Mitsubishi Lancer 10: açıklama, teknik özellikler. Lancer-Mitsubishi 10: geribildirim sahibi 2019

Mitsubishi Lancer 10: açıklama, teknik özellikler. Lancer-Mitsubishi 10: geribildirim sahibi 2019

Mitsubishi Lancer 10: açıklama, teknik özellikler. Lancer-Mitsubishi 10: geribildirim sahibi 75 25.01.2019, 13:53

Mitsubishi Lancer 10: açıklama, teknik özellikler. Lancer-Mitsubishi 10: geribildirim sahibi

Her türlü yeni modelin bir görüşü var.Sadece ilk arıtmadan sonra bir araba satın almaya değerdi. Güncellenmiş "Mitsubishi Lancer 10" bu kararı tamamen ve tamamen kanıtlıyor. Bunun neden böyle olduğunu öğrenelim ve ilginç olan şey, ulusal favorinin en son versiyonu tarafından hazırlandı.

Lanser Mitsubisi 10

Birazcık geçmiş

İlk Lancer-Mitsubishi 10 modelleri ortaya çıktı2007 yılında showroomlarımız. Paralel olarak, 2000'den beri üretilen "Lancer 9" u sattılar ve o zamanlar üç restyling yaşadı. Bu durumda, dokuzuncu "Lancer" in en üst düzey ekipmanı, böyle bir motorla onuncu onuncu kadar maliyetlidir.

Böylece, "Lancer 9" iyi satıldıÜç yıl daha "Lancer 10" ile paralel. "Dokuz" un başlıca avantajı, yıllardır kanıtlanmış teknolojiydi ve satışların başında ortaya çıkabilecek günahları ortadan kaldırıyordu. Bu arada "Ten", belli bir "rutubet", belirgin kusurlar ve fiyatına uymayan çözümler nedeniyle çok fazla olumsuz yorum aldı.

"Lancer-Mitsubishi 10" 'un ilk versiyonu ile ilgili sorunlaroldukça fazla oldu. Ve eğer ünlemler "seleften daha kötüleşirse" öznel olarak düşünülebilirse, o zaman çıplak gözle bazı problemler açıkça görülebilir. Bunlar arasında düşük kaliteli trim ve düşük ses yalıtımını ayırt edebiliriz. Onuncu "Lancer" daha modern bir tasarım aldı ve iç mekan tasarımında gerçek oldu, ama malzemelerin kalitesi, açıkça "dokuzuncu" yı kaybetti.

Değişiklikler beklemek için uzun sürmedi

Mitsubishi Lancer 10

Şimdi neden güncellenmiş olduğunu açık"Lancer-Mitsubishi 10" çok hoş karşılandı. Ancak, CIS piyasasının yerli Japonya'dan sonra ikinci en yüksek önceliğe sahip olduğu üretici, müşterilerin isteklerini duydu mu? Halen basın bültenlerinden açıkça anlaşıldığı belli oldu. Gürültü yalıtımı iyileştirildi, sonlandırma malzemeleri, hızölçerin kuyuları ve takometre arasında tek renkli bir ekran yerine, bir renk takıldıkça, dokunmaya çok daha hoş bir hale geldi. Ve aracın tüm modifikasyonları için RallyArt modelinden bir tampon ve bir radyatör ızgarası yerleştirdiler.

Böylece, üretici sadece duymakla kalmadısürücüler için memnun, ama onları da hesaba kattı. Ama hepsi bu değil. En önemli değişiklik başlık altında gerçekleşti. Mitsubishi Lancer 10'un temel motorları 1,5 litrelik bir hacme sahipti, ki bu da Lancer taraftarları için tanım olarak oldukça zayıftı. Yeni versiyonda 1,6 litrelik bir hacme israf edildi. Şimdi motor 117 beygir gücünde bir beygir gücü üretir. 1.5 litrelik motorun 109 litre ürettiğini hatırlayın. a.

