Nisan ayında isim gününü kutlayan ve bunu layıkıyla nasıl yapacaklarınıNisan ayında isim gününü kutlayan ve bunu layıkıyla nasıl yapacaklarını

27.05.2019

Nisan ayında isim gününü kutlayan ve bunu layıkıyla nasıl yapacaklarını 17

Nisan ayında isim gününü kutlayan ve bunu layıkıyla nasıl yapacaklarını

Genellikle doğum gününe gelen, ruhun sadeliğine göre, bir kişiye bir doğum günü denir. Bu tamamen doğru değil.

Nisan'da Adı Gün

Göksel patronun günü

Arkadaşımızın veya tanıdıklarımızın göründüğü güne ek olarakAyrıca, kutsal isim günü veya melek günü kutlandığında manevi doğum günü olan başka önemli bir tatil geçiriyor. Sonuçta, Rab'bin önünde temsilci olan göksel patron vardır. Dünyadaki bir insanı günah, onarılmaz hatalar ve çeşitli hastalıklardan koruyor.

Yakında ilkbahar gelecek ve belki de, Nisan ayında isimlerinin üzerine adlandırılanların isimleri hakkında birinin okuması ilginç olacaktır.

Bu güneşli baharda hatırlanan Azizleray, çok. Her görkemli adın ardında bir peygamber, aziz veya şehit kaderi vardır. Günümüzde Praskovya, Martha, Lukyan, Theodosius, Akulina veya Myron gibi isimler çok yaygın değildir, ne yazık ki son zamanlarda anne-babalar seçimlerini çeşitlendirmeye başlamış ve bebeğin adını vermeye karar vermişlerdir.

Antik çağlardan beri, kilise takviminin rehberliğinde, çocuğa bir isim vermek alışılmışınaydı. Uzun zamandır bu kural gözlemlenmedi ve şimdi bazen ne zaman melekin gününü kutlayacağı sorusu ortaya çıkıyor.

Nisan'da erkek doğum günü

Patron azizi nasil belirleyebilirim?

Kural basit, biri doğmuşsa, diyelim, 5Nisan ayıracağını ve ona Basil adını, sonra da Nisan ayında adını seçen iki aziz Vasiliev'in doğum gününden hemen sonra ya da o gün doğum gününden sonra anılacak olanı seçmesi gerektiğini çağırıyor. Bu durumda Monk Vasily Novy olacak. 944'te, şehit düştüğü Samon'un adaletsizliğine gösterdiği cesareti gösterdi. Onu baş aşağı asmaya, aç aslanları beslemeye ve boğmaya çalıştılar, ama her seferinde mucizevi bir şekilde kaçtılar. Bu görkemli ismi giyen bir adam takip etmek için bir örnek olarak cesur bir aziz seçebilir ve meleği Yeni Aziz Basil ona yardım ve koruma sağlayacaktır.

Nisan ayında kutsal adamların bayramları

Nisan ayında erkeklerin adları-günleri diğer tarafından temsil edilmektedirünlü azizler. Bunların arasında Valery, Victor, Vladimir, Alexei, Ilya, Pavel, Ivan, Nikolai, Nikita ve diğerleri var. Hayatta taahhüt ettikleri istismarların zor olmadığını zannediyorsunuz, "Azizler'in Hayatları" nı açıp onlardan sonsuza dek övgüler alan eylemler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Doğruluk, dürüstlük ve korkusuzluk, ömür boyu kendileri için gerçek bir insan olarak gelişen niteliklerdir ve modelleri Hıristiyan emirlerine uyarak yaşayanlar olabilir.

Nisan kızlarda isim günü

Nisan ayında kutsal eşlerin tatilleri

Ama sadece daha güçlü seks temsilcileri değilNisan ayında isim günü kutlamak. Gotha şehitleri Alla adındaki kızlar da kendi kaderini örnek olarak seçebilir. Onun dayanıklılığı sarsılmaz bir inanç modeline dönüştü ve yaşam biçimi haklıydı.

