Multivarqueda darı püresi - sağlıklı bir kahvaltıMultivarqueda darı püresi - sağlıklı bir kahvaltı


Multivarqueda darı püresi - sağlıklı bir kahvaltı 96 23.01.2019, 06:37

Multivarque'da darı püresi - sağlıklı bir kahvaltı

Sık sık darı lapası mı pişiriyorsunuz? Ne yazık ki, az sayıda bu soruya olumlu cevap verilecektir. Ve tamamen boşuna, çünkü millet sadece besleyici ve lezzetli değil, aynı zamanda son derece faydalıdır.

Bu değerli içeriğe göre buğdayda çok miktarda protein var.bileşen pic'ı aşıyor. Buna ek olarak, bu üründe, insan organizması için magnezyum, fosfor, potasyum, demir dezenfekte edilemeyen mikro ve makro elementler bulunmaktadır. Sinir sisteminin aktivitesini sağlamak ve hematopoez sisteme katılmak için gerekli olan birçok B vitamini vardır. B vitamini eksikliği, cilt durumuna yansır, bu nedenle, güzelliği korumak isteyen kadınlar diyetlerinde daima darı içermelidir.

Millet krupı vücuttan toksinlerin giderilmesine yardımcı olan harika bir adsorbenttir. Bu nedenle darı lapası enfeksiyöz ve soğuk hastalıkları olan hastalara verilmelidir.

Bir kelimede millet çok faydalı bir ürün amaBu herkesin püresi pişirmek, tencerenin üzerinde durmak ve sürekli karışmak istememesi, hiçbir şeyin yanmaması ve "kaçmadığı" anlamına gelmez. Bu durumun mükemmel bir yolu, bir multivarkın kullanılmasıdır. Katılımınız olmadan multivarka pişirilen Tüy lapası, sadece gerekli ürünleri lay gerekir ve ardından saat sinyali aygıtını devre dışı bırakmak için. Buna ek olarak, birçok model modu anahtarlama fonksiyonu Multivarki gecikme, yani onun ürünü akşamları ve zamanlayıcı başlatmak zorunda, herhangi bir zorluk olmadan sabah kahvaltısı mükemmel pişmiş lapa alacak. Bu, sabahları kahvaltı hazırlamak için boş zamanları olmayanlar için özellikle uygundur.

Yani, multi-sütlü yulaf lapası tarifisu kaynaklı. Her şeyden önce, özellikle bölgenizdeki su sıkı ise, zaten kaynamış su üzerinde bir darı mantarı kaynatmak en iyisi olduğunu belirtmek istiyorum. Ya da saf su kullanabilirsiniz. Sert suyun tanelerdeki nem ile birlikte absorbe edilen çeşitli mineral tuzları içerdiği gerçeği, pürenin tadını bozabilir.

Ardından, yumruyuPişirme. İlk olarak, tahıllarda kaplı acı "un" plakasını çıkarmak için, durulayın. İkincisi, darı kaynar su ile haşlanmalıdır. Bu basit operasyonlardan sonra, yulaf lapasının acı olacağından korkmazsınız.

Milleti her zamanki şekilde hazırlarkenocakta yemek pişirmek için tuz ve şeker konulması tavsiye edilir. Ancak, çok değişkenli darı lapasımızın katılımı olmadan hazırlandığından, gerekli tüm baharatlar derhal konulmalıdır.

Su üzerinde darı püresi olarak hazırlanabilirbağımsız bir tabak ya da bir garnitür olarak. İkinci durumda, şeker gerekli değildir. Çok değişkenli millet için bir ölçüm camını ölçüyoruz ve yukarıda açıklandığı gibi hazırlıyoruz. Multivarka kasesine dökün ve 4 ölçüm bardağı su ekleyin. Gerekirse tatlandırın, şekeri ekleyin ve "Karabuğday" modunu açın. Zamanlayıcı sinyalinden sonra cihazı kapatın ve kasanın başka bir on dakika daha dik olmasını bekleyin.

Multivarcanlı darı püresi olabilirçeşitli katkı maddeleri ile hazırlanmıştır. Örneğin, ürünleri koyarken tatlı bir seçenek hazırlamak için, yıkanmış kuru üzüm, kuru erik veya diğer kurutulmuş meyveleri koyabilirsiniz. Kabaklı püresi yapabilir, küçük küpler halinde kesebilirsiniz. Sebzelerle hafif bir yemek hazırlanabilir, "Bake" modunda önceden soğan, havuç, biber hazırlayın.

Hazırlanması ve süt üretimi çok kolayÇok değişkenli millet tahıl. Hazırlanan çoklu ölçüm kabının haznesinde, yani, kaynatılmış suyla, darı ile yıkanıp haşlanırken, uykuya dalariz. Dört bardak sütü döküyoruz ve tuzu ve şekeri tada ekliyoruz. Kaseye bir kase tereyağı koyabilirsiniz ve hazır yemeği de doldurabilirsiniz.

Pişirme modunu içerecek şekilde kalıyor "Sütpüresi "ve zamanlayıcı sinyali için bekleyin. Proses sinyalinin bitiminden sonra kapağı açtıysanız ve multivarktaki darı lapasının çok sıvı olduğunu gördüyseniz, endişelenmeyin, "ısınma" modunda yarım saat bekletin. Bu süre zarfında darı şişecek ve yulaf lapası gerekli kıvamı alacaktır. Eğer modda bir gecikme ile bir püresi hazırlıyorsanız, büyük ihtimalle, zamanlayıcı sinyalinden hemen sonra hazır olacaktır.

Multivarqueda darı püresi - sağlıklı bir kahvaltıMultivarqueda darı püresi - sağlıklı bir kahvaltı

Related news

 • Kategori: Cilt Bakımı
 • MANTARLI TAVUK BOHÇASI RESİMLİ TARİFİ
 • Hardallı Tavuk
 • KKTCnin Kıbrıs’ın güneyinde ilan edilmiş Rum parsellerindeki hak talepleri, Yunan adalarıyla ilgili emsal teşkil edebilir

 • Multivarqueda darı püresi - sağlıklı bir kahvaltı 54

  Multivarqueda darı püresi - sağlıklı bir kahvaltı


  Multivarqueda darı püresi - sağlıklı bir kahvaltı 77

  Multivarqueda darı püresi - sağlıklı bir kahvaltı 51

  Multivarqueda darı püresi - sağlıklı bir kahvaltı 25

  Multivarqueda darı püresi - sağlıklı bir kahvaltı 85

  Multivarqueda darı püresi - sağlıklı bir kahvaltı 92

  Multivarqueda darı püresi - sağlıklı bir kahvaltı 95