Minskteki alışveriş merkezleri - işinize başlamak için mükemmel bir fırsat 2019

Minskteki alışveriş merkezleri - işinize başlamak için mükemmel bir fırsat 2019
01.04.2019

Minskteki alışveriş merkezleri - işinize başlamak için mükemmel bir fırsat 98

Minsk'teki alışveriş merkezleri - işinize başlamak için mükemmel bir fırsat

Minsk geleceğin şehridir. Güzel ve modern bir metropol, kariyer gelişimi ve gelişimi için fırsatları gizler. Beyaz Rusya'nın başkenti, satın alma ve satış işlerinin derecelendirmesinde bir liderin konumunu haklı olarak alır. En popüler tekliflerden biri: oto servisleri, güzellik salonları, catering. Ancak, her zaman geçerli olan ve sahiplerine gelir getiren en popüler perakende ve perakende sektörü. Minsk'teki alışveriş merkezleri her zaman girişimcilerle işbirliğine açıktır.

Minsk alışveriş merkezleri.

Nasıl başlar

Başlamak için doğru olarak bakmak gerekirseçilen satış noktası. Bu başarılı bir iş yaratmada pratik olarak en önemli noktadır. Başlangıçta her girişimcinin kendi mağazasını satın almak için yuvarlak bir toplamı yoktur. Makul bir çözüm kiralamaktır. Başlamak için iyi bir yer seçmeniz gerekiyor çünkü gelirler kesinlikle şehrin eteklerinde çok fazla olmayan müşteri sayısına bağlı olacaktır. Minsk'te alışveriş merkezleri - ideal ve neredeyse bir kazan-kazan seçeneği.

 • Alışveriş merkezlerinde farklıdükkanlar. Alıcı belirli bir mal grubu için gelse bile, diğer tekliflerle ilgilenip mağazanıza gitmesi muhtemeldir.
 • Şeffaf vitrinler, mevcut ürünlerin en iyi şekilde görüntülenmesini sağlar. Alıcılar onlar için ilginç bir ürün görebilir ve satın alabilir.
 • Perakende binaları her zaman düzgün bir şekilde kesilir. Işık duvarları ve iyi aydınlatma, tamirlerde atık biriktirir.
 • Merkezler neredeyse her zaman ürün depolamak için depolama tesisleri ile kiracılar sağlar.
 • Havalandırma sistemi, ziyaretçiler ve işçiler için en uygun sıcaklık seviyesini koruyacaktır.
 • Kira fiyatı, alıcıların mükemmel açıklığı sayesinde hızlı bir şekilde ödeme yapar.

Minsk Galileo alışveriş merkezi

Minsk'deki alışveriş merkezleri

Sermayenin tüm alanlarında geliştirilen, acemi işadamlarına ticaret platformlarının kiralanmasını sunabilecektir.

Ünlü alışveriş merkezleri:

 • "Sermaye".
 • "Kaya".
 • "Kale".
 • "Galileo".

Bu merkezlerin her birinde sabit bir akışYeni şirket için gerekli olan alıcılar. Sadece alışveriş yapmak değil, alışveriş merkezlerinin dinlenme alanları, çeşitli eğlence etkinlikleri, indirimler ve promosyonlar da yeni ziyaretçilerin ilgisini çeker. İstediğiniz yere bağlı olarak doğru alışveriş merkezini bulabilirsiniz.

Moda "sermaye"

Kiralama için en güncel tekliflerden biri"Sermaye" dir (Minsk). Alışveriş merkezi, güzel şehrin kalbinde, Belarus'un başkenti, merkezi caddenin altında yer almaktadır. “Başkent” in girişine 2006'da başlandı ve hala bir çok müşteriyi, özellikle de başka bir ülkede alışveriş yapmaya alışık olmayan turistleri çekiyor. Çeşitli markalar, müşterileri "Başkent" e geri getiriyor. Özellikle alışveriş merkezi, Belarus ürünleri, ziyaretçileri ya da sadece yerli üreticilerin bilenlerini memnun edecek. 3 katta bile küçük kafeler, bistrolar, restoranlar, bankacılık hizmetleri ve çok daha fazlası, eşit olarak dağıtılmaktadır. Otopark yaklaşık 500 araba için oldukça büyüktür. Bir sürü ayakkabı ve giysi dükkanı yiyecek dükkanlarını sulandırıyor. Genel olarak, "Sermaye" alışveriş için kesinlikle tüm şartlara ve bir işe başlama fırsatlarına sahiptir.

Minsk'in başkenti bir alışveriş merkezidir.

