Multivarka Lentel MXB-4LD11: yorumlar size çok şey anlatacak 2019

Multivarka Lentel MXB-4LD11: yorumlar size çok şey anlatacak 2019
21.08.2019

Multivarka Lentel MXB-4LD11: yorumlar size çok şey anlatacak 33

Multivarka Lentel MXB-4LD11: yorumlar size çok şey anlatacak

Herhangi bir hostes karşı koymak mümkün değildirBir multivarker gibi böyle bir mucize-şeyler edinme. Ama her zaman satın almadan önce, şüphe ve bazı sorular bize geliyor. Peki, örneğin, ne tür mutfak aletleri satın almak? Cihazın fiyatının kabul edilebilir olmasını istiyorum ve mutfakta gerçek bir asistan oldu. Lentel MXB 4LD11 multitower'ın çok başarılı olduğu kanıtlandı. Alıcıları hakkındaki yorumlar en olumluları bırakıyor. Bu firmanın modelini kullananlar, sihirli potun tasarımını ve işlevselliğini hem çekiyor.

multivark lentel mxb 4ld11 açıklamasıMultivarkas hakkında birkaç kelime

Mutfaklarımızda böyle bir teknik ortaya çıktı.uzun zaman önce. Ama o zaten onun liderliğini sağlam bir şekilde kurdu. Basit bir deyişle, bir multivar bir işlemciye sahip bir pottur. Ayrıca diğer detaylarla donatılmıştır. Örneğin, buhar valfi ve sıcaklık sensörü. Tavada meydana gelen her şeyden sorumlu olan mikroişlemcidir. Tüm gerekli malzemeleri içine koyabilirsiniz ve cihaz sizin için her şeyi pişirir. Multivark Lentel MXB 4LD11 istisna değildir. Bununla ilgili yorumlarda kullanım kolaylığı vurgulanmaktadır. Bu alıcıları kendine çekiyor.

Yeni Mercimelle tanışın

Tüm multivarkörler ev hanımlarının çalışmalarını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.mutfak. Bunlar birbirinden sadece kalite özellikleri, hacmi, gücü ve modları ile farklılık gösterir. Örneğin, büyük bir aile için Lentel MXB 4LD11 multivarker mükemmeldir. Üreticilerin tanımı açıkça bu gerçeği doğrulamaktadır.

En azından hacmini al. Aileniz üç kişiden oluşuyorsa, yeterli miktarda iki litre. 4 litrelik bir kase ile bir multivark olsun! Çok daha fazla sayıda haneye lezzetli yemekler besleyebilmeniz, beklenmedik misafirlerin yanında sizi asla şaşırtmayacaktır. Bu Lentel'in sahip olduğu kupa.

Gösterge ve gücü 700 watt. Bu ayrıca yeni bir mucize asistanının büyük miktarlarda yemek pişirebileceğini de göstermektedir.

multivark lentel mxb 4ld11 yazılımı

Lentel'den Multevark'ın Özellikleri

Diğer lezzetler arasındaBu modeli övün, yapışmaz bir kaplama seçebilirsiniz. Cihazı her türlü zahmetten ve hasardan mükemmel şekilde korur. Ekipman, kullanım sürecini basitleştiren parlak bir LED ekran ile donatılmıştır.

Genel olarak, hemen hemen tüm kullanıcılar hakkında konuşuyorLentel MXB 4LD11'in avantajları. Üreticilerin ve alıcıların incelemeleri birbirini tamamlar ve akıllı bir araba için övgü dolu. Ancak, bazı küçük rahatsızlıklara dikkat edin - Lentel MXB'de "Başlat" düğmesi yoktur. Mod genellikle seçiminden sonra 5 saniye sonra kendi başına başlar.

Multivark Lentel MXB 4LD11: yazılım

Tüm akıllıların ayırt edici özelliklerinden biriTavalar belirli programların kullanılabilirliğidir. Onlar multivarka Masa | MXB 4LD11 övünebilir. Yorumlar sadece 8 olduğunu gösteriyor, ancak mutfak aletleri bir avantajdır. Programlar en gerekli olanıdır, evde lezzetli yemeklerin tadını çıkarmak için yeterlidir. Lentel bize neler sunabilir?

multivark lentel mxb 4ld11 fotoğraf

Üç ana program

 • "Pişirme". Deneyimli ev hanımları, bu rejimin, bir şeylerin kızartılması için gerekli olması durumunda uygun olduğunu iddia ediyorlar.
 • "Steamer". Bir çift için pişmiş yiyeceklerin faydaları hakkında, hiç kimse tartışmayacak.
 • "Su verme". Haşlanmış sebzeler, çok lezzetli olduklarından gerekli tüm vitaminleri korurlar. Ama ayrıca balık veya eti de söndürebilirsiniz.

