MTZ-1025: teknik özellikler, incelemeler. Traktör Belarus 2019

MTZ-1025: teknik özellikler, incelemeler. Traktör Belarus 2019
20.09.2019

MTZ-1025: teknik özellikler, incelemeler. Traktör Belarus 70

MTZ-1025: teknik özellikler, incelemeler. Traktör "Belarus"

MTZ-1025 traktör, özellikleriAşağıda sunulan, Minsk Traktör Fabrikası'nda üretilmektedir. Makine, tarım ve ilgili alanlarda evrensel kullanım için tasarlanmış en popüler modifikasyonlardan biridir. Bu üreticinin çoğu modeli gibi, ünite de güvenilir bir konstrüksiyon, onarımı ve bakımı, yüksek performans göstergesi ile karakterize edilir. Teknolojinin popülerliği, düşük fiyat ve yedek parçaların bulunabilirliği ile sağlanır.

mtz 1025 özellikleri

MTZ-1025 motoru ve şanzımanı

Dikkate alınan birim çekişe aittirkategori 1.4. Santral, bir türbin ile donatılmış ve dizel yakıtla çalışan aynı tesiste üretilmektedir. Motorun ayırt edici özellikleri bakım ve onarımda ve ayrıca ekonomide basittir.

Motorun kapasitesi 105 olan dört silindirlidir.beygir gücü ve 4.75 litre bir hacim. Yakıt deposuna 156 litre yakıt konur ve bunun tüketimi yaklaşık 236 g / kWh'dir. Bu tip parametrelerle, traktör "Belarus", 4,3 tona kadar ağırlığa sahip bir kargo ile baş edebiliyor.

Ekipman senkronize bir kutu ile donatılmıştırArka hızlarda 16 ön ve yarım düşük hız ile vites. Traktörün azami hızı, ileri sürüşte saatte 37 kilometre ve geri sürüşte 17 km / s'dir. Vites kutusu, dört kademede yük altında bir vites ile donatılabilir.

Kontrol ve ekleri

MTZ-1025 traktör bir ön aks ile donatılmıştırkilitleme diferansiyeli ile köprü. 24 inçlik jantlar ve döner dergili redüktörler güçlü forkliftlerle birlikte çalışır. Sürücüde üç çalışma modu vardır:

 1. Sürekli aktivasyon.
 2. Park modu.
 3. Arka tekerlekler kaydığında aktivasyon.

Hidrolik bağlantılı menteşeli ekipman makineleriBir çift dikey silindir ile donatılmıştır, birkaç çalışma pozisyonuna sahiptir (güç, pozisyon ve karışık). Bu, kargo yönetimini ve kontrolünü optimize etmenizi sağlar. Sistemin bakım ve onarımı, kolay erişim ile sağlanır.

beyaz rusya

Arka süspansiyon ünitesinin teleskopik bağlantıları vardır.çift ​​çapraz eleman ile takviye edilmiştir. Traktörün yapısı, üniteyi takılı ekipmana göre ayarlamayı mümkün kılar ve CA-1 bağlantı cihazı türü ekipmanı hızlı bir şekilde tamamlamanızı sağlar.

Asansör mekanizması ile plakaları ile donatılmıştırÇekme makinelerinin monte edildiği özel delikler. Bu uygun cihazları, bağlantı tertibatına monte ettikten sonra, yüksekliğe göre ayarlanabilir ve uluslararası standartlara göre ayarlanabilir.

İç donanımlar

Üreticiler MTZ-1025, teknik özellikleriTarım, ormancılık ve inşaat alanlarında çalışmak için evrensel olan onlar, sürücünün rahatını unutmamışlardı. Kabin, doğal tezahürlere karşı çekici bir tasarım, güvenlik ve korumaya sahiptir. Görüş, düşünceli cam ve elektrikli cam silecekleri sağlar. Kabin içindeki koltuklar büyük yapıya sahip bir kişi için oldukça yeterlidir, ses emilimi özel bir cam yapı sağlar. Kabinin iç kısmı yalıtım panel blokları ve döküm halılarla tamamlandı.

Ek konfor tarafından sağlanırhavalandırma ve ısıtma sistemleri. Aletlerdeki filtreler kendi kendini temizleme seçeneğine sahiptir, kabine erişim güçlü ve kaymaz bir ayak dayaması ile yapılır. Kontrol paneli gerekli tüm cihazların yerleştirilmesini sağlar, sağ tarafta motor, hidrolik ve şanzıman ünitesi için bir kontrol ünitesi bulunur. Sürücü koltuğu, sürücünün boyutlarına monte edilmiştir, yolcu koltuğu siparişe göre monte edilmiştir.

 traktör mtz 1025

MTZ-1025: teknik özellikler

Söz konusu modelin ana tasarımı ve boyutsal parametreleri aşağıda sunulmuştur:

 • ana tekerlek - 2.57 metre;
 • uzunluk / genişlik / yükseklik - 4,0 / 1,97 / 2,82 metre;
 • iz (arka / ön) - 1.4-1.9 / 1.43-2.1 m;
 • yol açıklığı (ön / arka) - 64,5 / 46,5 cm;
 • döner minimum yarıçap - 4,1 metre;
 • Birimin kütlesi neredeyse 4,5 tondur.

