Natalia Fateeva. Aktrisin biyografisi 2019

Natalia Fateeva. Aktrisin biyografisi 2019
13.05.2019

Natalia Fateeva. Aktrisin biyografisi 46

Natalia Fateeva. Aktrisin biyografisi

natalia fateeva biyografiNatalia Fateeva, biyografisi başlıyor,Hem kendisi hem de hayatın kendisi - Kharkov'da, Yeni Yıl - harika bir tatilin arifesinde doğdu. Doğum günü, 23 Aralık 1934'te. Kız genç yaşta bir aktris olmak istiyordu ve rüyasına adım atmaya yaklaştı ve okulu bitirdikten sonra Kharkov Tiyatro Enstitüsüne kaydoldu. Yaratıcı mesleklere muhteşem eğilimleri vardı - inanılmaz derecede sanatsal ve müzikaldi. Ve bütün bunlar, ailesinde hiç kimsenin doğrudan sanatla ilişkilendirilmemesi gerçeğine rağmen. Natasha'nın yeteneği ilk yıldan beri onaylandı - o zamana kadar kişisel bir burs kazandı.

Natalia muhteşem bir görünüme ve mükemmele sahiptidiksiyon. Ayrıca, ve çekicilik Natalia Fateeva'dan mahrum değildi. Bu yılların biyografisi, kızın hayatında neşeli bir olayı anlatıyor - bir konuşmacı olarak Kharkov televizyonuna davet ediliyor. Ayrıca, bu alanda çalışan ilk bayanlardan biri oldu. Ama ne yazık ki, dünya her zaman kıskanç insanlarla doluydu. Natalia aniden tiyatro enstitüsünden kovuldu. Ama pes etmedi, ama VGIK'e gitmeye karar verdi.
Tüm zorluklara rağmenKendisi Natalia Fateeva (herhangi bir kişinin biyografisi iniş ve çıkışlarla dolu), yakında onun işleri hızla gelişmeye başladı. 1956 kız için önemliydi - ilk çıkışını Tanya Olenina rolünde oynadı. Filmde oynadığı "Böyle bir adam var." Ek olarak, Natalia derhal All-Union Devlet Sinema Enstitüsü'nün dördüncü yılına geçti - tarihinde ilk kez. Birçok açıdan, aktrisini stüdyosuna davet eden Sergei Gerasimov'a yardım etti.
Natalya Fateeva biyografisiYakında Natalia Fateeva (biyografisi daha da şaşırtıcı derecede bulutsuz) evlendi. Eş daha sonra başlangıç ​​direktörü Vladimir Basov idi. Çiftin küçük bir oğlu vardı - Vladimir.

Sonra Natalia Fateeva biyografisi anlatıyorHayatının oldukça verimli bir parçası. Tiyatroda aktif olarak çalıştı. Yermolova ve performanslarında "İki inatçı" ve "Üç yoldaş" ana rol oynadı. Ancak, tüm sevinç, kocasının kaçınılmaz olarak evliliğini mantıklı bir sonuca götüren kısıtlanmamış kıskançlığıyla gölgelendi.

Bir sonraki oyuncu Natalia Fateeva (onun biyografisi"Mucizevi pozitifliği ile parlamaya devam ediyor", "Üç artı iki" filminde oynadığı daha da ünlü oldu. Film çok popülerdi. Kocasıyla aradaki fark, başarı ve kariyerin büyümesi ve oyuncu filmin çekimleri sırasında arkadaş olurken Andrei Mironov'un dikkatini tamamen telafi etti.
aktris natalya fateeva biyografiAncak, yakında Natalia tekrar bir düğün oynadı. kozmonot, Sovyetler Birliği Kahramanı - Boris Yegorov tarafından döndü Kafası. Ancak, kahraman gerçek hayatta sorumlu mümkün değildi. Natalia uğruna onun ilk aile bıraktı, ama Fateev aynı zamanda onun yeni "gerçek aşk" için attı - Lady Natalya filmi "Üç artı iki" Natalia Kustinskaya içinde. aktris film "Denizi Şarkılar" rol aldı kiminle "iyi sempatizanlar" kırmak için çifti, dedikodu yayma (veya gerçeği dile getiren?) Romen şarkıcı Fateeva Dan Spataru ile ilişkisi hakkında, ittin.

Boşluk Natalia'nın yaşamını etkilemedi. O talep hala ve o zamandan beri "Fortune Gentlemen" ve dahil olmak üzere birçok film rol etmiştir "mekan değiştirilemez."

Natalia Nikolaevna Fateeva, RSFSR'nin (1984) bir Halk Sanatçısı ve Onur Düzeni Şövalyesi (2000) 'dir.

Natalia Fateeva. Aktrisin biyografisi 2019

Natalia Fateeva. Aktrisin biyografisi 2019

Related news

 • Armata tankı test aşamasında
 • Küçük pelvisin variköz venleri: semptomları, nedenleri ve tedavi yöntemleri
 • Yandan Dügmeli Bebek Örgüleri
 • Eğitim Sen
 • Tavuklu Çıtır Börek

 • Natalia Fateeva. Aktrisin biyografisi 36

  Natalia Fateeva. Aktrisin biyografisi


  Natalia Fateeva. Aktrisin biyografisi 10

  Natalia Fateeva. Aktrisin biyografisi 92

  Natalia Fateeva. Aktrisin biyografisi 5

  Natalia Fateeva. Aktrisin biyografisi 64

  Natalia Fateeva. Aktrisin biyografisi 93

  Natalia Fateeva. Aktrisin biyografisi 90

  Natalia Fateeva. Aktrisin biyografisi 30

  Natalia Fateeva. Aktrisin biyografisi 95

  Natalia Fateeva. Aktrisin biyografisi 87

  Natalia Fateeva. Aktrisin biyografisi 64

  Natalia Fateeva. Aktrisin biyografisi 58

  Natalia Fateeva. Aktrisin biyografisi 48

  Natalia Fateeva. Aktrisin biyografisi 38

  Natalia Fateeva. Aktrisin biyografisi 19

  Natalia Fateeva. Aktrisin biyografisi 82