Üç özel program

 • "Karabuğday".
 • "Lapa".
 • "Pilav".

Ama akıllı bir tencerenin yapabileceği birkaç harika var. Örneğin:

 • "Gecikmeli Başlatma" modu. Böyle bir işlev, şu anda olmayan bir yemeği hazırlamanıza izin verecek, ancak belirlenen zamana göre.
 • "Isıtma" modu. Onun sayesinde, yiyecekleri çabucak ısındırabilir veya hazır inceliğin istenen sıcaklığını koruyabilirsiniz.
 • "İptal" modu. Bir hata yaparsanız, seçilen programı iptal edebilirsiniz. Bazı multivarklarda, pişirme işlemi bitene kadar kapak kilitlendiği için bu mümkün değildir. Ama Lentel buna izin veriyor.

Multivark Lentel MXB 4LD11: talimatlar

Bu modeli kullan, çok basit. Elektronik, mutfaklarımızda uzun zamandır bir yer işgal etti ve tüm ev hanımları bir kontrol paneli ile ekrana alışmaya başladı. Ancak yine de bazı kurallara uyulmalıdır.

 1. multivark lentel mxb 4ld11 yorumYeni kullanmaya başlamadan önceMultivark, kasadaki tüm etiketleri çıkarmanız, tüm aksesuarları (çanak, kaşık, buharlama, bardak ölçme) almak ve ılık sabunlu bir solüsyonla yıkamanız gerekir. Sonra kurulayın ve tavaya tekrar takın.
 2. Pişirmeye başlamak için ekranda "Menü" düğmesini bulmanız gerekir. Yardımı ile istenilen pişirme modu seçilir.
 3. İhtiyacınız olan malzemeleri tavaya koyun ve doğru programı seçin.
 4. Çok yıkamanız gerektiğini unutmayın.yapışmaz kaplamaya zarar vermeyen sünger. Aşındırıcı tozlar veya sert rendeler kullanmayın. Eğer yiyecek kalıntıları aniden çanağın duvarlarına yapışırsa, birkaç saatliğine ıslatılmalıdır.

İşte bu, Lentel MXB 4LD11. Fotoğraf, modelin orijinal tasarımını vurgular. Bu mucize güveci sorun yaratmıyor, ama harika yemek pişiriyor.

Multivarka Lentel MXB-4LD11: yorumlar size çok şey anlatacak 2019

Multivarka Lentel MXB-4LD11: yorumlar size çok şey anlatacak 2019

Related news

 • İstek ve Arzularını İfade Eden Herkes Sapık veya Kötü Kadın Değildir
 • Bahreynden, Katar vatandaşlarına vize yasağı
 • Rusya, Arktik askeri donanımlarını ilk kez Zafer Bayramı’nda görücüye çıkaracak
 • Trump: Putin’le telefon görüşmesi güzel geçti, sıkı konuştuk
 • Samsung Halaxy Alfa: yorumlar ve özellikler

 • Multivarka Lentel MXB-4LD11: yorumlar size çok şey anlatacak 15

  Multivarka Lentel MXB-4LD11: yorumlar size çok şey anlatacak


  Multivarka Lentel MXB-4LD11: yorumlar size çok şey anlatacak 32

  Multivarka Lentel MXB-4LD11: yorumlar size çok şey anlatacak 10

  Multivarka Lentel MXB-4LD11: yorumlar size çok şey anlatacak 12

  Multivarka Lentel MXB-4LD11: yorumlar size çok şey anlatacak 90

  Multivarka Lentel MXB-4LD11: yorumlar size çok şey anlatacak 65

  Multivarka Lentel MXB-4LD11: yorumlar size çok şey anlatacak 53

  Multivarka Lentel MXB-4LD11: yorumlar size çok şey anlatacak 4

  Multivarka Lentel MXB-4LD11: yorumlar size çok şey anlatacak 29

  Multivarka Lentel MXB-4LD11: yorumlar size çok şey anlatacak 50

  Multivarka Lentel MXB-4LD11: yorumlar size çok şey anlatacak 51

  Multivarka Lentel MXB-4LD11: yorumlar size çok şey anlatacak 73

  Multivarka Lentel MXB-4LD11: yorumlar size çok şey anlatacak 31