Murat Thagalegov: biyografi ve yaratıcılık 2019

Murat Thagalegov: biyografi ve yaratıcılık 2019

Murat Thagalegov: biyografi ve yaratıcılık 44 11.02.2019, 11:07

Murat Thagalegov: biyografi ve yaratıcılık

Bugün Murat'ın kim olduğu hakkında konuşacağızThagalegov. Biyografisi aşağıda detaylı olarak tartışılacaktır. Rus ve Kabardey-Balkar şarkıcısı ve müzisyeni hakkında. Birkaç dilde şarkı söylüyor.

biyografi

murat thagalegov biyografiYani, bugünün kahramanı Murat Thagalegov. Onun biyografisi Kabardey-Balkar'da başladı. Orada 30 Temmuz'da 1984'te doğdu. Kariyer kahramanımız 2019 yılında başladı. Sonra zaten olgun bir adamdı. Genç adam önce beton fabrikasında çalışmak zorunda kaldı. Murat büyük bir aileden geliyor. Ebeveynler yedi bebek yetiştirdi. Aile, aile bağlarının gücü ile ayırt edildi. Bu emirler mevcut ana kadar içinde kalır. Küçük Murat, akrabalarını sürekli müzik yaparak sık sık yoruyordu. Çocukluğun bir sanatçısının becerilerini uyguladı. Kahramanımız iki eğitim kurumunda öğrenmeyi başardı. Yeteneklerini mücevher ya da içtihadında fark edebilirdi. Başarı hayal bile etmedi. Ancak, kahramanımız "Senin için en iyisini yapacağım" şarkısı kaydedildi.

müzik

Yukarıda yaratıcılığına nasıl başladığını çoktan anladım.Murat Thagalog'un faaliyeti. Bir sanatçı olarak biyografisi, herhangi bir bayramın vazgeçilmez bir unsuru haline gelen bu şarkıyla bağlantılı. İş, kahramanımıza ilk popülerliği getirdi, çünkü sadece kendi cumhuriyetini değil, tüm Rusya'yı fethetti. Bu isabet için düzinelerce remix oluşturuldu. Rusya'da binlerce kulüpte duyulmuşlardı. Kahramanımızın büyük bir ailesi akrabasıyla gurur duyuyor. Dinleyiciler, sanatçının unutulmaz melodileri ve basit metinlerinden hoşlanıyordu. Hızla kendi seyircilerini kazanmayı başardı. Bugüne kadar, müzisyenin repertuarı birkaç düzine şarkı. Sanatçı, dinleyicileri yetenek veya karmaşık kompozisyonlarla ele geçirmeye çalışmıyor. Şarkılarda hislerini anlatıyor. Dışarısı, yüzbinlerce diğer Kafkasyalı ile aynıdır, bu yüzden kendi toprakları üzerinde ve ülke çapında ona aşık oldular.

bileşimler

murat thagalegov şarkılarıMurat Thagalogov'un şarkıları şu andaoldukça sayılır. 2019 yılında single "Alan", "Cry yaralar", "Bir gece." Kaydedildi 2011 yılında şarkı "Şef", "Kalp", "Tanrıça", "Çeyiz", "Casanova", "Suret", "Yerli", "My Love", "öcü", "C Dahe", "Diana geldi "," Bir damla zehir, "" Sevildim, "" Gitme. " Ayrıca, bizim kahraman ardından kapsamlı aittir: "Yalnız Kurt", "Alien Gelin", "disko", "Anne", "Release", "Haydut Ruh", "Huş", "Yağmur". Artık Murat Thagalog'un kim olduğunu biliyorsunuz. Biyografisi yukarıda detaylı olarak tartışılmaktadır.

Murat Thagalegov: biyografi ve yaratıcılık 2019

Murat Thagalegov: biyografi ve yaratıcılık 2019

Related news

 • Doğada biyotik bağlar. Örnekler, biyotik bağ çeşitleri
 • Doğal malzemelerden kumaş boyası nasıl yapılır
 • Halkalı’ya otel yaptı Çin’e bot’la girecek
 • Akdenizde düşen İl-20 uçağını aramaya giden Rus kurtarma gemisi, Çanakkale Boğazından geçti
 • Alekseevski Kadınlar Manastırı (Saratov): adres, telefon numarası, manastırın türbeleri

 • Murat Thagalegov: biyografi ve yaratıcılık 31

  Murat Thagalegov: biyografi ve yaratıcılık


  Murat Thagalegov: biyografi ve yaratıcılık 75

  Murat Thagalegov: biyografi ve yaratıcılık 99

  Murat Thagalegov: biyografi ve yaratıcılık 50

  Murat Thagalegov: biyografi ve yaratıcılık 35

  Murat Thagalegov: biyografi ve yaratıcılık 76

  Murat Thagalegov: biyografi ve yaratıcılık 17

  Murat Thagalegov: biyografi ve yaratıcılık 5

  Murat Thagalegov: biyografi ve yaratıcılık 14

  Murat Thagalegov: biyografi ve yaratıcılık 83

  Murat Thagalegov: biyografi ve yaratıcılık 30

  Murat Thagalegov: biyografi ve yaratıcılık 17

  Murat Thagalegov: biyografi ve yaratıcılık 55

  Murat Thagalegov: biyografi ve yaratıcılık 99