürekli olarak çeşitli tat ve yaş için elli farklı sergiye kadar çalışır.

Kelebek Evi

Nizhny Novgorod'da bir çocuk ile nereye gitmeli? Tabii ki kelebeklerin evinde! Bu hem kızlara hem de erkeklere hitap edecek kalıcı bir sergidir. Sergide dünyanın dört bir yanından farklı ülkelerden gelen böcekleri görebilir ve tanıyabilirsiniz.

kukla tiyatrosu Fuarın organizatörleri ayrıntılarını anlatacaklarEn ilginç kelebekler, nasıl yediklerini gösterecek. Çocuklar, kanatlı bebeklerin göründüğü bebeklerle kuluçka makinesine bakabilecektir. Onların lütfu, sadece çocukların değil, yetişkinlerin de hayal gücünü hayrete düşürecek. Ve turdan sonra herkes bir kelebek tutabilir ve ayrıca unutulmaz bir fotoğraf çekebilir.

planetaryum

Gelecekteki fizikçilere nereye götüreceğimizi çoktan anladık vesanatçılar ve Nizhny Novgorod şehrinde astronomlar ne olacak? Çocuklar için bir planetaryum çalışır. Çocuklar için Nizhny Novgorod'un bu kurumu yaşlarına bağlı olarak birkaç ilginç program sunuyor. Bir çocuğa planetaryuma öncülük etmek, dört yaşından itibaren, "Yıldız arkadaşlar Rabbit Taffy" nin peri masalı performansına başlayabilir. Planetaryum adresi: Devrim caddesi, ev 20.

"Laser Tag"

Aktif çocuklar, popüler oyun "Lasertag" i sevecekyurt dışından gelen bize geldi. Bu bir tür savaştır, bahçedeki çocukların düzenlediğinden sadece birkaç kat daha yüksektir. Yarışma için özel olarak hazırlanmış bir arena var ve çocuklara, hem çocuk hem de yetişkinleri büyüleyebilecek bir lazerle neredeyse gerçek bir silah verildi.

Çocuklar için düşük Novgorod eğlenceGöstericinin organizatörleri sürekli olarak askeri stratejilerini değiştiriyor, böylece daha da ilginç olacak. Canlı izlenimler garanti edilir.

parklar

Nizhny Novgorod’un her bölgesi kendi başınagüzel parklar. Çoğu yaz aylarında aktif olarak çeşitli ilgi çekici yerler üzerinde çalışabilir, her birinde kahve içebilir, dondurma yiyebilir veya bir kafede oturabilirsiniz. Nizhny Novgorod'da bir çocukla nereye gidileceğini sorduğunda, bir aile tatiline çıkabileceğinizi unutmayın. Park bunun için ideal bir yer.

çocuklar için Nizhny Novgorod müzeleriProspektüs Gagarin mükemmel "İsviçre"Çocuklar ve ebeveynleri için uygundur. Parkta sadece çeşitli turistik yerler değil, aynı zamanda bir hayvanat bahçesi de vardır. Park yönetiminin önerdiği hayvanlar için yiyecek alın ve yürüyüşe çıkın.

Sadece bir hayvanat bahçesi ile sınırlı kalmaya gerek yoktur. Çocuklar hayvanları sever. Doktorlar fauna ile iletişimin erkeklerin ve kızların bağışıklıklarını geliştirmelerine ve güçlendirmelerine yardımcı olduğuna inanıyor. Neyse ki, Nizhny Novgorod'da görülecek çok şey var. Şehrin en büyük hayvanat bahçesi Limpopo denir, üç yüzden fazla farklı hayvan var. üç yıla kadar olan çocuklar için, giriş tamamen ücretsizdir ve bir bilet için 14 3-under 120 ruble ödemek zorunda kalacak olan.

Çocuk demiryolu

Nizhny Novgorod çocuklar için favori eğlence -Bu demiryolu. Benzersizliği, sadece binebileceğiniz büyük boyutlardaki sıradan bir oyuncak olmadığı gerçeğinde yatar. Bu gerçekten bir ulaşım şekli, sadece küçük çocuklar için. Bu trenin üç adet çalışma istasyonu var. Ve uzunluğu on bir kilometre kadardır.

