Mutfakların iç mekanları. Öz-tasarım için birkaç ipucu 2019

Mutfakların iç mekanları. Öz-tasarım için birkaç ipucu 2019

Mutfakların iç mekanları. Öz-tasarım için birkaç ipucu 95 20.02.2019, 03:31

Mutfakların iç mekanları. Öz-tasarım için birkaç ipucu

Mutfakları şimdi mağazalarda, dükkanlardaHer zevke ve kesesine malların bolluk "patlama" bitirme malzemeleri ve mobilyalar, çok keyifli ve zorlu aynı zamanda sonsuz bir yaratıcı süreç dönüşür. Gerçekten de, her zaman geniş bir yelpazede zor bir seçimle, ve mutfak donatılması için para gerekli miktarda kullanılabilirliğini yüzleşir - Bu tasarımcı-dekoratör zor işin sadece başlangıç.

Böylece, mutfağı kendi kendine donatmaya karar verdiniz.Tasarımcı rolünü dene. Daha sonra bu sürecin amaçlarını belirlemek gerekir. Mutfakların iç mekanlarını yaratan herhangi bir tasarımcı, her şeyden önce, bir öncülün işlevsel bir yükünü tanımlamalıdır. Yemek pişirme ve akşam yemeği için en az zamanın verildiği bir bekâr dairenin mutfağında, en çok gerekli olan birkaç dolapın yeterli olacağı minimalist tarzda çözülebilir. Büyük ailelerdeki mutfakların iç mekanları mümkün olduğunca fonksiyonel, geniş bir masa, geniş bir masa ve rahat koltuklar ile yapılmalıdır çünkü mutfak, bir kural olarak, bir yemek odasını da birleştirir.

Mutfak iç mekanı seçimi ile planlamaya başlıyorrenk gamı. Ancak, iç mekanın rengini seçmeden önce, tasarım stili ile (klasik, modern, yüksek teknoloji veya "provence") belirlenir. Her stil belirli bir renk aralığını tercih eder. Geleceğin iç mekanının tarzı ve rengi üzerinde düşünerek, mutfağın güzel iç mekanlarını çeşitli stilistik yönlerde icra eden özel edebiyat ve tasarım albümlerine yönelelim.

Tarz seçimi ve rengi tanımlama, hadi yapalımmutfak seti, çünkü iç mekanın önde gelen pozisyonlarını işgal ediyor. Odanın boyutunu ve düzenini dikkate alarak sipariş vermek daha iyidir. Mutfak dolaplarının bir duvar boyunca konumlandırılması, dar ve uzun odalar için en uygun olanıdır, mutfağın köşe kurulumu küçük ama kare odalar için en uygun olanıdır ve geniş mekanlarda mobilya iki veya üç duvar kaplayarak istediğiniz gibi düzenlenebilir. En önemli estetik önem, dolapların cepheleridir. "Provence" tarzında klasik bir iç ve iç mekan için - bir ağaç için yapılmış doğal bir ağaç veya MDF cepheleri olmalıdır. Parlak parlak yüzeyler, metal ve cam, yüksek teknoloji ve modern tarzın unsurlarıdır. Klasik tarzı, geleneksel rafine çizgileri ve ince oymalar, ince dokunuşlar, bronz kaplamalar, mutfakta zarif işlenmiş kalemler ile her zaman tercih edilir. Aile tarafından çok fazla zaman harcayan mutfaklar için özel olarak tasarlandığı gibi, onun tarafından yaratılan sıcaklık ve özel bir rahatlık değildir. Klasik tarzda yapılmış mutfakların iç mekanları, koyu renkli ahşaptan, büyük yuvarlak veya dikdörtgen masanın, yüksek sırtlı masif sandalyelerin oyularak ve panelli olarak kaplanmıştır.

Duvarlar ve zeminler için kaplama malzemeleri de olmalıdır.mutfağın dekorasyonunun klasik yönüne uygun olarak seçilebilir. Onları seçerken, doğal malzemeler, seramik, ahşap, doğal taşa odaklanmak önemlidir. Modern klasik tasarım Şık ve çok şık unsurlar "adalar" stilize kalp-ateş altında plaka veya düzenleme oldu - take-out plaka üstleri ve oturma etrafında örgütlenme, hem de bir çalışma yüzeyi olan odanın ortasına.

