Nekrasov motorlu gemisi: fotoğraflar, seyir planı, incelemeler 2019

Nekrasov motorlu gemisi: fotoğraflar, seyir planı, incelemeler 2019

Nekrasov motorlu gemisi: fotoğraflar, seyir planı, incelemeler 67 14.02.2019, 01:29

Nekrasov motorlu gemisi: fotoğraflar, seyir planı, incelemeler

Cruise tatil - en rahat ve ensaygın. Güzel yerlerin önündeki tüm olanaklara sahip olan rahat bir gemide yüzmek, yorulmaktan çekinmeyin ve dinlenmek için karaya çıkın, gemide tam hizmet almak çok güzel. Gemi seyahatinin bütün lezzetlerini hissetmek için bir fırsat sağlayan "Nekrasov" gemisini anlatacağız.

yolcu gemisi

Teknik özellikler

Tersanede "Nekrasov" gemisi toplandı.1961'de Çekoslovakya. 2006 yılında modern ve konforlu bir modernizasyon gerçekleştirdi. Geminin uzunluğu 96 metre, genişlik yaklaşık 15 metre, saatte 25 km'ye kadar olan hızlara ulaşabiliyor. Gemide üç güverte var, kabinleri 146 kişi ağırlıyor. Geminin onarımı ve modernizasyonu önemli ölçüde yeniden yapıldı, yolcular için her odanın alanını arttırarak kabin sayısı azaltıldı. Motorlu gemi, Rus nehir filosundaki en konforlu gemilerden biri haline geldi.

tekne takvimi

Kabinler ve altyapı

21. yüzyılın başlangıcı, nehrin yeniden doğuş zamanıydı.Rusya'daki yolcu filosu. Şu anda Nekrasov motorlu gemileri de dahil olmak üzere birçok gemi gemisi restore edilmekte ve güncellenmektedir. Geminin fotoğrafı bugün en iyi turist kataloglarında görülebilir. Birçok günlük geziler için mükemmel koşullar sunar. "Nekrasov", motorlu bir gemi-yatılı ev olarak adlandırılabilir, çünkü iyi bir otelde olduğundan daha az rahatlık duymadan kalabilirsiniz. Geminin iç kısmı çoğunlukla modern bir tarzda yapılır, ancak bazı odalarda tarihsel görünüm korunur, elbette onarımı gerçekleştirilir. Gemide iki restoranın yanı sıra yolcular için iki bar, panoramik bir salon, güneşlenme terasında bir solaryum, bir müzik salonu, bir sağlık merkezi, bir hediyelik eşya dükkanı da bulunuyor. İyi donanımlı modern bir konferans salonu, kitle olaylarını tutmak için uygundur.

"Nekrasov" da altı üçlü kabin45 çift kişilik kabin, 11 kabin, çocuk için ilave yatak, "junior suite" sınıfının 9 kabini, ranzalı ekonomik sınıf. Her kamarada duş, uydu TV, rahat uyuma mekanları, buzdolabı ve klima bulunan bir banyo bulunmaktadır.

motorlu gemi neraskov incelemeleri

Seyahat edenler için hizmetler

Gemi motorlu gemisi Nekrasov,tatilin unutulmaz kılan geniş bir hizmet listesi. Çocuklu gezginler için bebeğin sıkılmasına izin vermeyecek bir animatör çalışıyor ve ebeveynler rahatlamak için bir fırsat tanıyacak. Bir sanat grubu, konser, master class, disko, temalı tatil organizasyonu yapan gemi üzerinde çalışıyor. Her park yerinde, turistlere en ilginç yerlere profesyonel rehberli turlar sunulmaktadır. Geziler sırasında her gün, tatilciler yoga ve Pilates sınıflarına, profesyonel eğitmenler tarafından sabah egzersizlerine, fitness alanında serbest meslek için fitness aletlerine sahip donanımlı bir spor salonuna katılabilir.

Gemi gezisinin önemli bir kısmı yiyecektir. Sabahın erken saatlerinde akşamları geç saatlere kadar restoranlara akşam yemeğinde çay ve kahve servis edilirken turistler çeşitli yemekler alabilirler. Bir vardiyada kahvaltı "açık büfe" sisteminde tutulmakta ve restoran menüsünde öğle yemeği ve akşam yemeği sipariş edilmektedir. Sağlıklı bir yaşam tarzına uymaya çalışanlar için barda, oksijenli bir kokteyl içebilir veya kullanışlı bir smoothie alabileceğiniz özel bir menü geliştirilmiştir.

motorlu gemi nerds fotoğraf

Ek olarak seyahat edenler, Ekipman kiralama hizmetleri, plaj havlusu, dürbün çeşitli kullanım barda ücretsiz internet erişimi keyfini, çamaşır ve tur masası vardır.

