Margarita Volodina - biyografi ve filmler 2019

Margarita Volodina - biyografi ve filmler 2019

Margarita Volodina - biyografi ve filmler 99 07.02.2019, 07:19

Margarita Volodina - biyografi ve filmler

Bugün Margarita Volodina'nın kim olduğu hakkında konuşacağız. Biyografisi ve ana filmleri aşağıda açıklanacaktır. Sovyet sinema ve tiyatro oyuncusu hakkında.

margarita volodina

Çocukluk. Yaratıcı yolun başlangıcı

Margarita Volodina doğdu bir aktrisLeningrad'da 1932. Ancak, çeşitli biyografik referanslarda, 1938 ismi verilmiştir. Ancak röportajda, oyuncu çoğu zaman, okulun üçüncü sınıfından mezun olan 9 yaşında savaşın patlak vermesiyle fark etmiştir. Bütün mesleği işgalde geçirdi.

Faşistlerin zaferi kazanıldığında,Margarita Volodina, MG Dubrovin başkanlığındaki Sinema Evi'nin tiyatro çemberinde çalışmaya başladı. Ayrıca Leningrad Öncüleri Sarayı'ndaki sanatsal sözü de okudu. Moskova'da Moskova Sanat Tiyatro Okulu'nda VK Monyukov kursunda çalıştı. 1959 yılında mezun oldu.

1959'dan 1961'e kadar tiyatro grubunun bir üyesi olarak çalıştı.Tiyatro "Çağdaş" ve ayrıca Sovyet Ordusu Tiyatrosu'nda çalıştı. İş yerini değiştirdikten sonra. 1961 - 1993'te aktörün Tiyatro-Stüdyosu sahnesinde oynadı.

margarita volodina oyuncusu

oluşturma

Margarita Volodina 1957'den beri filmde rol almaya başladı. 20 rol oynadım.

Büyük ekranda en iyi işi"İyimser trajedi" adlı filmde rol alan aktörün rolü. Bu kaset, V.Vishnevsky'nin oyununun bir ekran sürümüdür. 13 yaşında bu filmin yönetmeni Samson Samsonov ile evlendi. Onun resimlerinin çoğunda rol aldı. Evli kızı Maria doğdu.

Margarita Volodina iki kez evlendi. İkinci seçiliyken ben 5 yıl yaşadım. O bir dolandırıcı oldu. Üçüncü koca - bir çocuk doktoru maalesef, düğünden bir yıl sonra öldü. 1994'te Fransa'ya kızına gitti. Bu güne Paris'te yaşıyor. "Bir Aktris İtirafları" adlı bir kitap yazdım.

1987'de Inga'nın çalışmalarında "Bugarip ay ışığı. " 1964 yılında "Sovetskiy ekranı" dergisinin yaptığı bir araştırmanın sonuçlarına göre en iyi kadın oyuncu seçildi. RSFSR'nin Onur ve İnsan Sanatçısı.

Margarita Volodina biyografisi

film

Yani, Margarita Volodina'nın kim olduğunu bulduk. Aktrisin rol aldığı filmler aşağıda listelenecek.

1957'de Katerina Gavrilovna'yı oynadı.film "Yangın Whistles". 1960 yılında "Sleepless Night" adlı resimdeki Nina Polonskaya rolünü aldı. Ani'nin rolünü "Yüzyılın adamı" kasetinde gerçekleştirdi. 1961 yılında Obolenskaya Irina Alexandrovna adlı görüntüde "Two Lives" filminde ekrana çıktı. Ardından "Amfibi Adam" resmindeki çalışmaya katıldı. 1963 yılında aktör Volodina ile komiseri rolünde "İyimser trajedi" filmleri ekranlarda ortaya çıktı. 1964'te "Üç Kızkardeş" filminde Masha oynadı. Ardından "Rage", "Arena" filmlerinde yer aldı.

1969'da Luda'nın görüntüsünde "Her akşam on birde." 1975 yılında, Son Kurban filminde Julia Pavlovna Tugina rolünü alır. 1978'de "Gökyüzünü göreceksin" ve "Altın canavarların alayı" filmlerinde çalıştı. 1979'da "Beyaz Mazurka" ve "Geç Toplantı" resimlerinde kaldırıldı. 1984 yılında, katılımı ile "Zaman ve aile Conway" kaseti. 1985'te kısa filmi "Dünyanın Sırrı" nda ortaya çıktı.

Margarita Volodina Filmleri

"Zaman ve Conway ailesi": arsa

Margarita Volodina oynadığı bir aktris"Zaman ve aile Conway" kasetinde Kay rolünü. Film, Londra yakınlarında bulunan İngiliz New Lingham kasabasında gerçekleşiyor. Tarih, Birinci Dünya Savaşı'nın bitiminden sonra nasıl olduğunu anlatır.

Conway ailesinde, kızın çoğunluğuKay den sonra. Bütün akrabalar tatile gidiyor. Bayan Conway son zamanlarda dul kaldı. Savaş bitti. Bütün çocuklar parlak bir gelecek için parlak umutlarla dolu. Mage adalet için savaşmak istiyor. Ailenin arkadaşı Gerald'ı çekmeyi umuyor. Kay yazar olmak istiyor. Carol - en genç, bir aktris olmanın hayalleri. Güzellik Hazel prochat başarılı evlilik. Robin bir savaş kahramanı ve annesinin gözdesi, iş yapmak istiyor. Alain'den başarılı bir kariyer bekliyoruz. Gerald evde acemi girişimci olan Ernest Beavers'ı yönetiyor. Tam olarak 18 yıl sürüyor. Evde bütün Conway ailesi, ölen Carol hariç, toplanıyor. Gerçeklik sertleşir .... Film, elbette, dramatik türün hayranlarına hitap edecek. Volodin de dahil olmak üzere tüm aktörler, çalışma ile iyi başa çıkmış ve rollerini "mükemmel" olarak oynadılar!

Ülkeyi terk eden Margarita VolodinaYılların çiçeklenme, daha birçok güzel rol oynayabilir. Ama bir sebepten dolayı artık sinemaya davet edilmiyordu. Bunun sebebi neydi? İnsan kıskançlık mı, yoksa erkek reddedilmiş bir hayranın kurnazlığı mı? Şimdi tahmin etmek için ne var. Şimdi aktris, Paris'in eteklerinde rahat bir apartmanda huzurlu bir yaşam sürüyor ve kendini kızına ve torununa bakmaya ayırıyor.

Margarita Volodina - biyografi ve filmler 2019

Margarita Volodina - biyografi ve filmler 2019

Related news

 • Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer
 • Eğer Kadın Severse
 • Tavus Kuşu Tığ Oyası Yapılışı Anlatımlı Videolu
 • Japonya’da ekonomik verilerin yarıya yakını hatalı olabilir
 • Çocuklarda idrar kaçırma
 • Aplike Köpek elleriyle

 • Margarita Volodina - biyografi ve filmler 88

  Margarita Volodina - biyografi ve filmler


  Margarita Volodina - biyografi ve filmler 10

  Margarita Volodina - biyografi ve filmler 91

  Margarita Volodina - biyografi ve filmler 87

  Margarita Volodina - biyografi ve filmler 78

  Margarita Volodina - biyografi ve filmler 5

  Margarita Volodina - biyografi ve filmler 75

  Margarita Volodina - biyografi ve filmler 20

  Margarita Volodina - biyografi ve filmler 55

  Margarita Volodina - biyografi ve filmler 10

  Margarita Volodina - biyografi ve filmler 46

  Margarita Volodina - biyografi ve filmler 79

  Margarita Volodina - biyografi ve filmler 50