Monte Cristo - restoran bir restoran çekişmesi. Aynı isimde iki büyükşehir kuruluşu hizmetinizdedirMonte Cristo - restoran bir restoran çekişmesi. Aynı isimde iki büyükşehir kuruluşu hizmetinizdedir

24.05.2019

Monte Cristo - restoran bir restoran çekişmesi. Aynı isimde iki büyükşehir kuruluşu hizmetinizdedir 6

"Monte Cristo" - restoran bir restoran çekişmesi. Aynı isimde iki büyükşehir kuruluşu hizmetinizdedir.

Başkentin restoranları daima şehrin misafirlerini şaşırtıyoronun tantana ve lüks. Ve boşuna değil. Kaliteli bir kurumun her Kendisine saygısı sahibi değil, aynı zamanda görünüş olarak, gıda ve hizmet düzeyi kalitesinden değil sadece unutulmaz hale getirmek için çalışıyor. "Monte Cristo" - dikkat değer bir restoran. Ve nesnel nedenleri vardır.

monte cristo restoran

Bir kurum nasıl bulunur

Yani, başkentte isimle iki yer varMonte Cristo. restoran sermayenin birçok ünlünün ilgi sokakta lüks ve pahalı Mareşal Golovanov, üzerinde Marino, ve metro istasyonu "Akademik" yakın - küçük bira restoran var gizler. O sermaye geçerek öğrenciler, ziyaretçilere, ve orta sınıfın tarafından rağbet görüyor. Hangi seçim için mali durum ve arzularına bağlıdır. Çünkü çekirdek kurumlarda temelden farklıdır.

monte cristo restoran akademisi

Marino'da lüks restoran

Evet, genellikle ziyafetleri ve kurumsal partileri emrediyor. Burası genellikle metropol işadamları ve iş adamları, milletvekilleri ve televizyon yıldızları tarafından ziyaret edilir. Bu kalenin iç kısmına dalın, ünlü romanın tarihinde bir karakter gibi hissedin Dumas birçok kişi tarafından sevilir. Bu nedenle, kurum özel bir talebe sahiptir. Ziyaretler için bazı kısıtlamalar getirmesi dikkat çekicidir. İlk olarak, bir elbise kodu var, bu yüzden "şekil dışında" giyinmiş olamazsınız, girişte bekçi bunu kaçırmayacak. İkincisi, kişi başına minimum sipariş (tablodan değil) 800 ruble. Genel olarak, bu böyle bir kurum için bile yeterli değildir, çünkü gurme yemekler bir birim için bu miktar kadardır. Ve ziyaretçilere göre buna değer. Üçüncü olarak, bir gün önceden bir masa rezervasyonu yapmanız gerekmektedir, rezervasyon kabul edilen süre için geçerlidir. Marino'daki restoran "Monte Cristo" gerçekten çok şahane ve şık, şık, pahalı ve kusursuzdu. Ve eğlence programı, mutfak ve servis tüm seviyelerde.

marino restoran monte cristo

Marino'da Mutfak

Aslında, bu kurum ağırlıklı olarak Avrupalı ​​olsa da, kurum kendini mutfakta ve Kafkasya'da konumlandırıyor. En popüler yemekler şunlardır:

 • Spagetti carbonara (pastırma, yumurta ve peynirli krema soslu spagetti).
 • Şiş kebap çeşitleri (yemeğin ağırlığı 1,5 kilogramdır).
 • Alabalık, nar sosu ve pide ekmek, ızgara veya buğulama.
 • Somonlu biftek.

Genç misafirler için özel bir menü hazırlanır.bazı yemekler çok sıradışı ve ilginç bir şekilde dekore edilmiştir. En kaprisli ziyaretçiler bile kendileri için bir yemek bulacaklar. "Monte Cristo" - misafirlerin her zaman hoş karşılandığı bir restorandır, böylece konaklamanızı mümkün olduğunca konforlu ve keyifli hale getirmeye çalışırlar. Nefis mutfağının yardımıyla. restoran monte cristo moskova

"Akademik" de bira restoranı

Burada, sık ziyaret edenler köpük fanlariçilir. "Monte Cristo" - bira ve aperatifler konusunda uzmanlaşmış restoran ("Akademik", metro istasyonu). Ve elbette, sahiplerinin takip etmeye çalıştığı kendi efsanesi var. Romandaki olaylardan sonra iddia edildiği üzere, Kont'un torunları dünyanın her tarafına dağılmış, kendi markalı işyerlerini açmışlardır. Tabii ki, bu sadece bir efsane, ama ne ilginç ve sıradışı. Özellikle "Monte Cristo" nun bir bira restoranı olduğunu düşündüğünüzde. Ve onun düzenli ve hayranları var.

