Mekran: çalışan geribildirim 2019

Mekran: çalışan geribildirim 2019
13.05.2019

Mekran: çalışan geribildirim 3

"Mekran": çalışan geribildirim

Öyleyse, bugün bunu öğrenmek için yanınızdayızFirma ve işveren "Mekran" kendini temsil ediyor. Bu şirket hakkındaki yorumlar her yerde ve her yerde bulunabilir. Ve çoğu, bir kural olarak, bu işverenin ne kadar iyi veya kötü olduğuna dair net bir cevap vermez. Onu işe almadan önce, tüm olası görüşleri incelemek, durumu değerlendirmek ve ancak bu yerle işbirliği yapıp yapmamanız gerektiğine karar vermeniz gerekir. En kısa sürede işimize geçelim.mecran yorumları

Hakkımızda

Şirketin faaliyetleri hakkında öğrendiklerimizle başlayalım. "Mekran" mobilyası, müşterilerin farklı sitelerde bıraktıkları yorumlar, "otzovikov." Ama şimdi bununla ilgili değil. Bir mobilya setinin montaj ve imalatına ek olarak, bugünün şirketimiz orman hammaddelerinin teslimatıyla ilgilenmektedir. Çoğunlukla odun.

Pişmanlık duymadan çalışabilirmiş gibi görünüyorvicdanı. Sadece burada dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. Örneğin, müşterilerin veya eski (aynı zamanda mevcut) çalışanların görüşleri. Çoğunlukla "Mekran" ın en iyi yönlerinden çok yansıtıyorlar. Bu olumsuz gölgenin yorumları en yaygın olanıdır. Ama bu neden oluyor? Şimdi bu zor sorunla uğraşmalıyız.

Çalışma koşulları

Örneğin, özellikle elverişli değil.çalışanların çalışma koşulları. En başta, röportajda, iş, dinlenme ve öğle yemeği için iyi koşullarla neredeyse "altın dağlar" sözü veriliyor. Ama aslında her şey biraz farklı çıkıyor.mecran staff yorumlar

Mesele şu ki, öğle yemeği molası.neredeyse hiç personel yok. Yani, öğle yemeği için zamanınız var gibi görünüyor, ancak müşteriler gelirse, her şeyi bırakıp onlara hizmet etmek zorunda kalacaksınız. Ve bu gibi fenomenler nadir olmaktan uzaktır.

Ayrıca, "Mekran" çalışan geri bildirimi alıren gurur verici ve ağır iş programı yüzünden değil. Sonuçta, başlangıçta tam zamanlı 8 saatlik bir gün almanız önerilmektedir. Ve sonra (pratikte) işyerinde 12-14 saat oturacaksınız. Ve tüm 2 gün kapalı. Bütün bunlarla birlikte, her an çalışabilirsiniz. Genel olarak, istikrar yoktur. Bu nedenle "Mekran" çalışan geri bildirimi çok olumlu değil. Ama başka ne dikkat edebilirsin? Bu zor soruyu anlamaya çalışalım.

bürolar

Dürüstçe, şirketin ofislerinin yerigörüşmeler ve istişareler - bu belki de sadece gerçekten güçlü bir yer "Mekran" dir. Bu alandaki Yorumlar çok sevindirici. Sadece ve o kadar iyi ve sorunsuz bizim istediğimiz gibi olduğunu.

Mesele şu ki, ofislerde görüşme yaparkenKulaklarınıza su dökeceksiniz. Ve şirketin sürekli olarak geliştiği, iyi bir maaş ödeyeceğiniz, tam bir sosyal pakete sahip olacağınız ile ilgili olacaktır. Ayrıca şirketin tüm ürünlerinin tamamen çevre dostu olduğundan emin olabilirsiniz. Ama aslında, aşağıdaki resim elde edilir.mecran staff yorumlar

Bugün okuduğumuz "Mekran", -Bu hala bir şekilde "tutan" gerçek bir iflastır. Tipik olarak, ücretlerdeki gecikme ve çalışanların sürekli olarak sömürülmesi. Ayrıca, burada çalışma koşulları açıkçası birçok sıhhi kurallara uymuyor. Örneğin, büyük bir tozluluk var. Ve bu mobilya, çalışanlar ve müşteriler için kötüdür.

Ama bu yapılabilecek her şey değilbugünkü sorumuza dokunun. Mekran hakkında başka hangi noktaları vurgulamalıyım? Bu şirketin her yerinde çalışanların (Moskova ve diğer bölgeler) yorumları her zaman daha da kötüye gidiyor. Bu şirketin işçilerinin neyle ilgili şikayet ettiğini anlamaya çalışalım. Görüşleri havadan alınmıyor, değil mi?

