Menchova Julianın biyografisi, yıldız ailelerin mirasçısı 37 24.01.2019, 02:56

Menchova Julia'nın biyografisi, yıldız ailelerin mirasçısı

Julia Vladimirovna Menchova, başarılı bir yaratıcıHollywood standartlarına karşılık gelen dış cephesi ile Rus televizyon sunucusu üzerinde çeşitli programlar yapımcı, bir yıldız aile Menshov, film yönetmeni Vladimir Menşov en ünlü ve popüler aktris Alentova Faith 1969 yılında doğdu. Uzun zamandır beklenen çocuk yıllarca ailesi için ilgi odağı haline geldi, kız sevgi atmosferinde ve hatta bazı ibadet büyüdü. Ancak, bu Rusya Vladimir Menşov ve eşi, Rusya Vera Alentova Halk Sanatçısı Halk Sanatçısı önlemek, düzgün tiyatro ve sinemanın geleceği oyuncu yetiştirmek vermedi.

daha az Julia'nın biyografisiSanat dünyasında sıklıkla olduğu gibi, biyografiMenshova Julia çocukluk izlenimleriyle başlamış ve sorunsuz bir şekilde yetişkinlik ölçütleri kategorisine geçmiştir. Yulia, "Moskova gözyaşlarına inanmıyor" filmi piyasaya çıktığında 10 yaşındaydı. Kız, resmin inanılmaz popülaritesinin ardında, anne babasının, uykusuz gecelerin, tartışmaların ve anlaşmazlıkların adanmışlığı olduğunu anladı. Filmin kahramanı Catherine'i canlandıran babası, yönetmeni ve annesinden gurur duyuyordu. Bu nedenle, türün bütün yasalarına göre, bir sonraki sayfa olan Yulia Menshova'nın biyografisi tiyatro enstitüsünde devam etmekti. Görünüşe göre Yulechka Menshova'nın geleceği tanımlanmış ve anne babasının izinde ilerlemişti. Bununla birlikte, çocuğun kendi hobileri vardı, Julia edebiyatı ve özellikle şiiri seviyordu.

Julia Menshova biyografisi

Okuldan mezun olduktan sonra kız girmek üzere yola çıktı.Litinstitut, fakat ortaya çıktıkça, bunun için yayınlara ihtiyaç duyuluyor. Edebi bir kariyeri terk etmek zorunda kalmıştı ve bu nedenle Yulia Menshova'nın biyografisi, edebi etkinliği hakkında bilgi içermiyor. Julia Vladimirovna 1990 yılında başarıyla mezun olan Moskova Sanat Tiyatro Okulu öğrencisi oldu. Aynı yıl Oleg Efremov'un başkanlığında Chekhov adında Moskova Sanat Tiyatrosu'na kabul edildi. Aynı dönemde genç oyuncu, film yapımcılarından davetiye almaya başladı. (1994 1990) tiyatro çalışmalarıyla sırasında Julia Menshov "Vaka Sukhovo-Kobylin", "Aziz Git Bando yılında" "Beklenmeyen Ziyaret" ve diğerleri dahil olmak üzere birçok filmde rol aldı.

Julia daha az oyuncuVe şimdi, 1994'te Julia, kendi göreKelimeler, nihayet televizyonda bulundu. Hemen Menshova Yulia'nın biyografisi yeni sayfalarla dolduruldu. İş, o sırada hızla gelişen Rus televizyonunda başladı. Yulia'nın tiyatro eğitimi, editör ve televizyon sunucusu, yapımcı ve kıdemli televizyonun mesleklerini yönetmesine yardımcı oldu. Bir sürü iş vardı, ancak Menshova görevlerle başarıyla başa çıktı. Televizyonda yaptığı ilk test, TV-6 kanalında olan "My Cinema" programıydı. Sonra "Ben kendim" adlı çok kadın bir program yayınlandı. Biyografisi herhangi bir Rus kadınının taklit edilmesi için örnek teşkil edebilen bu programda Julia Menshova, metinleri düzenleme konusunda aktif olarak rol alarak TV sunucusunun görevlerini genişletti. Ve bir süre sonra üretime başladı.

daha az teatral rolBirkaç ay içinde Akıllı KurşunBir milyonlarca seyirci fethetti. Menchova ile televizyonda gerçekleştirilen son projelerden "Bana yaşama öğret" programından bahsedebilirsin. Televizyon projelerine yaratıcı katılımın yanı sıra, Julia aktif olarak idari alanda tanıtımını yapmaktadır. Birkaç programın ortak yapımcısı, yönetmen koltuğunun çalışmalarına katıldı, kendi üretim merkezini yönetti. Bununla birlikte, yukarıdaki konuların tümü, Julia yönetici ve Julia Menchova aktrisleri, dizilere katılımla ilgili zaman zaman davetiyeler kabul etmektedir. Örneğin, "The Balzac Age, ya da The All Guys ..." adlı seri filmde serinin arsasına göre psikolojik yardıma ihtiyacı olan profesyonel bir psikolog olan Vera rolünü oynuyordu. Ve Marina Mukhina'nın "Güçlü evlilik" komedisinde rolü, Julia Menshova'nın oyunculuğunun gerçekleştirilmesi için verimli bir zemiydi.Related news

 • Fırındaki Yapışmış Yağ Lekesini Kolay Çıkarma Yöntemi
 • Kilo alımı için beslenme ve temel alıştırmalar
 • Sevgi Çemberi 22 Ekim’de Sahne Almaya Hazırlanıyor
 • Direksiyon rafına vurmak: nasıl kaldırılır

 • Menchova Julianın biyografisi, yıldız ailelerin mirasçısı 36

  Menchova Julianın biyografisi, yıldız ailelerin mirasçısı


  Menchova Julianın biyografisi, yıldız ailelerin mirasçısı 33

  Menchova Julianın biyografisi, yıldız ailelerin mirasçısı 83

  Menchova Julianın biyografisi, yıldız ailelerin mirasçısı 73

  Menchova Julianın biyografisi, yıldız ailelerin mirasçısı 97

  Menchova Julianın biyografisi, yıldız ailelerin mirasçısı 22

  Menchova Julianın biyografisi, yıldız ailelerin mirasçısı 36

  Menchova Julianın biyografisi, yıldız ailelerin mirasçısı 100