Ne tür bir insana okşamalı: açıklama, tavsiyeler ve incelemeler

Ne tür bir insana okşamalı: açıklama, tavsiyeler ve incelemeler

Her ilk popüler seksolog, bir yazı yazdıve o konuyla ilgili bir kitap yayınladı: "Nasıl bir kadını mutlu ve onu bir yatak ile çalıştırdıktan sonra yapmak" Erkekler maalesef nadiren bu deneme merkezi rakamlar olmak ve onların psikolojik ve cinsel tercihlerin çalışma 23 Şubat'ta önerilen hediyeler bir liste hazırlanmasının bitirdiğinde. Ve boşuna ...

Kadın ocağın bekçisidir -Bu bir aksiyom. Fakat az insan tutku ateşinin bir insanda desteklenmesi gerektiğini düşünüyor. Müdürünüz, öğretmeniniz, satış elemanınız, güvenlik görevliniz - evet, her kimse! - Adamınız daima, kadınların sevgisine ve sevgisine ihtiyacı olan küçük bir çocuk olarak kalır.

Adamın ne tür bir sevgiyi sevdiğini öğrenmek için popüler olmaya başlamadan önce, erkek ve kadın psikolojisi hakkında biraz konuşalım.

Nazik bir kadın mutlu bir adamdır.

Evdeki uyum, mutluluğun açık bir işaretidir. Sadece mutlu insanlar aşkı deneyimleyebilirler ve yalnızca verebilirler. Kadınların okşamaları, erkekler için bayanın mutlu olduğu net bir işaretidir, bu onun iyi bir adam olduğu ve her şeyi doğru yapacağı anlamına gelir! Bir benzetme yazarsak, bu okula - erkeklerin sakin ve keyif için cesaretlendirdiğini söyleyebiliriz. Her kadın, bir adamın eşinin bilmesine ne kadar şefkatle baktığını bilmek önemlidir: en iyisisin!

Onlardan bahsederken, başta birçok kişiAlman şortunun pop-up şehvetli resimleri. Bununla birlikte, bir erkeğe göre, kadınların aksine, sözsüz fiziksel temas: kucaklıyor, öpüşüyor, bileklerine okşak vb. - zaten okşuyor.

Bu bağlamda, sıradan hayatta bir ortak vermek için uygun olan "günlük" ve onları "tutkulu bir seks için teşvik eden" "samimi" olarak bölmek mantıklıdır.

Bir insan, sıradan bir yaşamda nasıl bir okşamak ister?

Psikolojik Bilimin yayınlanmasıyla yapıldı.Araştırma, bir erkeğin oyunlarda mevcut olması halinde, bir erkeğin rekabetçi nitelikleri daha isteyerek gösterdiğini gösterdi. Kadınlar tarafından empoze edilenler, daha önce elde edilemeyen olağanüstü sonuçlar veriyorlar.

Bu gerçek açıkça göstermektedir: dokunsal temaslar (sarılmalar, öperler), ayrıca nazik destek sözleri günlük yaşamda erkekler için son derece önemlidir. Böyle basit okşarların değerini küçümsemeyin:

 • kravat bağlama (bakım artı dokunma teması);
 • veda kucaklar ve öperler (tüm is günü için dokunsal temas ve rekabetçi sigorta);
 • Adamınızın en iyisi olduğu gibi kelimeleri teşvik etmek

Kanın başa akması ve sorumlu bir şekilde işe yaklaşması için bu okşarlar yeterlidir. Akşam için en "nefis", yani - coveted samimi caresses bırakın.

Ne kibar bir erkeği okşar

Erkek yatakta ne tür bir aşk var?

John Gray tarafından "A Man with" adlı kitabında açıklandığı gibiMars, kadınlar buna rağmen, farklı gezegenlerde canlı. Ama eğer samimi okşamalarla herkes sizin gibi düşünmek, yatakta bir adam memnun yapmaya çalışıyorum. Aynı sever, bazen bir erkek ve birbirlerine bir kadın anlamıyorum" Venüs'ten.

Erkeklerde erojenik bölgeler vücutta bulunur:Ne kibar bir erkeği okşar

 • Yüz
 • Baş.
 • Boyun.
 • Göğüs.
 • Uyluk.
 • Bacaklar.
 • Eller.
 • Parmaklar vb.

Bu liste süresiz olarak devam edebilir ... Ancak, beyninizi tutmamak için, "duyarlı" erojen bölgeniz nerede olursa olsun, zodyak tabelasına "tavsiyeleri" uyarınca partneriniz lütfen.

