Masha Shukshina: ilkel bir şekilde Rus güzelliği ve kadın gücüMasha Shukshina: ilkel bir şekilde Rus güzelliği ve kadın gücü

09.05.2019

Masha Shukshina: ilkel bir şekilde Rus güzelliği ve kadın gücü 29

Masha Shukshina: ilkel bir şekilde Rus güzelliği ve kadın gücü

Masha Shukshina televizyonda sıkça görülen bir kahramandır.dizi. Aktrisin yakında elli yaşına dönmesine rağmen, hala iyi durumda ve sinemada talep devam ediyor. Rus güzeli Shukshina'nın yaratıcı kariyeri nasıl gelişti ve gelecek için planları nelerdi?

Masha Shukshina: biyografi, gençlik

Çok az insan biliyor, ama Shukshina - halefünlü aktörün hanedanı. Babası - Vasili Şukşin - çok yönlü ve yetenekli bir adamdı: o da bir senarist ve yazar oldu, bir yönetmen, aktör olarak gerçekleşti. Meryem Ana - Lydia Fedoseeva-Shukshina - ünlü bir Sovyet ve Rus aktris. adı Shukshins kendisi bir markadır Belki de Masha Shukshin kimse bir şey ispat etmeye çalıştı: yavaş ve çok hırs olmadan onun oyunculuk kariyerini inşa eder.

masha shukshinaDoğumundan bir yıl sonra Maria.almanac "Strange People" filmindeki film ekranlarında göründü. Ardından altı oyuncu kameraların önünde, "Kuşlar Üzerine Kuşlar" filminde Mashenka'yı oynadı.

Sonra Maria acele etmemeye karar verdi.oyunculuk mesleğinin seçimi - daha ciddi bir uzmanlığa sahip olmak iyi olurdu. Bu yüzden yabancı dil öğretiminden mezun oldu ve sonra bir tercüman ve hatta bir broker mesleğinde kendini bulmaya çalıştı. Ve yine de sinema tutkusu alındı.

Masha Shukshina: biyografi, kariyer başlangıcı

1990 yılında, 23 yaşında, Maria tekrarsinemaya dönme girişiminde bulunur: Eugene Markovsky'nin Ebedi Koca adlı filminde küçük bir rol alır. Bu resimde Shukshina'nın annesi ve ünlü aktörü Igor Kostolevsky de çekildi.

masha sikshina biyografiBu resimden sonra, Masha Shukshina beş yıldır oturuyordu.işsiz ve sadece 1995 yılında ünlü film yapımcısı Karen Shakhnazarov - "Amerikan kızı" nda ekranlarda ortaya çıkıyor. Bu projede oyuncu Vladimir Mashkov ve Armen Dzhigarkhanyan ile birlikte oynuyor. O, kahramanın eski karısının ve kızının annesinin rolünü alır.

Aynı yıl, Shukshin Peter drama parlıyorTodorovsky "Ne harika bir oyun" ve Vladimir Bortko "Sirki yakıldı ve palyaçolar kaçtı." Ama Shukshin'in 2000'lere kadar oynadığı her şey. - bunların hepsi epizodik roller veya destekleyici rollerdi. Gerçek bir oyuncu sadece XXI yüzyılda taşımaya başladı.

Shukshina'nın en iyi rolleri

Masha Shukshina fotoğrafları ortaya çıkmaya başladıdedektif serisinin zaferinden sonraki periyodikler "Sihirbazın Maceraları". Sonunda oyuncu ana rolle görevlendirildi. Masha Shukshina, serisinin yardımcılığını gizemli hikayeleri ortaya çıkartan, kalıtsal bir büyücü ve orta Catherine olan seride oynadı. Shukshina'nın projedeki ortakları Vladislav Galkin, Olga Aroseva, Tatyana Abramova ve diğer birçok ekran ünlüleri oldu.

shukshina tarafından foto2005’te Shukshina, yine çok seri film "Dear Masha Berezina" da model ajansı sahibini oynayarak dikkat çekiyor. Mary - Ekaterina Kruglov'un karakteri, izleyicileri tarafından zarafeti ve inanılmaz kadınlık için ve aynı zamanda bir aşk üçgenin merkezinde olduğu için hatırlandı.