Psikolojik kurs

Tabii ki, acemi bir sürücü bile anlayacaktırhacim ve güçte böyle bir artış, güncellenmiş "Lancer-Mitsubishi 10" un temel konfigürasyonunun dinamiklerini önemli ölçüde etkilemeyecektir. Ama imalatçı bunu yapmak zorundaydı ve bu yüzden. İlk olarak, rakipler uzun zamandır daha fazla güç ile daha az hacimli motorlar yapıyorlar. İkincisi, 1.5 sayısı, görünüşü çok sportif ve dinamik olan araba gövdesine hiç bakmıyor.

Mitsubishi Lancer 10 Yorumlar

Japonlardan yararlanan ikinci kurnazlıkRallyArt versiyonundan ödünç alınan Mitsubishi Lancer 10 tamponu ve radyatör ızgarası, müşterilerinin dikkatini yeni ürünlerine çekiyor. İlk bakışta bu şaşkınlık tamamen görünmez görünebilir, ama çok rüşvet verir. Bu kadar kolay bir şekilde, üretici, yeni, onuncu "Lancer" alıcılarına spor araba sahiplerinin çemberine dahil olma hissi verdiğini iddia ediyor. Bu "çip" in çok iyi çalıştığına dikkat edilmelidir. Bu versiyondaki araba çok taze ve çekici görünüyor.

Şirketin beyanları iyileştirmeyi doğruladı mı?

Anahtarları restilyondan aldımFotoğraflarını selefi kadar biraz farklı "Mitsubishi-Lancer 10", birkaç kişi onun dış üzerinde durulacak. Herkesin ilgisini çeken şey iç dekorasyon. Değerlendirme olarak, yeni sürümde "Mitsubishi Lancer-10" gerçekten güzel bir bitirme malzemeleri vardır. Gürültü bastırma ile aynı zamanda en az önceki sürüme kıyasla, tamam mı. Tabii ki, kabinde çok daha düşük bir gürültü seviyesine sahip "sınıf" "Lancer" olacak. Genel olarak, Japon şirketi hataları düzeltmedi ve düzeltmedi, ama fazla bir şey yapmadı.

ekipman

Tampon Mitsubishi Lancer 10

"Lancer", sınıfının tüm kanunları ile donatılmıştır. Temel konfigürasyonda, ABS, Elektronik Fren Kuvveti Dağıtım Kontrolörü, Fren Desteği, acil durum fren asistanı, ön hava yastıkları, çocuk koltuğu montajı, yol bilgisayarı, immobilizer, halojen farlar ve hava filtresi bulunmaktadır. Böylece, temel versiyon bile konfor için gerekli tüm unsurlara sahiptir.

Daha pahalı versiyonlarda, hariçYukarıda, ısıtmalı koltuklar, ışıklar ile ateşleme kilidi, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, klima, navigasyon lambası, gaz deposu kapağının uzaktan kumandası, deri direksiyon simidi, sis farları, direksiyon dişlileri ve daha fazlası.

Mitsubishi Lancer 10 motorları

Yolda

Motor gerçekten daha canlı hale geldi, ama bu farkneredeyse görünmez. Bilinen 5 vitesli şanzıman, aracın önceki versiyonunu hatırlıyor. Şikayet olmadan çalışır, ancak altıncı vites açıkça, özellikle Mitsubishi Lancer 10'un yeni doğası göz önüne alındığında yeterli değildir. Önde olduğu gibi arka süspansiyon, ağabeyine çok benziyor. Kahramanımızın yolda davranışı, önceki versiyonun yanı sıra oldukça öngörülebilir ve orta derecede rahattır. Ama dokuzuncu "Lancer" in kontrolüne kadar onuncu hala uzak. Sırayla, araba zayıf topuklu değil, ama davranışını açık bir şekilde eleştirel olarak nitelendirmek haksızlık olur.