Maaş gecikmesi

Bir başka önemli nokta ise geciktirçalışanlara ücret. Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu andan beri firmanın hala yaşamasıdır. Çok fazla çalışan bu konuyla ilgili iddiaları (tam vardiyalar) zaten doldurdu.

Eğer adil ise maaş, onun içinde tutulabiliryer bir ay hatta iki değil. Bazı çalışanlar yarım yıl veya bir yıl boyunca almazlar. Bu nedenle, çalışanların "Mekran" yorumları, en olumlu olmaktan çok uzaktır. Ve istediğimiz kadar iyi değil.mecran furniture yorumlar

Sadece oldukça mantıklı bir soru var kiWorld Wide Web'de "Mekran" incelemeleri arayan pek çok kullanıcı var: "İşveren hakkında bu kadar yalınlık ve olumlu görüşler nasıl olabilir?" Hepsi olumsuz mu - birinin kurnaz ve korkunç planı mı? Bu konuyla ilgilenelim.

Flattery sırları

Ve cevap basit. Eğer bir şirket hakkında son derece olumlu buluyor ve övgüler alıyorlarsa, o zaman emin olabilirsiniz - onlar bir yalan. Bu pozisyonlar nereden geliyor? Onlar sadece talep üzerine, siteler-otzovik hakkında çeşitli değerlendirmeleri yazan kişilerden satın alırlar.

Kural olarak, böyle bir hareket yardımcı olurBir kurumun prestijini (ilkini) oluşturmak. Sadece burada bazı firmalar, yeni çalışanları ve müşterileri çekmek için bu tekniği kullanmaya çalışırlar. Bazen bir yalan tanımak çok, çok zor. Temel olarak satın alınan değerlendirmeler geliştirilir ve "Mekran" ın işgücü piyasasında ve ciroda ne kadar iyi konumlandırıldığını gösterir.

Sadece burada aslında farklı bir resim açar. Bu nedenle, bu şirket hakkında düpedüz dürüstlükten ziyade, daha olumsuz geri bildirimlere güvenmek daha fazladır. Yine de, "Mekran" hakkında gerçekten doğru ve iyi görüşler vardır. Genelde, çalışanlarının pahasına temel gelirleri alan yönetim tarafından terk edilirler.mecran staff yorumlar moskova

Özetleme

Şimdi sizleri toparlamanın zamanı geldi.bugünün konuşması. Gördüğünüz gibi, "Mekran" sadece karşılaşabilecek en güvenilir işverenlerden biridir. Bununla birlikte, iflasları, çalışanların işe alınmasının yanı sıra, satın alınan olumlu değerlendirmelerin arkasında ustalıkla ele alınmaktadır.

Satılan malların kalitesi hakkında konuşursakBurada da özellikle mutlu değil. Mesele, birçok müşterinin üretilen mobilyadan memnun olmamasıdır. Bazı alıcılar işaret ettiği gibi, her şey kollu geçer. Bu set uzun sürmez. Ve bu özellikle iyi değil. Genel olarak, "Mekran" ile uğraşmaya çalışın. Veya hazır olun, bu durumda mahkemeye gidin ve işverenle "savaşın".

Mekran: çalışan geribildirim 2019

Mekran: çalışan geribildirim 2019

Related news

 • Kılıçdaroğlu, Sözcü gazetesini ziyaret etti: İddianame, FETÖcüleri güçlendiren bir hareket
 • Ticari işlem: türleri, hesapları, hesaplar
 • Opel Mokka, özellikleri ve özellikleri
 • Fırfırlı Bebek Yeleği Modelleri Yapılışı
 • Brüksel Lahanalı Mantar

 • Mekran: çalışan geribildirim 61

  Mekran: çalışan geribildirim


  Mekran: çalışan geribildirim 28

  Mekran: çalışan geribildirim 66

  Mekran: çalışan geribildirim 94

  Mekran: çalışan geribildirim 92

  Mekran: çalışan geribildirim 63

  Mekran: çalışan geribildirim 88

  Mekran: çalışan geribildirim 24

  Mekran: çalışan geribildirim 27

  Mekran: çalışan geribildirim 51

  Mekran: çalışan geribildirim 20

  Mekran: çalışan geribildirim 67

  Mekran: çalışan geribildirim 8

  Mekran: çalışan geribildirim 26

  Mekran: çalışan geribildirim 73