Nehir yolculuklarının özellikleri

Suda seyahat etmenin ana cazibesionların mutlak kolaylıklarında. Turist otelden otele valiz taşımasına gerek yoktur, turistik yerler kendilerine "yelken" edeceklerdir. Buna ek olarak, bir nehir gezisi çok romantik, bir düğün gezisi sırasında veya çiftin önemli bir olayının onuruna yalnız seyahat için idealdir. Nehir gezileri bile iyi ölçülü bir dinlenme imkanını zengin bir gezi programı ile birleştirebilirsiniz. Yani, gemide "Nekrasov" bir seyir Rusya'nın merkezinde birçok ilginç yerleri görmenizi sağlar.

motorsuz gemilerde seyir

O kimden ortaya çıkan ana şüphehiç durmadı - deniz tutkunluğu korkusu. Ancak modern gemiler, neredeyse sıfıra inen haddelemeyi azaltan özel cihazlarla donatılmıştır. Nehir yolculuklarının tüm tartışılmaz değerleri ile, bir daha şüphesiz avantajı var - bu değer. Uçuşlar, geçitler ve oteller ile yapılan turlardan daima daha düşüktür.

Yolculuk programı

Rusya'nın nehirlerinde seyahat herkesle birlikte oluyorYıl daha talep edilir, bu nedenle istenilen tur önceden rezervasyon yaptırmak daha iyidir. Böylece, Nekrasov motorlu geminin programı genellikle 1.5 mevsim için bilinir. Tur programı farklıdır, herhangi bir gezgin onun beğenisine bir yön bulur. En popüler yolculuklar Moskova'dan Nizhny Novgorod'a, Uglich, Kostroma ve Ples'den Kazan'a, Nizhny Novgorod, Yaroslavl, Sviyazhsk'tan Astrakhan'a yapılan seyahatlerdir. Ayrıca motor gemisi Tetyushi, Elabuga, Uglich, Tchaikovsky, Kostroma, Tver, Perm, Rostov-on-Don ve Myshkin'e gider. Yolculuk süresi 4 ila 14 gün arasında değişmektedir. Gezginler uygun konaklama ve yemek türlerini seçme şansına sahiptir.

Turistlerin incelemeleri

Uygun bir kruvazizi seçmeden önce, her biriTurist, diğer gemilerden neyin farklı olduğunu, örneğin "Nekrasov" gemisini öğrenmek istiyor? Yolcuların yorumları, yolculuğun yüksek kaliteli hizmet ve çok lezzetli yemekler kazandığını söylüyor. Turistler yüzme ve park etme zamanı için zengin bir program düzenler. Her şehirde geziler için çeşitli seçenekler var, ayrıca geminin kendisi de bir tur. Yolculuğa yolculuk sırasında sadece eğlenmekle kalmayıp spor yapmanın, okuma, şezlonglarda dinlenmenin ve manzaranın seyredilebildiğini de unutmayın.

İlginç gerçekler

Su üzerinde gemi "Nekrasov" ile kolayca tanınabilireşsiz renklendirme. Bu ona kişiliği verir. Uzmanlar, geminin restorasyonunun son yıllarda Rusya'nın en iyilerinden biri olduğunu kabul ediyor. Motor gemisi Çekoslovakya'dan "doğdu" ve en iyi Avrupa standartlarına ve örneklerine göre oluşturuldu.

Nekrasov motorlu gemisi: fotoğraflar, seyir planı, incelemeler 2019

Nekrasov motorlu gemisi: fotoğraflar, seyir planı, incelemeler 2019

Related news

 • İki Renkli Rulo Kurabiyeler
 • Lezzetli ev kurabiye tarifleri
 • Kilo Vermek Yöntemleri: Kilo Vermenin Yolları
 • Damla ve Arı Motifleri

 • Nekrasov motorlu gemisi: fotoğraflar, seyir planı, incelemeler 31

  Nekrasov motorlu gemisi: fotoğraflar, seyir planı, incelemeler


  Nekrasov motorlu gemisi: fotoğraflar, seyir planı, incelemeler 46

  Nekrasov motorlu gemisi: fotoğraflar, seyir planı, incelemeler 60

  Nekrasov motorlu gemisi: fotoğraflar, seyir planı, incelemeler 73

  Nekrasov motorlu gemisi: fotoğraflar, seyir planı, incelemeler 87

  Nekrasov motorlu gemisi: fotoğraflar, seyir planı, incelemeler 33

  Nekrasov motorlu gemisi: fotoğraflar, seyir planı, incelemeler 84