Zodyak işareti üzerinde seksi sevişme

Eğer eşinizin yeterli olmadığını biliyorsanıziyi, sonra okşamakta olan erkeklerin neyi sevdiğini öğren, onun zodyakının işaretine başvurabilirsin. Kişinin doğuştan mizacını aldığı bir sır değildir ve doğrudan şanslı yıldızınıza bağlıdır. Eşin erojen bölgelerinin duyarlılığının da zodyak işaretine bağlı olduğu düşünülmektedir. Bu gerçekten mi? Kontrol etmenizi öneriyoruz.

Ateş unsurlarının tutkulu adamları

Ne kibar bir erkeği okşar

Koç yatakta saldırmayı tercih ediyor ... Tutkunun ısısını kışkırtan hafif bir skandal, tutkulu sevginin mükemmel bir başlangıcı olacaktır. Her zaman "ram" a gider, bu yüzden onu başının ve boynunun yumuşak vuruşları, yüzünün tutkulu öpücükleriyle okşamasını sağlayın.

Yatakta, hayvanların kralı mırıldanıyoryavru kedi. Ve kedi ailesinin herhangi bir üyesi gibi, sırtını ve boynunu okşayarak tapıyor. Banyo yapmak için bir aslan öner ve onu nazik bir masaj yap - kedin çok sevinecek. Nazikçe arkaya öp, kalçana hafifçe dokun - senin için her şeye hazır olacak.

Pratik Yayıcılar, farklıdakiklik, boş yere zaman kaybetmeyin ve ana şeyi okşamaya bayılıyorum - kasık ve uyluğun iç duvarı. Öpüşmek, okşayarak, ısırmak - farketmez. Skrotum ve anüs arasındaki alana gelince - tüm araçlar iyidir. Ancak, "çok derine" gitmeyin - muhafazakar bir Yay sizi anlamayabilir.

Dünya unsurlarının mizaçlı adamları

Ne kibar bir erkeği okşar

Oğlak burcu aşık bir cinsiyetten -de. Ortak, "aşk rahibi" olduğunu kanıtlamak için birden fazla toplantıya sahip olacak. Ancak, zorluklar orada bitmeyecek. Oğlak vücut boyunca nazik dokunuşları sever, bu yüzden eşinin onu memnun etmek istiyorsa, denemesi gerekir. yüz, göğüs, karın, boyun Öpüşme, sırt - Oğlak sever, vücudunun hiçbir bölümü gözetimsiz bırakıldığında. Minnettar bir adam borçta kalmayacak ve partneri tutkulu cinsiyetle ödüllendirecektir.

Pratik Toroslar impromptu sevmezler, onlarkesinlikle tanımlanmış bir senaryoya uymayı tercih eder. Denemelerin sevgilileri İkizler'e dönmeli, ve görevli Toroslar yatakta hassasiyet ve titizlikle sizi memnun edebilir. Taurus erkeği ne tür bir sevgiyi seviyor? Bu soruyu kendinize kolayca cevaplayabilirsiniz. Buzağı ve boynunu okşayı sevdiğini hatırla. Boyun ve göğsün yumuşak ve yumuşak okşarları - en çok erkek Toros gibi okşayan şey budur.

Eğlenmek için Bakire'nin saflığı üzerine sabitlenmişSteril koşullarda da seviyorum. Okşamalar için ideal yer banyo. Burcunun diğer temsilcilerinden farklı olarak, Meryem'in işareti altında doğan erkeklerin erojen bölgeleri yüz ve mide üzerinde bulunur. Bu nedenle, yanağından hafif öpücüklerle başlayın ve karın vuruşlarıyla bitirin. Duş yardımı ile stimülasyon, zıt duyuların başlangıcına katkıda bulunabilir.

Hava unsurlarının meraklı erkekleri

Ne kibar bir erkeği okşar

Yaratıcı Terazi aşk sanatı. Yatakta bile, tercihlerini değiştirmezler. Terazi için sizin tarafınızdan gerçekleştirilen bir erotik dans tutkulu bir başlangıç ​​olacaktır. İkinci zayıflık kalçalardır. Eğer onların taklitlerini dansa gösterirseler de aynı şekilde heyecanlı olacaklar, ve eğer saldırıya devam ederseniz, Libra'nın kalçalarını okşayarak ve nibbling etmeye başlayacaksınız.

Kova'nın zayıflığı sudır. Banyoda saatlerce uzanmayı severler. Tutkulu duygular ekleyin - su prosedürleri sırasında donuk eskimesini seyreltin. Men-Aquarians ayak ve ayak bileği masajını sever. Ancak, uyluğun iç yüzeyini unutmayın - önce hafif bir masaj yapın ve su prosedürlerinden sonra onu kalça ve kalça öpücükleriyle heyecanlandırın.

