Memenin Lipoflanması: Plastik prosedürün özellikleriMemenin Lipoflanması: Plastik prosedürün özellikleri

25.05.2019

Memenin Lipoflanması: Plastik prosedürün özellikleri 26

Memenin Lipoflanması: Plastik prosedürün özellikleri

Lipofilling en temelmükemmel sonuçlar göstermektedir plastik cerrahi operasyonları. Örneğin, bilinen Lipofilling göğüs, dudaklar, kalçalar, dahası, böyle bir "plastik", prensip olarak küçük çene, düz kırışıklık ve, değiştirme, batık yanakları doğru kişi ve tek tek parçaların kalitesinin iyileştirilmesiyle yerine edebilmektedir.

Meme lipofilling konusuna dokunmadan önce,Anlamaya çalışın - böyle bir plastik prosedürün özü nedir. Yani, bu, yağ hücrelerinin harcanabilir bir malzeme olarak kullanıldığı kontür plastiklerinin yöntemlerinden biridir. Prosedürün kesinlikle güvenli olduğunu ve etkinin uzun süre korunacağını netleştirmek önemlidir. Böylece yağ, özellikle karın ve kalçalardan fazla olan yerlerde liposuction ile alınır. Bu prosedürü gerçekleştirmek için, özel bir cihaz sağlanır ve yağ alımı, doğrudan ciltteki yağ kütlesine enjekte edilen kanüller tarafından gerçekleştirilir. Kanül kenarının hafif yuvarlatılmış olduğu ve bu tasarımın büyük damarları ve sinirleri istenmeyen hasarlardan koruduğu vurgulanmalıdır. Bu şekilde elde edilen yağ tamamen saflaştırılmıştır. Mikroprojektillerle saf haliyle, bir kanül ve bir şırınga kullanarak, ince bir tabaka halinde, özellikle deri altı veya mukoza bölgesinde, fakat bazen kasta da istenen alana enjekte edilir.

Özellikle popüler meme lipofilling, hakkında değerlendirmeBu en olumlu olanıdır. Açık bir avantaj, cildin donör doku ile değil, kendi rezervleriyle birlikte sunulmasıdır. Ayrıca, kendi şişman rezervlerinizle plastik göğüs büyütme işleminin büyük avantajı, kullanılan malzemenin vücut tarafından yabancı olarak reddedilmemesidir. Ve etki uzun süre orijinal formunda korunur ve düzenli düzeltme gerektirmez. Göğsün kazanılmış boyutunun küçük gözükmesi ve daha fazlasını istemesi durumunda, memenin lipofilling'inin altı ay içinde tekrarlanabileceğini hatırlamak önemlidir. Sadece hastanın vücudunun sorunlu bölgelerinden gelen yağı almak ve bir şırınga kullanarak küçük bir insizyon yoluyla göğsün içine yeniden sokmak yeterlidir.

Açıklanan yöntemin tek dezavantajıMemenin düzeltilmesi, yer değiştirmiş yağın vücutta çözünmesidir, bu da tekrarlanan lipofilling için akut ihtiyacı gerektirir veya diğer plastik prosedürlerin uygulanmasını gerektirir. Bununla birlikte, bugün bu sorun tamamen çözülebilir, çünkü bu uzmanlaşmanın önde gelen cerrahları ve klinikleri, yağ hücrelerinin "asimilasyonu" problemini deneysel olarak çözmeye ve memenin lipofillingini geliştirmeye çalışmaktadır.

İkincisi, popülaritesiyle, prosedür dudakların lipofillenmesidir. Birçok kadın dudaklarını eski cildine geri yüklemeyi veya modern tıbbı ile kendi imajlarını iyileştirmeyi amaçlamaktadır.

Plastik cerrahide yan etkiler nadirdir,Bununla birlikte, ortaya çıkma riski de dikkate alınmalıdır. Bu nedenle, deride foklar, infeksiyon ve apse progresyonu, insizyon yerinde skar oluşumu olabilir. Ek olarak, cerrah, yağın yanlış girmesi veya dengesiz rezorpsiyonu nedeniyle dışlama ve asimetri içermez. Bu özellikle meme lipofilling prosedürü gerçekleştirilirken doğrudur.

Başka bir olası komplikasyon olabilirHassasiyette keskin bir azalma ya da tersine, lipofilling bölgesindeki hızlı büyümesi. "Plastik cerrahi" den sonraki ilk günlerde hastalar hafif titreme, ateş ve şişlik yaşayabilirler. Bu tür semptomlar hemen yanıt gerektirir, bu nedenle meme lipofili'nin bir gün önce uygulandığı kliniğe gitmesi acildir.

Memenin Lipoflanması: Plastik prosedürün özellikleriMemenin Lipoflanması: Plastik prosedürün özellikleri

Related news

 • Okul Öncesi Portakal Boyama sayfaları
 • Örümcekli Uzun Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Yasemin Horasan: Tekrar yükselişe geçmek istiyoruz
 • Kapişonlu Çocuk Hırkası
 • Aşk ve Mavi Dizisi Tanıtım Fragmanı izle

 • Memenin Lipoflanması: Plastik prosedürün özellikleri 2

  Memenin Lipoflanması: Plastik prosedürün özellikleri


  Memenin Lipoflanması: Plastik prosedürün özellikleri 32

  Memenin Lipoflanması: Plastik prosedürün özellikleri 26

  Memenin Lipoflanması: Plastik prosedürün özellikleri 4

  Memenin Lipoflanması: Plastik prosedürün özellikleri 22

  Memenin Lipoflanması: Plastik prosedürün özellikleri 92

  Memenin Lipoflanması: Plastik prosedürün özellikleri 41

  Memenin Lipoflanması: Plastik prosedürün özellikleri 4

  Memenin Lipoflanması: Plastik prosedürün özellikleri 19

  Memenin Lipoflanması: Plastik prosedürün özellikleri 34

  Memenin Lipoflanması: Plastik prosedürün özellikleri 86