Mitsubishi Space Star - şehir içi yollar için minibüs alt kompakt

Mitsubishi Space Star - şehir içi yollar için minibüs alt kompakt


Mitsubishi Space Star - şehir içi yollar için minibüs alt kompakt 61 15.01.2019, 08:53

"Mitsubishi Space Star" - şehir içi yollar için minibüs alt kompakt

"Mitsubishi Space Star" ismidir1998'den 2005'e kadar basılan minik minibüs alt kompakt. NedCar adlı bir fabrikada Hollanda'da yapıldı. Mitsubishi Carisma ve aynı zamanda Volvo C40 / V40 ile aynı platform üzerinde oluşturuldu. 1998'de bu otomobil ilk kez Cenevre Otomobil Fuarı'nda tanıtıldı.

msby uzay yıldızı

2002 yılı kuşağı

2002 yılına kadar "Mitsubishi Space Star" yayınlandı.standart yapılandırmada, neredeyse hiçbir önemli değişiklik yapılmadan. Ancak, üretim başlangıcından dört yıl sonra önemli ölçüde değişti. Makine tamamen yeni bir optik aldı. "Mitsubishi Space Star", daha önce meclisler ve yön göstergeleri yerine tek bir blok far aldı. Buna ek olarak, kuyruk ışıkları vyshtampovki yapmaya başladı. Bu arada, Volga GAZ-21 fenerlerine biraz benziyorlar. Ön tamponun şekli de değişti. Ayrıca, radyatör ızgarası tamamen farklı görünüyor ve sis lambaları bazı değişiklikler geçirdi. Bu arada, kurumsal rozet rengi farklı hale geldi. Üreticileri kırmızıdan gümüşe geçti.

Güç ve motorlar

Birini seçmek isterimMitsubishi Space Star ile ilgili çok önemli bir konudur. Teknik özellikler - bahsettiğimiz şey bu. Bu arabada, özellikle güçlü benzinli motorlar takılı değildi. En popüler seçenek 1.8 litrelik bir motordu - 112 litre geliştirdi. a. Ancak bu, potansiyel alıcılara sunulan tek seçenek değildir. Ayrıca 1.8 litrelik GDI motorunun 121 litrelik bir versiyonu vardı. a. Daha az güçlü birine, 80 litreye 1.3 litrelik bir motor takılabilir. a. ve 98'de (yalnızca hacmi 1.6 litre idi). 2002 yılı sonunda 1.9 L sürümü de mevcuttu. 115 litre kapasitesindeydi. a. Mitsubishi Space Star'ın tüm motorlarının dört silindirli ve sıralı olduğunu belirtmek gerekir.

Mitsubishi Uzayı Teknik Özellikleri

Çarpışma testi

Bu arabayı 2001'de söylemeye değerözel EuroNCAP metodolojisine göre testi çökertti. Ve makine başarılı bir şekilde geçti. Yollarda seyahat eden insanların güvenliği için iki yıldız ve yolcuların konfor seviyesi için üç kişi verildi. Test, bu arada, o zaman tamamen yeni sayılan bir modelle gerçekleştirildi. Adı Mitsubishi Space Star 1.3 Family.

Araba, bu arada, iyi, en popülerlerinden biriBu model yelpazesinin versiyonları. Avrupalı ​​sürücüler arasında özel bir talebin tadını çıkarıyordu. "Mitsubishi Space Star" ın tanımı kötü değil, ancak özel bir şeyin farklı olduğu söylenemez. İhtiyacınız olan her şey - geniş bir ayar yelpazesine sahip konforlu koltuklarda, klasik tarzda, dekore edilmiş iç mekanlarda, oldukça yüksek tavanlarda ve iyi hız göstergelerinde. Genel olarak, şehir için bir araba kullanırsanız, bu harika bir seçenektir. Bütçe aynı. Bu modelin bakımı ucuzdur ve şehirdeki yakıt tüketimi yüz kilometre başına altı litreden azdır.

Mitsubishi Space'in özelliği eski

Çalışma karakteristikleri

Bu konu da oldukça ilginç ve önemlidir. Yani, bu otomobilin geliştirebileceği azami 180 km / s. Kompakt minivan için oldukça sağlam bir figür. Motor ön, enine yerleştirilmiştir. AI-95'i doldurmanız önerilir. Frenler - diskli ve havalandırmalı (sadece ön, arka - klasik). Bir hidrolik direksiyon var ve kontrol tipi bir dişli rake. Şanzıman ön çekiş, beş hızlı manuel şanzıman. Her ne kadar bir otomatik var, ancak bu tür sürümlerde yalnızca 4 basamak var.

Eh, bir bütün olarak araba her zamanki gibi, ama ses. Bu "Mitsubishi" esas olarak, bütçe seçeneklerinin destekçileri ve altı kişiyi barındırabilecek bir arabaya ihtiyaç duyanlar tarafından alınır. Genel olarak büyük bir aile. Şimdi böyle bir araba da bulunabilir ve satın alınabilir, ucuz olacak - iyi durumda yaklaşık 280-330 bin ruble (konfigürasyon ve motora bağlı olarak).

Mitsubishi Space Star - şehir içi yollar için minibüs alt kompakt

Mitsubishi Space Star - şehir içi yollar için minibüs alt kompakt

Related news

 • Yeni Kudüs Müzesi ve Sergi Kompleksi: genel bakış
 • Armut Reçeli Tarifi Videosu
 • Salça nasıl saklanır

 • Mitsubishi Space Star - şehir içi yollar için minibüs alt kompakt 93

  Mitsubishi Space Star - şehir içi yollar için minibüs alt kompakt


  Mitsubishi Space Star - şehir içi yollar için minibüs alt kompakt 11

  Mitsubishi Space Star - şehir içi yollar için minibüs alt kompakt 12

  Mitsubishi Space Star - şehir içi yollar için minibüs alt kompakt 23

  Mitsubishi Space Star - şehir içi yollar için minibüs alt kompakt 51

  Mitsubishi Space Star - şehir içi yollar için minibüs alt kompakt 40

  Mitsubishi Space Star - şehir içi yollar için minibüs alt kompakt 20

  Mitsubishi Space Star - şehir içi yollar için minibüs alt kompakt 93