"The Rock"

Alıcılar Minsk hakkında iyi yorumlaralışveriş merkezi "Skala". Unutulmaması gereken ilk şey, binanın diğer mimarlarına karşı avantajlı olan özgün mimarisidir. Kaya 2013 yılında açıldı. Elverişli ve modern yürüyen merdivenler sayesinde alışveriş merkezi seviyelerinde yürümek kolaydır. Geniş bir fiyat segmentinde mevcut ev ve kişisel ürünler markaları farklı gelirlere sahip alıcıları çekmektedir. İnsanlar ailelere gelir, küçük dükkanlarda çocuklar için kıyafet alırlar. Restoranlar, kafeler, eczane, çiçek mağazaları ve diğer hizmetler hoş eklemelerdir.

Alışverişkolikler için "Kale"

Minsk alışveriş merkezi

Minsk "Alışveriş Merkezi" alışveriş merkezi kapıları2012 ve başkalarına hiçbir şekilde daha aşağı değildir. Dört katlı bina adını haklı çıkarır. Güzel, mimari tasarım müşterileri çeker ve tatillerini büyüleyici kılar. 2.000 kişilik büyük bir otopark ücretsizdir. Seviyelerde kesinlikle her türlü mal vardır: giyim, ayakkabı mağazaları, mücevher, çocuk ürünleri ve ev için. Ziyaretçilere dinlenme, restoranlar ve barların yanı sıra diğer gerekli hizmetler ile sağlanır. Ayrıca "Kale" film izlemek için 3 oda bulunmaktadır. Seanstan önce ticari sıkıntılardan rahatlayabilir ve rahat masalarda zamanınızı bekleyebilirsiniz. Çocuk eğlence merkezi ve buz pateni pisti çocukları ve ebeveynlerini memnun eder. Bu alışveriş merkezi sadece alışveriş için değil, aynı zamanda daha fazla müşteri çekecek ve mağazalardaki ürünlere olan talebi arttıracak olan aile eğlencesi için de donatılmıştır.

Minsk alışveriş merkezi

"Galileo"

Minsk'teki alışveriş merkezi "Galileo" nispetenGenç ve ziyaretçiler için alışveriş ve eğlence için hapsedildi. Yemek alanı, restoranlar, 7 odalı bir sinema - modern bir insan için başka ne gerekiyor? Şehir merkezi ve tren istasyonuna yakınlığı şüphesiz avantajlardır. Hemen hemen tüm kat, aksesuar mağazaları için ayrılmıştır. Elektronik eşyaların, aksesuarların ve diğer eşyaların dükkanları, zeminlerin tamamına dağılmış durumda. "Galileo" da çeşitli bölümlerde uzmanlaşmış tekstil yargıçlarına aşık oldu. Yüksek iş fırsatları ile harika bir alışveriş merkezidir.

Bir iş kurmaya karar verirseniz, binlerce sakininin her gün alışveriş yaptığı Minsk'in alışveriş merkezlerine dikkat edin. Bu başarılı bir iş için harika bir başlangıç.

Minskteki alışveriş merkezleri - işinize başlamak için mükemmel bir fırsat 2019

Minskteki alışveriş merkezleri - işinize başlamak için mükemmel bir fırsat 2019

Related news

 • Pamuk Makrome İpten Çanta Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Çok İzlenen Videolar
 • 2 ŞİŞLE DİKİŞSİZ 5 PARMAKLI ELDİVEN TARİFİ
 • Kısa süreli hafıza
 • Izgara Sebze Salatası

 • Minskteki alışveriş merkezleri - işinize başlamak için mükemmel bir fırsat 72

  Minskteki alışveriş merkezleri - işinize başlamak için mükemmel bir fırsat


  Minskteki alışveriş merkezleri - işinize başlamak için mükemmel bir fırsat 51

  Minskteki alışveriş merkezleri - işinize başlamak için mükemmel bir fırsat 61

  Minskteki alışveriş merkezleri - işinize başlamak için mükemmel bir fırsat 69

  Minskteki alışveriş merkezleri - işinize başlamak için mükemmel bir fırsat 72

  Minskteki alışveriş merkezleri - işinize başlamak için mükemmel bir fırsat 5

  Minskteki alışveriş merkezleri - işinize başlamak için mükemmel bir fırsat 38

  Minskteki alışveriş merkezleri - işinize başlamak için mükemmel bir fırsat 31

  Minskteki alışveriş merkezleri - işinize başlamak için mükemmel bir fırsat 37

  Minskteki alışveriş merkezleri - işinize başlamak için mükemmel bir fırsat 92

  Minskteki alışveriş merkezleri - işinize başlamak için mükemmel bir fırsat 40

  Minskteki alışveriş merkezleri - işinize başlamak için mükemmel bir fırsat 9

  Minskteki alışveriş merkezleri - işinize başlamak için mükemmel bir fırsat 67

  Minskteki alışveriş merkezleri - işinize başlamak için mükemmel bir fırsat 44