Medynka vulgaris, ormanlarımızın yılanıdırMedynka vulgaris, ormanlarımızın yılanıdır

25.05.2019

Medynka vulgaris, ormanlarımızın yılanıdır 67

Medynka vulgaris, ormanlarımızın yılanıdır

Medynka sıradan - küçük boyutlu bir yılan,Rusya'nın Avrupa ve Asya topraklarında yaşıyor. Ne yazık ki son yıllarda bu sürüngenlerin sayısı dünyanın her tarafında azalmaktadır. Bunun nedeni, doğal yaşam alanlarının tahrip edilmesidir. Ayrıca, çoğunlukla bakır paralar yok edilir, onları zehirli yılanlarla karıştırır.

Medynica sıradan fazla 70 santimetre ulaşmaz, kuyruk vücuttan 5-6 kat daha kısa.bakır paraSürüngen başı yassılaştı;vücut zayıf şekilde ifade edildi. Göz öğrencisi yuvarlaktır, kırmızıdır. Çene kalkanı, mezhnozovim kalkanı ile karşılaştırıldığında oldukça seçkin. Bakır Ordinary'in rengi, yaşam alanına bağlı olarak değişir ve kırmızı renklendirmeli bakır, sarı veya neredeyse kırmızı olabilir. Arka kısımda vücudun tüm uzunluğu boyunca iki sıra büyük, hafif işaretli noktalar var. Burun deliklerinden ağzına kadar koyu çizgiler vardır. Kuyruk yılanın renginden farklı bir renge sahiptir. Arka taraftaki terazi parlak, elmas şeklinde veya altıgen şeklinde. Erkekler kırmızımsı bir vücuda, dişiler kahverengidir. Bakırbalığı için alışkanlık alanı Rusya orta kuşağının ormanlarıdır. İğne yapraklı, karışık veya yapraksı bir ormanın kenarında bulunurlar.

Yılan Bakır Fotoğrafı

En sevdikleri yerler yılan yılanı iyigüneş ışınlarına maruz kalmış kereviz ve çimen fırçası. Çimlerde ve açık alanlarda, bu yılanlar, bu tür yerlerden kaçınmaları nedeniyle oldukça nadirdir. Kafkasya'nın dağlık bölgelerinde, taşlık dağ yamaçlarında yaşadıkları bu yılanla da tanışabilirsiniz. Bakır madenleri konutları kemirgenler, kertenkeleler yuvalarını kullandıklarından. Kayalar ve ağaçlar altında doğal boşluklarda bulunurlar. Kayalar ve kayalardaki çatlaklar yılan için mükemmel bir ev olarak da kullanılabilir. Sürüngen, ormandan geçen bir kilometre boyunca Kafkasya'da özellikle geniş yayılmış, 5-6 kişiyi görebiliyor ve orta şeridinde bu türün herhangi bir temsilcisine rastlanamıyorsunuz.

Bir yılanın "medynka" adı altında aktif yaşam tarzısıradan "Nisan ayının başından Eylül ayına kadar uzanıyor ve bazen sürüngenlerin Ekim ayının başlarında görülebiliyor olması. Yılan olmasının tehlikesi varsa,Bakır Fotoğrafıkıvrılıyor, kaşlarını gizliyorbobinin ortasında. Bu formda, ona karşı agresif hareketlerle, topa sıkışarak ve tıslama yaparak daha da fazla tepki verir. Ayrıca, yılan düşmana doğru acele edebilir. Çiftleşme erken ilkbaharda başlar, çok nadiren - sonbaharın sonlarında. Medynica vulgaris vivipar bir sürüngen, yani dişi tarafından döşerken yumurtadan çıkan genç yumurtadan oluşur. Doğmuş dikenler sayısı iki ila on beş arasında değişebilir. Ağustos ayının sonundan başlayıp erkenden gençlerin kuluçka dönemi. Genç yılanların uzunluğu yaklaşık 14 santime ulaşır.

Fotoğrafı yukarıda verilen bir bakır para besler,başta kertenkeleler, küçük kemirgenler, kurbağalar, böcekler ve ayrıca küçük memelileri küçümsemiyorlar. Yılanların sayısı sürekli düşüyor. Beyaz Rusya'da, Kırmızı Kitap'a zaten dahil edilmiştir. Ve Bern Sözleşmesi, bu nesli tükenmekte olan yılan türlerinin korunmasını öngörüyor.

Medynka vulgaris, ormanlarımızın yılanıdırMedynka vulgaris, ormanlarımızın yılanıdır

Related news

 • Kakaolu Kurabiye Tarifi
 • Oktay Usta Ebruli Un Kurabiyesi Videosu
 • Doğal Cilt Maskesi Nasıl Yapılır: Cilt İçin Doğal Maskeler
 • Yerli elektroşok silahı Wattozz için 5 milyon dolarlık anlaşma
 • Agario da kendi sunucunuzu nasıl oluştururum Basit bir yol

 • Medynka vulgaris, ormanlarımızın yılanıdır 66

  Medynka vulgaris, ormanlarımızın yılanıdır


  Medynka vulgaris, ormanlarımızın yılanıdır 80

  Medynka vulgaris, ormanlarımızın yılanıdır 86

  Medynka vulgaris, ormanlarımızın yılanıdır 64

  Medynka vulgaris, ormanlarımızın yılanıdır 78

  Medynka vulgaris, ormanlarımızın yılanıdır 96

  Medynka vulgaris, ormanlarımızın yılanıdır 3

  Medynka vulgaris, ormanlarımızın yılanıdır 78

  Medynka vulgaris, ormanlarımızın yılanıdır 73

  Medynka vulgaris, ormanlarımızın yılanıdır 47

  Medynka vulgaris, ormanlarımızın yılanıdır 31

  Medynka vulgaris, ormanlarımızın yılanıdır 4