Neden bıçakla yiyemezsin Omens ve çeşitli yorumların anlamı 2019

Neden bıçakla yiyemezsin Omens ve çeşitli yorumların anlamı 2019

Neden bıçakla yiyemezsin Omens ve çeşitli yorumların anlamı 7 02.02.2019, 20:12

Neden bıçakla yiyemezsin? Omens ve çeşitli yorumların anlamı

İnsanların algıları güncel kalıyorve bu yüksek teknoloji çağında ve hızlı ilerleme kaydedilmiştir. Birçoğu günlük yaşamla ilgilidir. Nesiller bilgeliği, çoğu zaman bir şey yapmanın yasak olduğu kısa uyarılarda bulunur. Doğrudan bıçaktan yemek yememenizin kesinlikle tavsiye edilmediğini duydunuz mu? Kesinlikle duydum ve birden fazla kez. Bıçakla yememenizin nedeni açıklanmamaktadır. Uzun zamandır bu burcun varlığı, yasağın yorumlanmasıydı. Sadece zaman içinde değil, günümüze uyarlandılar, aynı zamanda bir insanın yaşıyla da değiştiler.

Neden bir bıçakla yiyemezsin

neden bıçakla yiyemezsin

Çocukken, ebeveynler çocuklarına şunu söylerler:Bıçak her durumda imkansızdır. Yeni yürümeye başlayan çocuklar için bile en uygun açıklama, çok keskin bir yazıdır - keskin bir nesneye zarar verme riski yüksektir. Dilinizi, dudaklarınızı veya başka herhangi bir bölgeye zarar verebilirsiniz. Dil çok uzun iyileşir ve bu sürecin kendisi oldukça tatsızdır. Bu işaretin yorumlanmasının bir başka varyantı fiziksel olarak görülemez ya da hissedilemez, ancak bir bıçaktan yemek yerken insanların aklını yitirdikleri, basitçe aptallaştıkları iddia edilir. Bu açıklama ebeveynleri, hayattaki zihnin değerini zaten anlayan daha büyük çocuklara verebilirler. Ve yetişkinlerin kendileri muhtemelen daha az zeki olmak istemeyeceklerdir. Ayrıca, bir bıçakla neden yiyemediğinizin basit bir açıklaması, görgü kurallarıdır. Ebeveynler, çocukluktan beri, çocukta masaya davranış normlarını aşılamak, onları günlük hayatta kullanmalıdırlar. Her çocuk için bir kaşık, çatal ve bıçak içeren minimal bir çatal seti kullanın.

neden bıçakla yiyemezsin

Bir bıçakla yiyemezsin: geçmişten gelen sebepler

İnsanlar olgunlaştıkça, insanların açıklamalarıişaretler giderek daha özgün hale gelir. Örneğin, bu kuralı göz ardı insanlar, daha agresif ve kızgın hale gelir. Bu yorum geçmişte kök salmıştır. her şeyden önce eski zamanlarda, bıçak, olarak, bir silah, düşmanlara karşı bir koruma aracı oldu. Ayrıca, sık sık büyülü ritüeller kullanılır, amaç olan bir kişinin beden ve aura hem fiziksel ve ruhsal zarar verme uygulaması oldu. Bıçak günlük hayatta kullanıldı. Çiftçiler, kaşıkla yemek için zevk inanmaya diğer topraklarından geldi ve bir bıçakla oymak kolaydır et tüketmek alışkın işgalciler - bu, kötü agresif ve inatçı insanlar. Bu nedenle, sivil ve bir inanç doğdu.

Halk burcu: bıçakla yiyemezsin

Neden bir bıçakla yiyemezsin - Bir işaret

Neden bıçakla yiyemezsin? Bu işaretin daha garip yorumları var. Örneğin, kalbin incineceğine inanılır ve bu nedenle operasyon mümkün olur. Doğru, bu teoriyi kanıtlamak için girişimde bulunulmadı. Ve bu yorumun delil yetersizliğine rağmen, batıl inançlı insanlar tarafından oldukça popülerdir.

Ayrıca bıçaktan yemek yiyen insanlar da olabilir.kıskanç. Ancak bu açıklama kanıtlanmamıştır. Eski çağlardan beri, keskin nesnelerin bir kişinin aurasını olumsuz yönde etkilediğine inanılmaktadır. Bıçak, bu tür şeylere atıfta bulunur, bu yüzden biofield üzerinde olumsuz bir etkisi vardır. Özellikle bu, hem suçların hem de çeşitli ritüel eylemlerin komisyonu sırasında kullanımı en kolay olan soğuk bir silah olduğu için. Bıçağın kenarının, auraya kolayca zarar verebilecek negatif enerji ve yıkıcı dürtüleri bir araya getirdiğine inanılmaktadır. Buna ek olarak, özellikle sağlık durumlarının genel düzeyi, özellikle de iyilik halleri azalır. Ve bu hastalığa yol açabilir.

bıçaktan yiyebilir miyim

Bu burcun da başka bir şaşırtıcı varaçıklama. Yorum, nüfusun kadın kesimine odaklanmıştır. Bıçaktan yiyen bir kişinin, kocanın bir sarhoş olacağına inanılıyor. Doğal olarak, kızlar olayların bu olası gelişimini hüzünlü bir gerçeklik haline getirmek istemezler, bu nedenle batıl genç hanımlar görgü kuralları kurallarına uymazlar.

Ayrıca, başka bir seçenek de var.kızlara odaklanmış. Bıçakla yemeye devam edenler kötü bir kayınvalidesi olacak. Ve bu olayların gelişimi, alkolü kötüye kullanan bir kocadan daha da kötüdür. Neden bıçakla yiyemediğinize dair diğer yorumlar, daha da tuhaf. Yani, bazı insanlar kellik yapabileceğinizi, hayatın kısaldığını veya eşinizin değişeceğini söylüyor.

Bir bıçakla yiyebilir miyim

Bu sorunun cevabı her şeyden önce,omens inancı. Ancak çatal yerine bir bıçağın pratik kullanımı son derece mantıksızdır. Bu nedenle, herhangi bir öğün güvenli ve estetik hale geldiği için, görgü kurallarına uyulması önerilir.

Neden bıçakla yiyemezsin Omens ve çeşitli yorumların anlamı 2019

Neden bıçakla yiyemezsin Omens ve çeşitli yorumların anlamı 2019

Related news

 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma
 • Bebek Örgü Elbise Modelleri
 • Siyah bambu oyuk, Çin: açıklama, tarih ve gösterge

 • Neden bıçakla yiyemezsin Omens ve çeşitli yorumların anlamı 25

  Neden bıçakla yiyemezsin Omens ve çeşitli yorumların anlamı


  Neden bıçakla yiyemezsin Omens ve çeşitli yorumların anlamı 12

  Neden bıçakla yiyemezsin Omens ve çeşitli yorumların anlamı 56

  Neden bıçakla yiyemezsin Omens ve çeşitli yorumların anlamı 84

  Neden bıçakla yiyemezsin Omens ve çeşitli yorumların anlamı 78

  Neden bıçakla yiyemezsin Omens ve çeşitli yorumların anlamı 37

  Neden bıçakla yiyemezsin Omens ve çeşitli yorumların anlamı 31