Michelin enlem çapraz lastikler - rakipsiz açıklık ve konfor 2019

Michelin enlem çapraz lastikler - rakipsiz açıklık ve konfor 2019
17.05.2019

Michelin enlem çapraz lastikler - rakipsiz açıklık ve konfor 73

Michelin enlem çapraz lastikler - rakipsiz açıklık ve konfor

Michelin latitude yaz lastikleri çaprazarabalarının yeteneklerini sadece düz yolda değil, aynı zamanda zorlu yollarda da yaşamayı tercih eden, ancak direksiyon başında otururken konforu feda etmek istemeyen geçit sahipleri için. Bu model, 20'den fazla boyutta üretilmektedir, bu da hemen hemen tüm modern SUV, çaprazlama veya başlatma olmadan doğru kauçuğun sorunsuz bir şekilde seçilmesini mümkün kılmaktadır.

michelin latitude çaprazBu lastiği oluştururken, FransızcaÜretici, zorlu bir yüzeye sahip arazi sürüşünün, üzerlerinde olduğu kadar rahat olmasını sağlamak için her türlü çabayı sarf etmiştir. Bu yönde mükemmel sonuçlar elde etmek için, asimetrik tasarıma ve yönelimli paterne sahip eşsiz bir lastik sırtına izin verdi. Sırt michelin enlem haç tasarımının Çamur Catcher denir.

Çiziminin ana ayırt edici özelliğiçok sayıda sırt bloğu tarafından oluşturulan çok sayıda kesme yüzeyinden oluşur. Bu model kış modellerinde daha tipiktir - farklı yol yüzeyleri üzerindeki tutuşun önemli ölçüde geliştirilmesine izin vermiştir. Ve çok sayıda sırt blokları, örneğin ıslak çim üzerinde, kaygan yüzeylerin koşullarında frenleme verimliliğini arttırdı.

michelin latitude cross yorumlarDaha önce belirtildiği gibi, lastikler bir Michelinmükemmel bir çapraz değil, aynı döşeli yollarda konfor özellikle yüksek düzeyde sadece karakterize edilir. şekiller ve taban yüzü blokları boyutları ağır iş makinaları için kauçuğun üretimi için kullanılan ve titizlikle seçilir Yüzey Korumalı olarak adlandırılan elastik bir kauçuk karışımı, bu özellikler, lastikler Michelin enlem çapraz sağladı.

Drenaj kanallarının devasa boyutlarıLastik sırtı çakıl taşlarından, topraktan, çakıldan ve arazide sürüş sırasında doldurulmuş diğer şeylerden kurtulmak için kolaydır - bu, pasifliği önemli ölçüde arttırmıştır. Buna ek olarak, eşsiz kauçuk bileşiği sayesinde, michelin enlemi çapraz modeli aşınmaya, delinmelere, kesilmelere ve diğer agresif faktörlere karşı çok dayanıklıdır.

Lastikler MichelinLastik üreticileri için michelin latitude cross yorumve araba sahiplerinin istekleri önemli bir rol oynamıştır. Üreticinin% 100 başarıya sahip bir ürün yapmasına yardımcı oldular. İlginç teknik çözümlerden biri, örneğin, S-şekilli ve düz lastik koruyucusunun tasarımında iki farklı tipte lamellerin kullanılmasıydı.

S şekilli çıtalar ek sağlarIslak ve kaygan kaplamaya yapışma. Su yüzeyine yol yüzeyine nüfuz eden ve herhangi bir düzensizliğe sıkıca yapışan çok sayıda keskin kenar oluştururlar. Ek olarak, S-şekli lamel duvarlarının sabitlenmesinin güvenilirliğini geliştirir, böylece sırt bloğu yapısının sertliğini arttırır, böylece kuru kaplama üzerindeki kontrol edilebilirliği önemli ölçüde geliştirir.

Düz lamellerin uzunluğu uzar veLastik sırtı bloklarının yüzeyinde bulunur. Yağmur koşullarında araç kullanırken güvenilir bir tutuş sağlarlar. Düz lameller, klasik otomobil ön cam silecekleri gibi ıslak yüzey üzerinde aynı eylem prensibine sahiptir.

Michelin enlem çapraz lastikler - rakipsiz açıklık ve konfor 2019

Michelin enlem çapraz lastikler - rakipsiz açıklık ve konfor 2019

Related news

 • Travmatik silah için lisans almak için nasıl
 • Kırmızı Saçlı Bebek Poşetlik Yapılışı Türkçe Videolu
 • Bu Yaz Tüy Desenli Kıyafetler Giymenin İlginç Yolları
 • Gelinen aşamada ABD ekonomisi ve Fed hedefleri açısından durum şöyle görünüyor
 • Müşterileri bulma: en etkili yollar

 • Michelin enlem çapraz lastikler - rakipsiz açıklık ve konfor 33

  Michelin enlem çapraz lastikler - rakipsiz açıklık ve konfor


  Michelin enlem çapraz lastikler - rakipsiz açıklık ve konfor 83

  Michelin enlem çapraz lastikler - rakipsiz açıklık ve konfor 90

  Michelin enlem çapraz lastikler - rakipsiz açıklık ve konfor 96

  Michelin enlem çapraz lastikler - rakipsiz açıklık ve konfor 16

  Michelin enlem çapraz lastikler - rakipsiz açıklık ve konfor 21

  Michelin enlem çapraz lastikler - rakipsiz açıklık ve konfor 11

  Michelin enlem çapraz lastikler - rakipsiz açıklık ve konfor 79

  Michelin enlem çapraz lastikler - rakipsiz açıklık ve konfor 56

  Michelin enlem çapraz lastikler - rakipsiz açıklık ve konfor 68

  Michelin enlem çapraz lastikler - rakipsiz açıklık ve konfor 13