18.06.2019

Neden Eller grubu çöktü Sergey Zhukov ve Alexey Potekhinin ayrı ayrı ne yapıyor 83

Neden "Eller" grubu çöktü? Sergey Zhukov ve Alexey Potekhin'in ayrı ayrı ne yapıyor?

90'ların kuşağı hala şarkılardan fanatik.efsanevi grup. Belki de, bu, bir zamanlar muazzam bir darbe üreten ve milyonlarca yürekleri fetheden müziğe en yakın kişidir. Yeni putların hızla ortaya çıkmasına rağmen, insanlar evcil hayvanlarını unutmazlar ve eski çağlardan zevkle hatırlarlar. Neden "Eller" grubu çöktü?

Efsanevi grubun tarihi

Sergey Zhukov ve Alexey Potekhin bir araya geldi1991'de herkesin çalıştığı radyo istasyonunda kazara. Kompozisyonlarıyla bir şerit havalandırmaya karar verdiler. O sırada grubun ismini bile düşünmediler, ne de bu yaratıcılığın herkese ilgisinin olup olmayacağı konusunda düşünmediler. Yapılan tek şey "Bu müzik sizi ellerinize almanızı sağlayacaktır" yazısı ile bir çıkartmadır. DJler program sırasında yenilikler koydular ve genç grubun bu kompozisyonunun "Eller Altına Alın" olduğunu duyurdular. Böylece, ismin kendisi ortaya çıktı ve çeşitlilik dünyasında sıkı bir şekilde yerleşti. İlk "Kid" şarkısı inanılmaz geribildirim ile halk tarafından kabul edildi ve pek çok kişiye aşık oldu. Bir sonraki "Canlı Öğrenci" şarkısından sonra grup çok sayıda genç kızın sevilen grupla buluşma fırsatını vererek şehirleri gezmeye başladı. 1999'da albüm 12 milyon kopya sattı. Bütün şarkılar dinleyicilerin zihniyetlerine uygundu, bu da anında hit oldu. Ancak çoğu "Hands Up" adlı grup ayrıldı neden hala bir kayıptı.

neden ellerin ayrıldığı grup

Kim suçlanacak?

2006 yılında, sözleşmeyi feshetme kararı alındı.grubun faaliyetleri. Moskova'da büyük veda konseri planlandı, ancak sanatçılar örgütleri için yeterli para toplayamadılar. Ağustos 2006'da "Hands Up" grubu yok oldu. çöküşün sebebi her ne kadar farklı röportajlarda, müzisyenler belirtilmemişse henüz hayatta herkesin daha fazla aktivite ile uyumsuz bir değişiklik olmuştur itiraf. "Eller" grubunun parçalanması için kimin suçlanacağını sorarsanız, "Hiç kimse" cevabını alabilirsiniz.

Yaratıcı farklılıklar

Sergey Zhukov yeni yönetime geçtiprojeler ve solo kariyer ve Alexey Potekhin tarafından üretilmekte götürüldü. Ortak yaratıcılığın geliştirilmesine katkıda bulunmak zaten ilginçti. Dahası, gençler büyüdükçe gittikçe anlaşmazlıklar ortaya çıktı. Çocuklar büyüdüler ve daha fazla şey istediler, özellikle dinleyiciler kitleleri çoğunlukla gençleri sızlandıracaktı. 30 yaşındayken bunun ciddi olmadığını kararlaştırdık. Ayrıca, projenin kendisini tükettiğine dair bir görüş var. Grup, yeni genç sanatçıların ortaya çıkışı ile bağlantılı olarak artık popüler olmamıştı, onlarla rekabet etmek zorlaştı.