Soruya: "Bir erkek-İkizler ne tür bir sevgi duyar?""- cevap verebilirsiniz:" Her şey! " İkizler çok tuhaf doğalarıdır, en sofistike fantaziyi bile gerçekleştirmeye hazırdırlar. Onlar için, yeni bir his, tıkalı bir çölde taze bir yudum suyu. En önemlisi, İkizler ellerin okşalarına karşı hassastır. El bileğini öp, avucuyu yala, parmağını ver - ilk dokunuştan eşe gelecektir.Ne kibar bir erkeği okşar

Elemanların sevgi erkekleri Su

Hassas ve savunmasız Kanserler yumuşacıkdokunun. Güneş pleksus bölgesindeki İnme Kanseri - heyecan verici enerji bunu karşılayacaktır. Meme uçlarını öp - ortak hemen başlayacak. Bu, erkek Kanserlerin sevdiği gibi - biraz tuhaf ama son derece heyecan verici -.

Akrepler en sabırsızdır. En sevdikleri okşamakları, cinsel organların uyarılmasıdır. Eğer erkeğiniz Akrep burcunun altından doğarsa, tereddüt etmeden, tatlıya gidin, yani sözlü okşamayı başlatın. Perine, anüs ve penis bölgesi - organlarının her birine dikkat edin.

Balıklar, şaşırtıcı bir şekilde, en hassas organdır - bacaklar. Soğuk ve kaygan Balıklar, ayak masajı yaptıysanız, en gizli fanteziyi de içeren her isteğinizi yerine getirecektir. Eğer sırtına ve beline gelen baldırları masaja eklerseniz, Balığınız altınya dönüşecektir.

Erkekler için en çok sevilen okşamalar: ortakların görüşleri

Ama kimseye bir sır değil, daha çok okşamakerkekleri severim. Her kim eşiniz - Kanser nazik, bilgiçlik Boğa veya İkizler eksantrik, samimi okşamalarla organları hepsinden önemlisi arzu olacak! Kızların ve erkeklerin yorumları bu gerçeği doğrulamaktadır.

Uygulama gösteriyor ki, erkek yokpenisin yumuşak vuruşunu reddeder, eller veya ağızla ihale dokunur. “Tutuşma yöntemi” okurlarına gelince, görüşler birbirinden çok farklıdır - hızlı hareketler gibi, ama birisi yavaş ve keyif verici bir dokunuşun tadını çıkarmayı sever. Nazik oldukları en önemli şey, hiçbir gerizek ve kaba hareketler yoktu.

Erkek sağlığı için son derece yararlıdırsfinkterden 5 cm uzaklıkta bulunan "G" noktasını okşar. Eğer partner rahatlamışsa ve ilişkiniz uygun seviyede ise, prostatına masaj yapın ve parmağıyla "G" yi anüsten geçirin. Utangaç gençler için dışarıdan "G" stimülasyonu uygundur - masaj, parmağınızla hafifçe bastırılması, skrotum ve anüs arasındaki perine. Pratik gösterdiği gibi, ikinci yol daha güçlü seks için daha kabul edilebilir.

Ne kibar bir erkeği okşar

Ama başkalarının fikirlerine asılmayın veönerileri. Bir ortakla konuşun, arzularıyla ilgilenin, farklı okşamakları deneyin.Related news

 • Kıymalı rulo börek nurselin mutfağı ile Etiketlenen Konular
 • Kolay Şekerpare Tarifi
 • Tefal Titanium İngenio İnceleme Yazısı
 • Kremalı Mantarlı Tortellini
 • Özbek Pilavı Tarifi

 • Ne tür bir insana okşamalı: açıklama, tavsiyeler ve incelemeler

  Ne tür bir insana okşamalı: açıklama, tavsiyeler ve incelemeler


  Ne tür bir insana okşamalı: açıklama, tavsiyeler ve incelemeler

  Ne tür bir insana okşamalı: açıklama, tavsiyeler ve incelemeler

  Ne tür bir insana okşamalı: açıklama, tavsiyeler ve incelemeler

  Ne tür bir insana okşamalı: açıklama, tavsiyeler ve incelemeler

  Ne tür bir insana okşamalı: açıklama, tavsiyeler ve incelemeler

  Ne tür bir insana okşamalı: açıklama, tavsiyeler ve incelemeler

  Ne tür bir insana okşamalı: açıklama, tavsiyeler ve incelemeler

  Ne tür bir insana okşamalı: açıklama, tavsiyeler ve incelemeler

  Ne tür bir insana okşamalı: açıklama, tavsiyeler ve incelemeler

  Ne tür bir insana okşamalı: açıklama, tavsiyeler ve incelemeler

  Ne tür bir insana okşamalı: açıklama, tavsiyeler ve incelemeler

  Ne tür bir insana okşamalı: açıklama, tavsiyeler ve incelemeler

  Ne tür bir insana okşamalı: açıklama, tavsiyeler ve incelemeler

  Ne tür bir insana okşamalı: açıklama, tavsiyeler ve incelemeler

  Ne tür bir insana okşamalı: açıklama, tavsiyeler ve incelemeler