Bira nehirden yağıyor

Ve bunlar boş kelimeler değil! İlk defa seçilmesi zor olan birçok bira çeşidi vardır. Özellikle popüler Çek ve Belçika çeşitleridir. İlk olarak, kompozisyonlarında Çek Cumhuriyeti ve Belçika bira fabrikalarında üretilenlere çok benziyorlar. İkincisi, fiyat çok kabul edilebilir. Birçoğu, başkentin merkezi bölgesinin dışında bulunan bir kurum için, bira haritasındaki ve menüde çok fazla seçenek olduğunu söylüyor. "Monte Cristo", sadece orta gelirli insanları değil, aynı zamanda çok zengin vatandaşları da cezbeden bir restoran ("Akademik" istasyon).

Geniş menü

Buradaki mutfakların olağanüstü olduğu söylenemez.Avrupa. Hayır, çeşit çeşit! Bu pişirilmiş kerevit, bira ve meyve tabağı için rafine ve çok suçsuz, deniz mahsulleri için her zevke, balıkya ve ete destelenir. Kendinize uygun olanı bulmak zor değildir. Birçok insan iş yemekleri burada sadece doyurucu değil, aynı zamanda çok ucuz olduğunu söylüyor. Bu nedenle, komşu ofislerin ve dükkanların çalışanları tekrar tekrar aşçıya dönmekten mutlu olurlar. Bu restoranda haftada bir kez, düzenli ziyaretçilerini sadece lezzetli değil, aynı zamanda da çeşitlilikle beslemek için menüyü değiştirin.

Ne seçilir?

Ne tür bir restoran "Monte Cristo" (Moskova)ziyaret etmek Her şey, neyin peşinde olduğuna bağlıdır. Yani, bir düğün ya da ciddi bir ziyafet için, daha görkemli ve şık bir kurumu ziyaret etmek kesinlikle daha iyi olurdu. Ancak arkadaşlarla bir araya gelmek ya da benzer düşünen insanlarla bir maç izlemek için "Akademik" olandan daha çok bir kuruma sahip olmak daha iyidir. Seçim tercihlerinize bağlıdır. Ve tabii ki, finansal fırsatlardan.

Monte Cristo - restoran bir restoran çekişmesi. Aynı isimde iki büyükşehir kuruluşu hizmetinizdedirMonte Cristo - restoran bir restoran çekişmesi. Aynı isimde iki büyükşehir kuruluşu hizmetinizdedir

Related news

 • Vicks Vaporub’ın Oniki Şaşırtıcı Kullanım Şekli
 • Kolay Elmalı Turta Tarifi
 • Ticari işlem: türleri, hesapları, hesaplar
 • Kalp Çiçekli Üçlü Uzun Lif Yapılışı Videolu
 • YOĞURT TATLISI TARİFİ

 • Monte Cristo - restoran bir restoran çekişmesi. Aynı isimde iki büyükşehir kuruluşu hizmetinizdedir 95

  Monte Cristo - restoran bir restoran çekişmesi. Aynı isimde iki büyükşehir kuruluşu hizmetinizdedir


  Monte Cristo - restoran bir restoran çekişmesi. Aynı isimde iki büyükşehir kuruluşu hizmetinizdedir 39

  Monte Cristo - restoran bir restoran çekişmesi. Aynı isimde iki büyükşehir kuruluşu hizmetinizdedir 63

  Monte Cristo - restoran bir restoran çekişmesi. Aynı isimde iki büyükşehir kuruluşu hizmetinizdedir 39

  Monte Cristo - restoran bir restoran çekişmesi. Aynı isimde iki büyükşehir kuruluşu hizmetinizdedir 29

  Monte Cristo - restoran bir restoran çekişmesi. Aynı isimde iki büyükşehir kuruluşu hizmetinizdedir 30

  Monte Cristo - restoran bir restoran çekişmesi. Aynı isimde iki büyükşehir kuruluşu hizmetinizdedir 37

  Monte Cristo - restoran bir restoran çekişmesi. Aynı isimde iki büyükşehir kuruluşu hizmetinizdedir 11

  Monte Cristo - restoran bir restoran çekişmesi. Aynı isimde iki büyükşehir kuruluşu hizmetinizdedir 82

  Monte Cristo - restoran bir restoran çekişmesi. Aynı isimde iki büyükşehir kuruluşu hizmetinizdedir 53

  Monte Cristo - restoran bir restoran çekişmesi. Aynı isimde iki büyükşehir kuruluşu hizmetinizdedir 74