Maliyetsiz Emeli

Maliyetsiz Emeli


Maliyetsiz Emeli 79 15.03.2019, 22:32

Maliyetsiz Emeli

Bir kaç gün sonra anaokulunda sabah, ve senve bebek kıyafeti bulmadın mı? Ya da çocuk okul oyununda ana rolü oynamakta ve acilen Emely'nin kostümüne mi ihtiyaç duymaktadır? Tüm yaratıcı yeteneklerinizi ekleme ve şifoniyerin uzak köşesinden uzun süre unutulmuş şeyler alma zamanı. Fikrini kapatmayın, aniden pantolon ve gömlek giyilirse. Küçük bir özen ve dekoratif kaplamalar - ve kostüm mükemmel olacak.

Doğru şeyleri seçin

İlk olarak, temel şeyleri tanımlamalısınız: Pantolon, gömlek, yüksek diz yükseklikleri ve eski bir başlık, "dedeler gibi." Önemli olan, tüm unsurların renklerle birleştirilmesi ve doğru ruh halinin yaratılmasıdır. Kostüm Renkli bir gömlekle daha iyi yapılır. Örneğin küçük bir çiçekte. Pantolon hem kemerde hem de elastik bantta en yaygın olabilir. Kapak yoksa, Emely'nin takımına komedi ekleyecek kulaklıklar içeren bir şapka yapardı. Makalede sunulan fotoğraflar en sıradan şeylerden yaratılan karakterin parlak görüntülerini göstermektedir. Önemli bir rol, renk kombinasyonları, kesimler ve folklorik kıyafetlerle oynanır.

Emily'nin kıyafeti

Gömlek Tasarımı

Ayrıntılar her zaman havayı ayarlar vetüm görüntüyü önemli ölçüde değiştirin. Küçük dekoratif unsurlar kullanarak şekillendirme, kıyafeti tamamlayacak ve tanınabilir hale gelecektir. Basit bir takım kıyafetlerin ayrıntıları sayesinde Emeli'ye mükemmel bir takım çıkacak. Küçük bir çiçekte gömlek bulamadıysanız, o zaman bir monofonik kullanabilirsiniz. Üzerinde çakışan parlak daireler dikerseniz bir noktada o dönüştürülür. Kesinlikle herhangi bir kumaş ince bir naylonla başlayıp dokulu bir kadife ile biten bir rotaya gidebilir. Çevrelerin aynı boyutta olmasını sağlamak için bir karton şablonuna ihtiyacınız var. Pürüzsüz çember, cam yardımı ile kolaylıkla üretilebilir. Daha sonra, şablon kumaşa aktarılır ve gerekli miktarda dekoratif elemanlar kesilir. Sentetik bir bez kullanılıyorsa, dilimler mumun üzerinden kolayca kavrulabilir. Bu, parçacıkların dökülmesini önleyecektir. Gömlek yapıştırıcı "bezelye", tekstil için çift taraflı dokuma olmayan veya tutkal olabilir. Tek renkli bir gömlekte nakış ile yapılan süsleme harika görünecektir. Kolları ve yakaları süsleyecektir.kostüm emeli fotoğrafı

Resim Detayları

Emely'nin hikayesi masaldaki illüstrasyonlardaki her zamanDizlerinin üzerinde yamalar ile çiz. Ve böyle bir dekor yapmak kolaydır. Kumaşın olağan dikdörtgen parçaları, külotların dizlerinin üzerinde geniş dikişlerde yakalanır ve her şey hazırdır. Resme bir bükülme eklemek için golf kullanabilirsin. Pantolonlar kıvrımları katlar ve uzun bir çorap doldurun. Dizden ayak bileğine bacak bir ip veya şerit ile sarılabilir ve uçları ayakkabılara sokabilir.

Kafasında şapka: şapka, şapka veya şapkalı bir şapka. Yapay bir çiçek ile süslenebilir.çocuklar için kostüm

Bu basit ipuçlarını kullanarak, masraf olmadan yapabilirsinizbüyük bir takım Emely yapmak. Çocuğun yaratıcı sürece katılmasına izin verilirse, çocuk kıyafeti çocuğa daha da değerli hale gelecektir. Örneğin bardakları kesin ve gömlek üzerine yerleştirin. Ayrıca çocuğa renk seçiminde ve kıyafetini dekore etme seçeneğine de fırsat tanıyabilirsiniz.

Maliyetsiz Emeli

Maliyetsiz Emeli

Related news

 • Ürünlerde silikon var mı
 • Eski Türk toplumlarında kadının rolü
 • Mısır ile Ayçiçeği salatası
 • Pirinçli Börek Tarifi
 • Sigara Lekesi Dişten Nasıl Çıkar
 • 2019 Bayan Kot Etek Modelleri

 • Maliyetsiz Emeli 90

  Maliyetsiz Emeli


  Maliyetsiz Emeli 76

  Maliyetsiz Emeli 4

  Maliyetsiz Emeli 16

  Maliyetsiz Emeli 36

  Maliyetsiz Emeli 63

  Maliyetsiz Emeli 34

  Maliyetsiz Emeli 67

  Maliyetsiz Emeli 36

  Maliyetsiz Emeli 69

  Maliyetsiz Emeli 29

  Maliyetsiz Emeli 44

  Maliyetsiz Emeli 87

  Maliyetsiz Emeli 74