Bu serinin "Belarus" traktörü, minimal olarak farklı olan birkaç değişikliğe sahiptir. Bu esas olarak güncellenmiş varyasyonlarda frontal köprünün yapısının güçlendirilmesinde kendini gösterir.

Avantaj ve Dezavantajları

Bu ünitenin bir dizi avantajı vardır. Bunlar şunları içerir:

 • kullanım için geniş fırsatlar;
 • kabul edilebilir bir fiyatla birlikte mükemmel teknik parametreler;
 • geliştirilmiş kabin;
 • yakıt ekonomisi;
 • Çeşitli ataşmanların kullanımı için mükemmel bir seçim.

mtz 1025 fiyat

MTZ-1025'in dezavantajları, traktörün yabancı analogları ile rekabet etmesini sağlayan teknik özellikleri, aşağıdakileri dikkate alabiliriz:

 • Bazı sarf malzemelerinin, özellikle de tahrik dişlilerindeki dişlerin hızlı aşınması;
 • Çalışma sırasında yakıt tüketimi biraz artar;
 • Bazı tüketicilerin öznel tahminleri üzerine, makinenin görünüşü arıtma gerektirir.

Yorumlar ve fiyatlar

MTZ-1025 traktör, fiyatı bağlıdırMevcut durum ve ek donanımlar, eski SSCB ülkelerinde üretilen Çin analogları ve modelleri için bir fiyat ve yedek parça bulunabilirliği sağlar.

mtz 1025 yorumlar

Kullanıcılar tarafından belirtildiği gibi, birim oldukçatasarlandığı her türlü çalışma ile baş eder. İyi güç, kolay bakım ve uygun maliyet, bazı üreticilerin eksikliklerini telafi eder. Şikayetlerin çoğu, motorun aşırı ısınması ve rahatsız edici vites kutusundan kaynaklanıyor. Genel olarak, MTZ-1025 traktörünün değerlendirmeleri olumludur.

Çoğu durumda, bunun nedeni genişBirimin yetenekleri ve çok çeşitli endüstrilerdeki uygulamaları. Ek bir bonus - düşük bir fiyat (on bin dolardan) ve her yerde ucuz yedek parçaların bulunması - bu aracın popülaritesini etkileyen ana göstergeler.

Sonuç

Tüketici değerlendirmeleri veMTZ-1025 traktörünün teknik parametreleri, makine tarım, inşaat, ormancılık alanlarında ideal bir yardımcıdır. Dış ve iç tasarımdaki yenilikçi değişikliklerin yanı sıra, özel ekipman, bakım ve onarım kolaylığı, iyi fiyat, çok yönlülük ve operatörün yerinin iyi görünmesiyle rahat tasarımıyla memnun olacaktır.

motor mtz 1025

Aynı olan birçok yabancı analoglarıFonksiyonel, bir takım parametreler üzerinde güncelleştirilmiş "Belarus" kaybetme. Bazı yapısal kusurlar Minsk üreticileri bakım kolaylığı, birimin dayanıklılık, hem de ülkenin herhangi bir yerinde kaynaklarının durumuna bağlı kapalı sayesinde daha fazladır.

MTZ-1025: teknik özellikler, incelemeler. Traktör Belarus 2019

MTZ-1025: teknik özellikler, incelemeler. Traktör Belarus 2019

Related news

 • Ispanaklı makarna: evde pişirmek için basit yemek tarifleri
 • Dil terimleri: okul çocukları için mini sözlük
 • Tığ İşi Ananas Kız Çocuk Bolero Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Çocukluk Videoları Sayfa 2
 • Evde saç restorasyonu - entegre bir yaklaşım önemlidir

 • MTZ-1025: teknik özellikler, incelemeler. Traktör Belarus 50

  MTZ-1025: teknik özellikler, incelemeler. Traktör Belarus


  MTZ-1025: teknik özellikler, incelemeler. Traktör Belarus 39

  MTZ-1025: teknik özellikler, incelemeler. Traktör Belarus 9

  MTZ-1025: teknik özellikler, incelemeler. Traktör Belarus 44

  MTZ-1025: teknik özellikler, incelemeler. Traktör Belarus 67

  MTZ-1025: teknik özellikler, incelemeler. Traktör Belarus 7

  MTZ-1025: teknik özellikler, incelemeler. Traktör Belarus 21

  MTZ-1025: teknik özellikler, incelemeler. Traktör Belarus 7

  MTZ-1025: teknik özellikler, incelemeler. Traktör Belarus 5

  MTZ-1025: teknik özellikler, incelemeler. Traktör Belarus 94

  MTZ-1025: teknik özellikler, incelemeler. Traktör Belarus 47

  MTZ-1025: teknik özellikler, incelemeler. Traktör Belarus 22

  MTZ-1025: teknik özellikler, incelemeler. Traktör Belarus 62

  MTZ-1025: teknik özellikler, incelemeler. Traktör Belarus 70

  MTZ-1025: teknik özellikler, incelemeler. Traktör Belarus 26