Özel bir stil oluşturmak için klasik stiliGüneş ve Güney Fransa'nın köy hayatın sıcaklığı tarafından delinmiş sanki konfor ve rafine basitlik bertaraf atmosfer, "Provence" tarzında yankılanır. onun elemanlarının karakteristik klasik tarzda daha basit ağartılmış ahşap cepheleri, fakat katta terra-cotta fayans tamamlayacak eşit zarif şekiller, kaba süs sıva ile kaplı duvarlar, düz süsler fayans, çiçek aranjmanları şeklinde ışık boyama, dantel saydam olan perdeler.

Bir araya getirildikleri stüdyoların organizasyonuUzay mutfak ve oda, son zamanlarda çok moda oldu. Bu yerleşim özellikle küçük apartmanlarda veya modern fonksiyonel bir iç mekan yaratmak için önemli olduğu ülke evlerinde önemlidir. Oturma odası ve mutfak, bir odada birleştirildi, bu sadece modaya bir haraç değil. Böyle bir kombinasyon, mekânı daha kullanışlı ve işlevsel hale getirir. Bu stüdyoların iç tasarımında, bireysel bölgeleri ayırt etmek ve vurgulamak önemlidir. Bunu yapmak için mutfak alanında podyum koymak, zemini yükseltmek, böylece şartlı bir sınır yapmak ya da tavanı azaltmak, ki bu da alanların ayrımı ve tahsisi yöntemlerinden biri. Kenarlıklar da mobilya yerleştirme, ışık bölümleri veya cam ekranlar kullanılarak döşenmiştir. Bir kır evinde, mekânı bölen bir eleman, bir duvarın yakınında değil, bir açıyla ve odanın bir kısmını işgal eden büyük bir ocak şöminesi olabilir. Tabii ki, görsel ve stilistik olarak mekanı tam anlamıyla bir araya getirerek, aynı zamanda dekorasyonunu tamamlayıp mobilyaları aynı tarzda yerleştirerek birleştirmeliyiz.

Mutfakların iç mekanları. Öz-tasarım için birkaç ipucu 2019

Mutfakların iç mekanları. Öz-tasarım için birkaç ipucu 2019

Related news

 • Tarçınlı Çörek
 • Kemer Şeklinde Boyunluk Tarifi
 • Ispanaklı Sarma Tepsi Böreği Videosu
 • ŞİŞEDEN NOEL BABA YAPILIŞI
 • Polenin faydaları nelerdir
 • Kaşarlı Domatesli Pide Tarifi Videosu

 • Mutfakların iç mekanları. Öz-tasarım için birkaç ipucu 86

  Mutfakların iç mekanları. Öz-tasarım için birkaç ipucu


  Mutfakların iç mekanları. Öz-tasarım için birkaç ipucu 99

  Mutfakların iç mekanları. Öz-tasarım için birkaç ipucu 63

  Mutfakların iç mekanları. Öz-tasarım için birkaç ipucu 7

  Mutfakların iç mekanları. Öz-tasarım için birkaç ipucu 71

  Mutfakların iç mekanları. Öz-tasarım için birkaç ipucu 39

  Mutfakların iç mekanları. Öz-tasarım için birkaç ipucu 86

  Mutfakların iç mekanları. Öz-tasarım için birkaç ipucu 33

  Mutfakların iç mekanları. Öz-tasarım için birkaç ipucu 33

  Mutfakların iç mekanları. Öz-tasarım için birkaç ipucu 8

  Mutfakların iç mekanları. Öz-tasarım için birkaç ipucu 38

  Mutfakların iç mekanları. Öz-tasarım için birkaç ipucu 21

  Mutfakların iç mekanları. Öz-tasarım için birkaç ipucu 78

  Mutfakların iç mekanları. Öz-tasarım için birkaç ipucu 52

  Mutfakların iç mekanları. Öz-tasarım için birkaç ipucu 75