Nisan ayında kadın ismi-gün neredeyse herkesi kutlarbu bahar ayının günü. Daria, Sophia, Taisia, Vasilisa, Anastasia, Barbara, Anna, Maria, Evdokia ve Rus topraklarında ve diğer topraklarda parıldayan bir çok kişinin isimlerini taşıyanlar, kutsal asiketlerin görkemlerini alma fırsatına sahipler. Ortodoks kutsal kadınlarının ortaya koyduğu gelenekleri onurlandırmak yeterlidir.

Nisan ayında isim günü nasıl kutlanır

Melek Günü, herkesin hayatında önemli bir tatilgerçekten inanan bir Ortodoks Hıristiyan. Ne yazık ki, her zaman uygun bir şekilde kutlanmaz. Bu gün terbiyesiz istihdam için sıcak içecekler, skabreznye konuşmaları ve düşmanca davranış kullanımını taşımak için güvenlidir. Özellikle, Nisan ayında isim-gününün çoğunlukla Ortodoks Kilisesi'nin kabul edilemez olduğu düşünüldüğü Lent'e düştüğü unutulmamalıdır.

Nisan'da Adı Gün

Bu gün, kutsal şahsa hitap eden bir dua ile başlamalı, tapınağı ziyaret etmeli ve eğer şartlar uygunsa kilise hizmetine katılmalıdır.

Oruç yok ise, ruhu güçlendirmek için tamamlandımisafirleri davet etmek ya da kutsal isim-günlerini aile ile kutlamak kabul edilebilir, zira yiyecek ve yiyecekler yiyerek tezahür eden aşırı hevesin hem ruh hem de beden için her zaman zararlı olduğu akılda tutulmalıdır.

Tanrı sizi korusun!

Nisan ayında isim gününü kutlayan ve bunu layıkıyla nasıl yapacaklarınıNisan ayında isim gününü kutlayan ve bunu layıkıyla nasıl yapacaklarını

Related news

 • Baba Candır 63.Bölüm Fragmanı izle
 • TEREYAĞLI AÇMA Enfes Yemek Tarifleri
 • Doktorlar osteokondroza ne gibi muamele eder - yardım için kime acele edecekler
 • Zuhal Topalla Sofrada 28 eylül Kim Kazandı İşte Puanlar
 • Birikim Değerlendirme Yöntemleri

 • Nisan ayında isim gününü kutlayan ve bunu layıkıyla nasıl yapacaklarını 99

  Nisan ayında isim gününü kutlayan ve bunu layıkıyla nasıl yapacaklarını


  Nisan ayında isim gününü kutlayan ve bunu layıkıyla nasıl yapacaklarını 19

  Nisan ayında isim gününü kutlayan ve bunu layıkıyla nasıl yapacaklarını 16

  Nisan ayında isim gününü kutlayan ve bunu layıkıyla nasıl yapacaklarını 55

  Nisan ayında isim gününü kutlayan ve bunu layıkıyla nasıl yapacaklarını 30

  Nisan ayında isim gününü kutlayan ve bunu layıkıyla nasıl yapacaklarını 9

  Nisan ayında isim gününü kutlayan ve bunu layıkıyla nasıl yapacaklarını 72

  Nisan ayında isim gününü kutlayan ve bunu layıkıyla nasıl yapacaklarını 61

  Nisan ayında isim gününü kutlayan ve bunu layıkıyla nasıl yapacaklarını 52

  Nisan ayında isim gününü kutlayan ve bunu layıkıyla nasıl yapacaklarını 27

  Nisan ayında isim gününü kutlayan ve bunu layıkıyla nasıl yapacaklarını 62

  Nisan ayında isim gününü kutlayan ve bunu layıkıyla nasıl yapacaklarını 59

  Nisan ayında isim gününü kutlayan ve bunu layıkıyla nasıl yapacaklarını 24

  Nisan ayında isim gününü kutlayan ve bunu layıkıyla nasıl yapacaklarını 59

  Nisan ayında isim gününü kutlayan ve bunu layıkıyla nasıl yapacaklarını 74

  Nisan ayında isim gününü kutlayan ve bunu layıkıyla nasıl yapacaklarını 32