Ana koz kartı

Onlar, daha önce olduğu gibi, maliyettir. Pratikte görüldüğü gibi, piyasa fiyatımızda ana argüman yer alıyor ve Japon otomobil üreticileri bunu mükemmel şekilde anlıyor. Dolayısıyla, Inform'in iyi bir temel yapılandırmasında yeni, onuncu "Lancer" in fiyatı 19.7 bin dolar. Invite adı verilen daha sofistike bir değişiklik, alıcıya şimdiden 21 bin pahasına mal olacak. e. Aynı versiyonlar, ancak otomatik şanzımanlar sırasıyla 21 ve 22 bindir.

2 litrelik daha ilginç bir versiyonInvite + olarak adlandırılan 150-güçlü motor ve manuel şanzıman ile 22 bin ve bir varyatör ile bin daha pahalıya mal oluyor. Diğer şeylerin yanı sıra, MASC + MATC güvenlik sistemlerine, merkezi kilidin uzaktan kumandasına ve ayrıca bir ışık ve yağmur sensörüne sahiptir.

Yoğun konfigürasyondaki üst "Lancer 10"bir spoyler, arka yolcular için hava yastıkları ve susturucu için bir nozül. Zaten 24 bin dolara mal oluyor. Fiyatın ne kadar objektif olduğunu anlamak için, "Lancer" in yollarda ne sıklıkla karşılaştığını görebilirsiniz. Her halükarda, yeni sürümün eskisinin maliyeti kadar iyidir.

Mitsubishi Lancer 10, arka

yorumlar

Farklı şekillerde onuncu "Lancer" sahipleribunun hakkında konuşmak. Santral herhangi bir özel şikayete neden olmaz. Motor, tüm güçlerden kendi kendine sıkılır, bu nedenle bu arabada yol boyunca ilerlemek sadece zevk getirir. Sadece burada yüksek hızdaki gürültü dayanılmaz ve neredeyse her şey onun hakkında diyor. Ama her şey Lancer'den önce sürücünün ne sürdüğüne bağlı.

Dezavantajı da bagajın küçük hacmi. Ancak ülke rotaları boyunca sürmek için 16,5 cm'lik açıklık yeterlidir. Tüm sportifliğiyle, "Lancer" yollarımızı fethetmeye hazır. Birçok kişi, yeniden şekillendirildikten sonra bile iç döşeme malzemelerinin kalitesinin düşük olduğunu belirtiyor. Yine, her şey kıyaslandığında öğrenilir.

Neredeyse tüm araba sahiplerinin çok olduğunu söylüyorlar.zayıf renkli. Küçük bir dal bile vücutta güçlü bir çizik bırakabilir, bu da bir hafta boyunca boyanmalıdır, aksi takdirde korozyon sizi beklemeyecektir.

Mitsubishi Lancer 10: açıklama, teknik özellikler. Lancer-Mitsubishi 10: geribildirim sahibi 2019

Mitsubishi Lancer 10: açıklama, teknik özellikler. Lancer-Mitsubishi 10: geribildirim sahibi 2019

Related news

 • Moon milk nedir, nasıl yapılır
 • Oktay Usta Galeta Unlu Kıymalı Poğaca Videosu
 • Akrep serisinin oyuncuları (Akrep)

 • Mitsubishi Lancer 10: açıklama, teknik özellikler. Lancer-Mitsubishi 10: geribildirim sahibi 70

  Mitsubishi Lancer 10: açıklama, teknik özellikler. Lancer-Mitsubishi 10: geribildirim sahibi


  Mitsubishi Lancer 10: açıklama, teknik özellikler. Lancer-Mitsubishi 10: geribildirim sahibi 65

  Mitsubishi Lancer 10: açıklama, teknik özellikler. Lancer-Mitsubishi 10: geribildirim sahibi 20

  Mitsubishi Lancer 10: açıklama, teknik özellikler. Lancer-Mitsubishi 10: geribildirim sahibi 93

  Mitsubishi Lancer 10: açıklama, teknik özellikler. Lancer-Mitsubishi 10: geribildirim sahibi 28

  Mitsubishi Lancer 10: açıklama, teknik özellikler. Lancer-Mitsubishi 10: geribildirim sahibi 53

  Mitsubishi Lancer 10: açıklama, teknik özellikler. Lancer-Mitsubishi 10: geribildirim sahibi 76