Nizhny Novgorod'da bir çocuk ile nereye gitmeli: mevsimsel eğlence

Yine de bu harika şehirde çocuğa nereye gideceğine karar veremiyor musunuz? Takvime bakın. Bahçede kış varsa, birçok buz pistinden birine gidin.

Ve Yılbaşı tatillerinde çocuklar "Peri Yolu" nda çizgi film kahramanı Vovka ile bir yolculuğa çıkacaklar. Bu inanılmaz şehirde Baba Yaga ile tanışabilir ve Bilim Adamı Kedisiyle tanışabilirsiniz.

Novgorod çocuklar için tiyatroYaz aylarında teleferik boyunca yürüyüş düzenleyebilirsiniz.Yol. Başlangıçta nehri geçmek için bir araç olarak yapılmışsa, kısa zamanda yetişkinler ve çocuklar için favori bir eğlence haline geldi. Herkes 50 metreden daha yüksek bir rakımda, ruhu yakalayabilir. Tüm kabinler şeffaftır, böylece doğanın güzel manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Kameranı yanına al ve unutulmaz fotoğraflar çek.

Yılın herhangi bir zamanında, sinemalar şehirde çalışır. Çocuklar için yetişkin filmleri ve çizgi filmleri gösterirler. Bir seans seçin ve çocuğunuz için ilginç olacak bir şey izleyin.Related news

 • Marketlerin Alışveriş Hileleri: Bu Oyunlara Kanmayın
 • Mezuniyet Makyaj Modelleri 2014-2019
 • Peynirli Üçgen Börek
 • Damla Sakızlı Muhallebi Tarifi Videosu
 • Soğuk Domates Çorbası Tarifi

 • Nizhny Novgorodda bir çocukla nereye gidebilirim Kukla tiyatrosu, çocuklar için Nizhny Novgorod müzeleri 41

  Nizhny Novgorodda bir çocukla nereye gidebilirim Kukla tiyatrosu, çocuklar için Nizhny Novgorod müzeleri


  Nizhny Novgorodda bir çocukla nereye gidebilirim Kukla tiyatrosu, çocuklar için Nizhny Novgorod müzeleri 2

  Nizhny Novgorodda bir çocukla nereye gidebilirim Kukla tiyatrosu, çocuklar için Nizhny Novgorod müzeleri 65

  Nizhny Novgorodda bir çocukla nereye gidebilirim Kukla tiyatrosu, çocuklar için Nizhny Novgorod müzeleri 21

  Nizhny Novgorodda bir çocukla nereye gidebilirim Kukla tiyatrosu, çocuklar için Nizhny Novgorod müzeleri 23

  Nizhny Novgorodda bir çocukla nereye gidebilirim Kukla tiyatrosu, çocuklar için Nizhny Novgorod müzeleri 25

  Nizhny Novgorodda bir çocukla nereye gidebilirim Kukla tiyatrosu, çocuklar için Nizhny Novgorod müzeleri 37

  Nizhny Novgorodda bir çocukla nereye gidebilirim Kukla tiyatrosu, çocuklar için Nizhny Novgorod müzeleri 57

  Nizhny Novgorodda bir çocukla nereye gidebilirim Kukla tiyatrosu, çocuklar için Nizhny Novgorod müzeleri 51

  Nizhny Novgorodda bir çocukla nereye gidebilirim Kukla tiyatrosu, çocuklar için Nizhny Novgorod müzeleri 58

  Nizhny Novgorodda bir çocukla nereye gidebilirim Kukla tiyatrosu, çocuklar için Nizhny Novgorod müzeleri 100

  Nizhny Novgorodda bir çocukla nereye gidebilirim Kukla tiyatrosu, çocuklar için Nizhny Novgorod müzeleri 64

  Nizhny Novgorodda bir çocukla nereye gidebilirim Kukla tiyatrosu, çocuklar için Nizhny Novgorod müzeleri 56