Neden Skypedaki muhatapları dinlemiyorsun 2019

Neden Skypedaki muhatapları dinlemiyorsun 2019
17.10.2019

Neden Skypedaki muhatapları dinlemiyorsun 94

Neden Skype'daki muhatapları dinlemiyorsun?

Bu yazı zorluklar konusunu tartışacaktırİnternette iletişim. Çoğu zaman, muhatap Skype'ta işitilmesi zor olan durumlar vardır. Bunun birkaç nedeni olabilir. Hepsi aşağıda sayılır. Tavsiyemiz Skype'dayken, görüşmeci duyamayacağınız zaman size yardımcı olabilir. Her şeyden önce, bu programda iletişim için gerekli tüm ekipmanların doğru bir şekilde kurulmuş olması gerekir. Ne de olsa, onun olmadan sanal iletişim anlamsızdır.

"Skype'ta" muhatap duyamıyor: neden?

Arkadaşınıza Skype'ı aradınız veyaama ne derse yaptığını anlayamazsın. Bu oldukça zahmetli ve düzeltilmesi gerekiyor. Her şeyden önce, "Skype" ın görüşülen kişinin ne duymadığından, sorunun ne olduğunu anlamak gerekir.

Birkaç nedeni olabilir. İlki ses çalabilen aygıtla ilgili bir problemdir (hoparlörler veya kulaklıklar). İkinci sebep, muhatapınızın mikrofonunda bir arıza olabilir. Ve tabii ki, istikrarlı bir bağlantı olmaksızın kaliteli iletişim almazsınız.

Konuşmacılarla ilgili sorunlar

Temsilciyi aradınız: O seni duyuyor ve onun sesi yerine mutlak sessizlik ediyorsunuz. Büyük olasılıkla, oynatma aygıtınızda bir sorun var. Aygıtın bilgisayardaki bağlantı noktasına bağlı olduğundan emin olun.

Eğer bu iyi değilse, hatırlayın,Bilgisayarınızda ses kartı sürücüleriniz var mı? Değilse, PC'niz herhangi bir ses veya müzik çalmaz - konuşan kişinin sesi de dahil. Bilgisayardaki herhangi bir müziği açarak bunu kontrol edebilirsiniz. Bunu duyamıyorsanız, ses kartı için sürücü yüklemeyi deneyin.

Ayrıca, neden sessiz bir ses olabilirprogram "Skype" veya bilgisayarda. Ayarlara gidin ve kontrol edin. Aynı şey "Skype" da yapılmalıdır: üst paneldeki "Araçlar" ı seçerek "Ayarlar" ı tıklayın. Sonra "Ses Ayarları" bölümünü seçin. Mikserin minimum seviyede olmadığını ve oynatma için doğru cihaz seçili olup olmadığını kontrol edin.

görüşülen kişi skype'ta duyulmadı

Müracaat sahibi mikrofonunuzla ilgili sorunlar

Hoparlörleriniz iyi olursa, nedenSkype neden görüşmeci duyamıyor, onunla ilgili bir sorun olabilir. Bu, yanlış bağlanmış bir mikrofon olabilir. Görüştüğünüz kişi mikrofonun doğru bağlantısını kontrol etmeli ve bunu bilgisayar tarafından algılamalıdır.

Eğer bu doğruysa, Skype'ın ayarlarında doğru ses aktarım cihazının seçilmiş olup olmadığını ve mikrofonun ses seviyesinin minimum düzeyde olup olmadığını görmeniz gerekir.

Muhabiriniz onun işini kontrol edebilecektir.bir şey söyleyerek mikrofon. Mikser çizgisi değişirse, cihaz çalışır. Hiçbir şey olmazsa, büyük ihtimalle diğer kişinin mikrofonu arızalı olur. Bu, konuşmacının Skype'ta duyulmasının nedenlerinden biridir.

skype neden konuşmacıyı duyamaz

İletişim sorunları

Skype'ta sık iletişim sorunu oluriletişim kalitesi. Muhataplardan birinin zayıf bir transfer oranı varsa, diğeri bunu sadece kısmen duyar. Muhtemelen aralıklı bir sinyal veya periyodik ses kaybı olacaktır. Bütün bu "belirtiler" varsa, bu bir iletişim problemidir.skype içinde kötü duydum muhatapSık sık Skype programı size bildirirİnternet bağlantısında yetersiz hız var. Bu durumda çağrı durur. Bu problem maalesef en zor olanıdır. Belki sağlayıcı (sizin veya bir başkasının) teknik işler yapıyordur. Ya da geçici sorunlar var. Ve her şey normal olduğunda, iletişim kurabilirsiniz. Ancak bu uzun bir süre durmazsa, büyük olasılıkla İnternet bağlantınızın hızı yeterli değildir. Böyle bir durumda, daha hızlı bağlantı için sağlayıcıyı değiştirmeniz gerekir.

Neden Skypedaki muhatapları dinlemiyorsun 2019

Neden Skypedaki muhatapları dinlemiyorsun 2019

Related news

 • Öğretmen Kemal 14. Bölüm izle
 • Muzla lezzetli milkshake
 • Sevda Kuşun Kanadında 5.Bölüm Fragmanı izle
 • Evgenia Feofilaktova: Doma-2 yıldızı biyografisi
 • Kanının Kokusuyla Acildeki Doktor ve Hemşireleri Bayıltan Toksik Kadın Gloria Ramirez ve Ölümünün Ardındaki Büyük Sır Perdesi

 • Neden Skypedaki muhatapları dinlemiyorsun 16

  Neden Skypedaki muhatapları dinlemiyorsun


  Neden Skypedaki muhatapları dinlemiyorsun 89

  Neden Skypedaki muhatapları dinlemiyorsun 30

  Neden Skypedaki muhatapları dinlemiyorsun 71

  Neden Skypedaki muhatapları dinlemiyorsun 80

  Neden Skypedaki muhatapları dinlemiyorsun 83

  Neden Skypedaki muhatapları dinlemiyorsun 70

  Neden Skypedaki muhatapları dinlemiyorsun 39

  Neden Skypedaki muhatapları dinlemiyorsun 97

  Neden Skypedaki muhatapları dinlemiyorsun 13

  Neden Skypedaki muhatapları dinlemiyorsun 18

  Neden Skypedaki muhatapları dinlemiyorsun 13

  Neden Skypedaki muhatapları dinlemiyorsun 82