2009 yılında Shukshina yine "The Terrorist Ivanov" dizisinin ana karakteri oldu. Bu kez aktris, zor bir kadere sahip bir kadının rolüne kavuştu ve polis merkezinde rehineler almaya karar verdi.

Mary'nin son eserlerinden biri ana rol.dedektif dizisinde "kendi". Shukshin, izleyicilerin karşısına, Yarbay Marineler'in imgesinden önce gelir; Şu anda, oyuncu "Bir Stranger" serisine devam ediyor.

Kişisel hayat

Kişisel hayatı kariyeri kadar aktif olarak gelişen Masha Shukshina, üç kez evlendi.

masha sikshina kişisel yaşamMaria'nın ilk kocası onun sınıf arkadaşıydı. Artem İçin Tregubenko kız 80'lerde geldi ve 89. yılında onu tesadüfen, VGIK yapımcı mezun bir kızı Anna, taşıyordu.

98. Masha tekrar kayıt bürosundaydı amaişadamı Alexei Kasatkin. Yakında çiftin ortak bir oğlu vardı - Makar. Shukshina, örnek bir eş ve anne olmak için çekim zamanında ayrıldı. Fakat uzun sürmedi. Maria tekrar ekranlara döndükten sonra, aile hayatındaki kargaşa basitçe feci oldu ve bu evlilik çok geçmeden dağıldı.

İş adamı yeni seçilen oyuncu oldu. Ve Shukshin ayrıca birkaç sevimli çocuğu doğurdu. Ama bu sefer Maria çok kararlıydı ve kariyerini bırakma konusunda bir şey duymak istemiyordu. Bir süre sonra, bir skandalla, son evlilik iptal edildi. Şimdiye kadar, Shukshina "gururlu bekar" kalır ve kendini tamamen çocuklara adamaya karar verdi.

Masha Shukshina: ilkel bir şekilde Rus güzelliği ve kadın gücüMasha Shukshina: ilkel bir şekilde Rus güzelliği ve kadın gücü

Related news

 • Kortizol Testi Neden Yapılır, Stres Hormonu Nedir Nasıl Düşürülür
 • Astigmat nedenleri astigmat belirtileri nelerdir astigmat tedavi yöntemleri
 • ÖRGÜ BEBEKLER MAGNET ANAHTARLIK YA DA SADECE OYUNCAK
 • Diyet Tavuk Sote Nasıl Yapılır Resimli Tarif
 • Fındık Rüyası

 • Masha Shukshina: ilkel bir şekilde Rus güzelliği ve kadın gücü 46

  Masha Shukshina: ilkel bir şekilde Rus güzelliği ve kadın gücü


  Masha Shukshina: ilkel bir şekilde Rus güzelliği ve kadın gücü 37

  Masha Shukshina: ilkel bir şekilde Rus güzelliği ve kadın gücü 96

  Masha Shukshina: ilkel bir şekilde Rus güzelliği ve kadın gücü 93

  Masha Shukshina: ilkel bir şekilde Rus güzelliği ve kadın gücü 23

  Masha Shukshina: ilkel bir şekilde Rus güzelliği ve kadın gücü 20

  Masha Shukshina: ilkel bir şekilde Rus güzelliği ve kadın gücü 57

  Masha Shukshina: ilkel bir şekilde Rus güzelliği ve kadın gücü 26

  Masha Shukshina: ilkel bir şekilde Rus güzelliği ve kadın gücü 28

  Masha Shukshina: ilkel bir şekilde Rus güzelliği ve kadın gücü 83

  Masha Shukshina: ilkel bir şekilde Rus güzelliği ve kadın gücü 1

  Masha Shukshina: ilkel bir şekilde Rus güzelliği ve kadın gücü 33

  Masha Shukshina: ilkel bir şekilde Rus güzelliği ve kadın gücü 25

  Masha Shukshina: ilkel bir şekilde Rus güzelliği ve kadın gücü 19

  Masha Shukshina: ilkel bir şekilde Rus güzelliği ve kadın gücü 53

  Masha Shukshina: ilkel bir şekilde Rus güzelliği ve kadın gücü 64