Mill (cafe), Kirov: adres, menü, incelemeler 2019

Mill (cafe), Kirov: adres, menü, incelemeler 2019
22.09.2019

Mill (cafe), Kirov: adres, menü, incelemeler 31

"Mill" (cafe), Kirov: adres, menü, incelemeler

Modern dünyada birçok seçenek bulunmaktadır.rekreasyon. Çeşitli kurumlar, bunların kavramları, hizmetleri ve fiyatları, ev dışında vakit geçirmeye karar veren herkesi şaşkına çevirebilir. Bu amaçla, bu ya da bu tür dinlenme yerleri aranacak sorulara iyi yönlendirilmeleri için bir takım kurumları tanımak gereklidir. Birçoğu "Değirmen" olarak adlandırılan yeri seviyordu - bir kafe (Kirov), ki bu yazı aşağıdaki makalede ele alınacak.

Konum ve çalışma modu

Herkese uyacak bir yer bulungereksinimler - sürekli bir izlenim kaynağı ve yeni duygular sağlamaktır. Herkesin başarısız en az bir kurumu olması ve ziyaretçilere kalitatif ve rahat bir tatil imkanı sağlaması gerekir. Prospect Oktyabrsky, farklı köşelerle doludur, burada zaman harcayabilir ve keyifli bir atmosfer ile kendinizi kuşatabilirsiniz, ancak aralarında kafeterya "Mill" göze çarpar. Burası, yaşlarına, cinsiyetlerine, toplumsal cinsiyetlerine ve ilgi alanlarına bakılmaksızın tüm konuklara açıktır.değirmen kafe kirov

Daha sık ziyaret etmek istediğiniz böyle bir kurum, çünkü içindekendinize hafta içi küçük bir tatil yapabilirsiniz. "Değirmen" (Kirov) - adreste Kafe: Oktyabrsky Prospect, 125. Burada, zaman çabuk geçer ve hoş deneyimler belleğinde kalır. Buranın kapıları Pazar-Perşembe günleri 11: 30'dan gece yarısına, Cuma ve Cumartesi günleri 01: 00'e kadar açıktır. Bazen onun kararlarının doğruluğu hakkında sanmıyorum, ve güvenle eşik otomat kafe geçmeye ve onun atmosferi ortasında yargılanır.

Özellikler

Her yer kendimümkün olduğunca çok ziyaretçi. Konuklar onlara rahatlık sağlamak için kurumda çok çalıştıklarını görmek isterler. "Değirmen" - her detayın iyi bir dinlenmeye katkıda bulunduğu bir kafe (Kirov). Ziyaretçilerin sadece ev sıcaklığında rahat ortamına atılmaları gerekiyor ve diğer her şey kuruluşun personeli tarafından sağlanacak. Kafeterya birçok kişi tarafından ziyaret edildi, bu nedenle akşamları ücretsiz yer yok. Hiçbir şeyi bırakmamak için tabloların ön siparişine dikkat etmeniz gerekir. Bu, sevdiklerinizin çevresi içinde uzun, hoş toplanma imkânı sağlayacaktır. Ve aksine, kafeteryada uzun süre "Değirmen" kalmayı göze alamazlarsa, onlarla yemek alabilir veya eve teslimat emri verebilirler. Kurum, çeşitli konukların dileklerini sunar. Olasılık Ekim

Özel tercihleri ​​gerçekleştirmek için,özel Lenten menüsü geliştirildi. Ayrıca buradaki kutlamalar ve kutlamaların düzenlenmesinde yardımcı olacak. Tüm endişeler işlerinin gerçek profesyonelleri tarafından alınacak ve ziyaretçilerin sadece ziyafet menüsünden sunulan yemekler ve misafirlerin oturması konusunda karar vermeleri gerekiyor. Yılbaşı partileri, doğum günleri ve "Değirmen" kafesinde düzenlenen diğer önemli etkinlikler canlı gösterimlerle hatırlanacak ve cebine sığmayacak. Düzenli eylemler ve sosyal teklifler de biraz kurtarmaya ve kendinize yeni bir şey getirmenizi sağlayacaktır.

Iç mimari

Kurumun görünüşü onun işidirkart, ziyaretçilerin kafasında bir isim sesi çıkacak bir şey. Bu nedenle iç mekân kavramı ve hizmetleri ile uyumlu olmalıdır. "Değirmen" - her şeyin huzurlu, sakin bir yemek ve azami rahatlama için ayarlandığı bir kafe (Kirov). Renk ölçeği temelinde ışık tonları çekildi. Bu basit tonlar, ziyaretçilere baskı yapmaz ve dikkatini dağıtmaz.kirov kafe değirmeni menüsüKafede "Değirmen" in salonunda geniş bir alanı görebilirsiniz.hafif ahşap, hafif tekstil ve metal kullanımı. Kurumun zemin katında olduğunu ve odaya doğal ışık verilmesini imkansız kıldığını belirtmek gerekir. Sorun, koridorun köşelerini hafifçe aydınlatan küçük lambalar kullanılarak çözüldü. Aynı zamanda, misafirler kapalı hissetmezler, çünkü duvarlarda bir tahta değirmen görebileceğiniz bir pencere taklit görebilirsiniz. Düzgün düzen, küçük resimler, bayraklar, yastıklar - tüm bunlar ince bir şekilde durumu tamamlar ve kafeyi rahat ve sıcak kılar.

