Nissan Almera N16: bir adım önde veya başka bir arıza 2019

Nissan Almera N16: bir adım önde veya başka bir arıza 2019
17.09.2019

Nissan Almera N16: bir adım önde veya başka bir arıza 1

Nissan Almera N16: bir adım önde veya başka bir arıza?

Almera güncellenmiş bir Güneşli modelidir.bir zamanlar popülerdi. Bu arabanın üretimi, İngiltere'de, Sunderland şehrinde ve Japonya'daki Nissan Motor fabrikasında eş zamanlı olarak gerçekleştirildi. Japon ve Avrupalı ​​mühendisler, yapılandırmasında, öncelikle Avrupa pazarında satışa yönelik bir otomobil geliştirdiler. Ve burada bizden önce Nissan Almera N16. Bakalım ne tür bir araba. Önceki sürümde bir gelişme olarak kabul edilebilir mi, yoksa başarısız çözümlerin listesine eklenecek mi?

Nissan Almera N16

Araba yeni bir kurumsal platform tipine sahipMS ve vücut geleneksel kodu "K" ve önceki nesil sayısı 16 Almera birinci indeks "N15" (1995-2000) olarak bulunur. Avrupa pazarı için 2000 yılında ikinci nesil ilk. Başlangıçta, araba sadece beş kapılı hatchback bir vücut ile sunuldu. Sonra satışı 3 kapılı versiyonu. Ve biz zaten 2000 yılının ortalarında Avrupa'da bir sedan teslim başladık.

Nissan Almera N16'nın açıklamasına bakalım. Yeni model birkaç benzinli motorla donatıldı. Ünite 1.5 litrelik tipi QG15DE ancak hatchback'te baz hale geldi. Onun gücü 90 hp. Merkezi bir zamanlama donanımıyla donatılmıştır. yakıt tüketimini artırarak olmasa da bir süre sonra, onun gücü, 98 beygire kadar artar. 1,8 litrelik - daha güçlü ve 114 hp geliştirir Geç modifikasyonu 116 litre gelişebilir. a.

açıklama Nissan Almera

Avrupa pazarında Nissan Almera N16 ile birlikte geliyor1,5 litrelik dizel motor Renault tip K9K. Kapasitesi 82 ​​litredir. a. Avrupalılar için bir başka motor - 22 litrelik Nissan dizel tip YD22DDT 136 litre geliştiriyor. a. Benzinli motorlar QG18 ve QG15 çok iyi ekonomi derecelendirme var. Nitelikli hizmet ile yerli benzin bile, Nissan Almera N16 300 bin km üstesinden gelebilir., Büyük onarımlar için gerek kalmadan.

Ve şimdi bunun avantajlarına bakalımaraba. Sıkı bir süspansiyonu, doğrulanmış ergonomisi ve rahat iç mekanı var. İçişleri iyi, kabinde oda var, ses yalıtımı var. Ekipman hoş sürprizler. Salon küçük eşyalar için nişler ve ceplerle dolu.

Yönetilebilirlik emin, ama çok değilParlak. Araba coşkuyla fren yapar, ayrıca yavaşça hızlanır. Sürüş özellikleri açısından, araba iyi geçiyor, şehrin sokaklarında sadece muhteşem. Almera N16, çok manevra kabiliyeti olan bir otomobil olduğunu kanıtladı. Sert bir süspansiyon "kıyıya yakın" modlarda hareket etme yeteneği sağlar. Bununla birlikte, sınıfın standartlarına göre, pürüzsüzlük bir kayıt olmaktan uzaktır. Eh, araba eşit avtobanam devam ediyor, ancak kırık yollarda onun davranışını şiddetle üzebilir.

Nissan Almera N16 yorum

Nissan Almera'nın eksiklikleri hakkında neler söylenebilir?N16? Bu arabanın birçok sahibinin yorumları düşük bir sürüşe sahip olduğunu söylüyor. Buna ek olarak, araba zayıf motorlar yanı sıra kaprik elektrikçiler ile donatılmıştır.

Bazıları Nissan Almera N16 -başarısız makine Ancak durum böyle değil. Tüketici nitelikleri seti, önceki modelle karşılaştırırsak, ileriye doğru büyük bir adım attığımızı gösterir. Ama ünlü Japon güvenilirliği ve kaliteli bu araba mükemmel değildi. Büyük olasılıkla, Kore üretiminin eski makinelerini andırıyor. Ve burada N16'yı satın almaya değer olup olmadığı konusunda oldukça mantıklı bir soru var. Ona cevap vereceğiz: evet, buna değer. Ama sadece daha önce arabanızın Almera N15 modeli olmaması durumunda.

Nissan Almera N16: bir adım önde veya başka bir arıza 2019

Nissan Almera N16: bir adım önde veya başka bir arıza 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Finansal makro ortam ve kurumun iç ortamı
 • Hızlı Zayıflamak İçin Ne Yapmalı: Hızlı Kilo Verme Yolları
 • Beyaz çorba nasıl yapılır ile Etiketlenen Konular
 • Yıldız Modeli Bebek Yeleği Yapılışı

 • Nissan Almera N16: bir adım önde veya başka bir arıza 58

  Nissan Almera N16: bir adım önde veya başka bir arıza


  Nissan Almera N16: bir adım önde veya başka bir arıza 67

  Nissan Almera N16: bir adım önde veya başka bir arıza 38

  Nissan Almera N16: bir adım önde veya başka bir arıza 95

  Nissan Almera N16: bir adım önde veya başka bir arıza 42

  Nissan Almera N16: bir adım önde veya başka bir arıza 69

  Nissan Almera N16: bir adım önde veya başka bir arıza 100

  Nissan Almera N16: bir adım önde veya başka bir arıza 56

  Nissan Almera N16: bir adım önde veya başka bir arıza 100

  Nissan Almera N16: bir adım önde veya başka bir arıza 38

  Nissan Almera N16: bir adım önde veya başka bir arıza 61