çürümeye neden olan eller grubu

Sergei Zhukov aynı adı taşıyan "Eller" adlı grubun repertuarı ile gezdi

"Hands Up" adlı grup ayrıldığında, müzisyenlerAralarında kendi repertuarının tamamı bölünmüştür. Bundan sonra Sergei iki solo albüm kaydetti ve daha önce "Eller" le birlikte çalışmış olan show-ballet Street Jazz ile ülke çapında seyahat etmeye başladı. Tam odaları toplayarak nostaljiye dalma fırsatı buluyor. Eski isabet repertuvarı küçüklerden büyüğe herkes tarafından biliniyor. Bugüne kadar en çok tur yapan sanatçılardan biri olan Zhukov. Evli ve 4 çocuk babasıdır.

grubun ayrılmasının sorumlusu kime aittir

Bar "Eller yukarı"

Sergey Zhukov yaratıcılık ile paralel olarak açılırefsanevi grubun adıyla barlar. İş patlıyor, birçok şehirde acilen koşullarla rahat yerler. Burası putlara ibadet etmek ve "Hands Up" grubunun neden ayrı düştüğünü tartışmak için değil. “Hands” isabetleri saat başı dinleme yasağı bile getirildi. İşte ponostalgirovat, lezzetli yemek ve arkadaşlarla tanış, yıldız misafirlerin performanslarını gör.

eller grup ayrıldığında

Grubun dağılmasından sonra Alexei Potekhin'in hayatı

Röportaj sırasında müzisyen itiraf etti,Sergei Zhukov ile ilişkileri sürdürmediğini. "Eller yukarı" grubunun neden ayrıldığına dair soruya cevap vermek istemiyor. Alexei ile birlikte Vladimir Luchnikov ("Hands Up" adlı grubun müzisyeni "Turbomoda") küçük şehirlerde solo bir programla turneye çıktı. Büyük ücret almasalar da içtenliği ve samimiyetlerini çekiyorlar. Şarkıların, küçük bir kasabanın her sakininin kendini tanıdığı kendi doğal ilimlerindeki başarısına inanıyor. Alexey Potekhin kendini yeni projeler üretmeye adamış. İkinci kez evlendi, kızını getirir.Related news

 • Marsın sesi ilk kez duyuldu
 • Nohutlu Pilav Tarifi
 • Ebru Şallı nın Bağışıklık Güçlendirici Çayı
 • Hazır Yufkadan Börek Tarifleri
 • Adım-Adım Metodu

 • Neden Eller grubu çöktü Sergey Zhukov ve Alexey Potekhinin ayrı ayrı ne yapıyor 80

  Neden Eller grubu çöktü Sergey Zhukov ve Alexey Potekhinin ayrı ayrı ne yapıyor


  Neden Eller grubu çöktü Sergey Zhukov ve Alexey Potekhinin ayrı ayrı ne yapıyor 79

  Neden Eller grubu çöktü Sergey Zhukov ve Alexey Potekhinin ayrı ayrı ne yapıyor 51

  Neden Eller grubu çöktü Sergey Zhukov ve Alexey Potekhinin ayrı ayrı ne yapıyor 49

  Neden Eller grubu çöktü Sergey Zhukov ve Alexey Potekhinin ayrı ayrı ne yapıyor 39

  Neden Eller grubu çöktü Sergey Zhukov ve Alexey Potekhinin ayrı ayrı ne yapıyor 94

  Neden Eller grubu çöktü Sergey Zhukov ve Alexey Potekhinin ayrı ayrı ne yapıyor 44

  Neden Eller grubu çöktü Sergey Zhukov ve Alexey Potekhinin ayrı ayrı ne yapıyor 53

  Neden Eller grubu çöktü Sergey Zhukov ve Alexey Potekhinin ayrı ayrı ne yapıyor 21

  Neden Eller grubu çöktü Sergey Zhukov ve Alexey Potekhinin ayrı ayrı ne yapıyor 31

  Neden Eller grubu çöktü Sergey Zhukov ve Alexey Potekhinin ayrı ayrı ne yapıyor 64

  Neden Eller grubu çöktü Sergey Zhukov ve Alexey Potekhinin ayrı ayrı ne yapıyor 38

  Neden Eller grubu çöktü Sergey Zhukov ve Alexey Potekhinin ayrı ayrı ne yapıyor 24

  Neden Eller grubu çöktü Sergey Zhukov ve Alexey Potekhinin ayrı ayrı ne yapıyor 80

  Neden Eller grubu çöktü Sergey Zhukov ve Alexey Potekhinin ayrı ayrı ne yapıyor 14

  Neden Eller grubu çöktü Sergey Zhukov ve Alexey Potekhinin ayrı ayrı ne yapıyor 72