menü

Rekreasyon için uygun bir gösterge nediryerleştirin? Şık iç mekan, iyi servis ve tabi ki lezzetli yemekler. Cafe "Mill" adlı Kirov şehrini ziyaret ederek Avrupa, İtalyan, Özbek, Japon ve Rus mutfağının lezzetlerini tadabilirsiniz. Bu kurumun menüsü çok çeşitlidir, bu da her ziyaretçinin tadı için bir yemek seçmesine izin verir.inek değirmeni kafe adresiÖzellikle popüler olan borscht, carpaccio,her çeşit makarna, rulo, kuzu dörtlü, lahana ve sığır eti ile salata ve çok daha fazlası. Konuklar 11:30 ile 15:00 arasında öğle yemeği sipariş edebilir. Herhangi bir yemek için bir içki alabileceğiniz iyi bir şarap kartını göz ardı edemezsiniz. Herhangi bir ziyaretçinin fiyatları olan cafe "Mill" (Kirov) 'da, yürekten yiyebilir ve yemek kalitesinden memnun kalabilirsiniz. Kurumda ortalama kontrol 800-1000 ruble.

atmosfer

Harika olan "Mill" denen bir yerOktyabrsky caddesini süslüyor, her konuk özel hissettiriyor, hoş bir konuk. Genel durumdan ve hoş fon müziği ile biten her şey, iyi bir eğlenceye katkıda bulunur. cafe mill kira fiyatlarıKuruluş personeli bazen hata yaparOnun işi, ama o misafirlere mümkün olduğunca özen ve dikkat vermeye çalışır. “Mill” kafede misafirlere açılan imkanlar, gerçekten geniş, çünkü ziyaretçilerin mutfak arzularını gerçekleştiriyor. Kurum sürekli gelişiyor ve bir kez ziyaret ediyor, ikinci kez bir kafeyi bambaşka bir ışıkta göreceksiniz.

yorumlar

"Değirmen" - bir kafe (Kirov), hakkında değerlendirmelerisöylenen tüm iyi şeyleri onaylayın ve aynı zamanda kusurları işaretleyin. Birçoğu, sunulan hizmetlerin kalitesi ile fiyatların kullanılabilirliğini not eder. Bu kombinasyon nadirdir ve bu nedenle misafirler tarafından özellikle takdir edilmektedir. Bazıları her zaman sevindirici izlenimlerle gitmiyor olsa da. Örneğin, garsonlar her zaman ziyaretçilere gülümsemez ve bazı bölümler bazen beklentileri karşılamamaktadır. Ancak bunlar, ruh halini etkilemeyen küçük problemlerdir. İdeal restoran, tüm hayatımı ve cafe "Değirmen" hemen yanında yer almaktadır kapı aramak ve onu ziyaret herkes, o iyi renklerde bu konuda konuşmak her şeyi yapmaya hazırdır olabilir.

Mill (cafe), Kirov: adres, menü, incelemeler 2019

Mill (cafe), Kirov: adres, menü, incelemeler 2019

Related news

 • Söz Yüzüğü İğne Oyası Modeli
 • Tropikal yakışıklı abutilon, kapalı akçaağaç
 • Kızlar için dövüş sanatları: özellikler, türleri ve eleştirileri
 • İYİ Partiden Seçim Yorumu: CHP ile İttifak Bize Oy Kaybettirdi
 • Karides cheeseburger tarifi

 • Mill (cafe), Kirov: adres, menü, incelemeler 48

  Mill (cafe), Kirov: adres, menü, incelemeler


  Mill (cafe), Kirov: adres, menü, incelemeler 99

  Mill (cafe), Kirov: adres, menü, incelemeler 50

  Mill (cafe), Kirov: adres, menü, incelemeler 86

  Mill (cafe), Kirov: adres, menü, incelemeler 13

  Mill (cafe), Kirov: adres, menü, incelemeler 64

  Mill (cafe), Kirov: adres, menü, incelemeler 92

  Mill (cafe), Kirov: adres, menü, incelemeler 42

  Mill (cafe), Kirov: adres, menü, incelemeler 32

  Mill (cafe), Kirov: adres, menü, incelemeler 14

  Mill (cafe), Kirov: adres, menü, incelemeler 23

  Mill (cafe), Kirov: adres, menü, incelemeler 48

  Mill (cafe), Kirov: adres, menü, incelemeler 27

  Mill (cafe), Kirov: adres, menü, incelemeler 10

  Mill (cafe), Kirov: adres, menü, incelemeler 50

  Mill (cafe), Kirov: adres, menü, incelemeler 43