Makarnafariyenlik ... Uçan bir makarna canavarı Kilisesi. Makarnafaryanizmin emirleriMakarnafariyenlik ... Uçan bir makarna canavarı Kilisesi. Makarnafaryanizmin emirleri

24.05.2019

Makarnafariyenlik ... Uçan bir makarna canavarı Kilisesi. Makarnafaryanizmin emirleri 62

Makarnafariyenlik ... Uçan bir makarna canavarı Kilisesi. Makarnafaryanizmin emirleri

Yeni doktrinler, bilim dalları ve hatta diniAkımlar bugün sürekli gözüküyor, ancak bu listenin küçük bir kısmı belli bir statü ve dünya önemini kazanıyor. Fakat işler, makarnacılıkçılık denen yeni din ile tamamen farklıdır. Manevi dünyadaki bu yeni trend, Uçan Makaron Canavar (LMM) Kilisesi olarak da anılmaktadır. Yakın zamana kadar, dünya dininin statüsünü kazanana kadar sadece belli bir tarikat olarak görülüyordu.

Genel Bilgiler

Bu yüzden, makarnafarmizm bir parodi dindir,2005 yılında American Bobby Henderson tarafından kuruldu. Devletlerin bu vatandaşı gibi bir kilisenin yaratılması, Kansas'ta “Makul Tasarım” gibi bir öğenin resmi okul müfredatına dahil edilmesi gerçeğiyle ortaya çıkmıştır. O zamandan beri "evrimsel doktrin" yerine okunmuş olması da dikkat çekicidir. Henderson, resmi web sitesinde dünyamızın yaratıcısını, makarnayı oluşturan bir tür yaratık olduğunu ve genel olarak benzer bir teftelü ile benzer olduğunu görmektedir. Ayrıca, “saçma noktasına ulaşma” argümanını kullanırken, okullarda diğer derslerle birlikte bir makariyecilikçilik dersi vermeye çağırıyor. Bu parodi dininin birçok insanın alay konusu olmasından dolayı, uzun zamandır resmiyet kazanmıştır.

pastacılıkçılık

çıkma

Kansas okullarının hepsi aynı şekilde başladı"Evet, Tanrı var ama kanıt bulmak mümkündür nerede biz onun kilise çizmek yolu aslında şudur: Aynı "Akıllı Tasarım" çalışma Bobby Henderson hemen ilk varsayım teslim? Şahsen, bambaşka bir biçimde, yani makarnalık bir tür yaratık olarak görüyorum. " Bütün Buna dayanarak ve Kutsal Yazılarda (İncil, Tevrat, Vedalar) dünyasından başlayarak o yukarıdan, aslında, çok farklı değildi onun Manul yarattı. Bu makaron canavarına giren ilk yandaşlar arasında sözde korsanlar vardı. Bobby deyişle, konuşma özgürlüğünü vaaz ve aynı anda çocuklara şeker dağıtan meşgul edildi barışsever yaratıklar oldu. Hendersen ayrıca yıllarda geliştirdiği anlaşılmaz dini durumun, tüm dünyada çok az korsanlar olmasından dolayı ortaya çıktığını belirtiyor.

makarna canavarı kilisesi

Dinin Temelleri

Bilindiği gibi, tüm ateistler veAvrupa ve Amerika ülkelerinde her türlü dine karşı güçlü bir şekilde karşı çıkanlar, kendilerini bu konuda bir düş kırıklığına mahkum edebilirler. Bununla birlikte, kalıcı olarak ortaya çıkan ve yok olan modern dinler de, inanç edinmeleri için yeterli bir temel olamaz. Makariyecilikçiliğe gelince, birçok ateistin, kiliseye gitmeyen ve dua etmeyen bu "dışadönükler" in saflarını terk etmesini sağlayan din oldu. Bu noktada, uçan bir makarnanın canavarının resmi olarak tanınması ve aynı zamanda atalarımızın yüzyıllar ve binlerce yıl boyunca vaaz ettiği şeylerin alay konusu olduğu gerçeğini hesaba katıyoruz. Bu nedenle, matematiğin bakış açısından, makarnacılıkçılık aslında, ama sıfıra eşittir. Bu din size, bir kez hayatlarında makarna yiyenleri öldürmemek için orduda hizmet etmeme hakkını verebilir. Ayrıca, Müslümanların bir peçe içinde bir pasaportta fotoğraflanmış olması gerçeğine dayanarak, bir makarna teki inananlar bir kevgir içinde bir fotoğraf yapabilir. Kısacası, makariyecilikçilik, tüm fanatikleri yeniden inşa etmek ve aynı zamanda dini ayrıcalıklarını genişletmek için bir fırsattır.

din makarnacılıkçılık

Din İlkeleri

Yukarıda belirtildiği gibi, dinpastafarianstvo Kutsal Yazılarda kaydedilen canons dayanmaktadır. Bu dogmaları hazırlarken de özel vurgu bu İncil olduğunu, Hristiyan kilisesinin üzerine yerleştirildi. Bu nedenle, bütün emir pastafarianstva ve ilkeleri, okuma net bir benzetme görebilirsiniz, ama çok iyi yazılmış olsa, hala bir travesti olduğunu fark etmemek mümkün değil. Eh, bu dünya inşa edilmiştir neye dayanarak, düşünün. Pastafarianstvo bize aşağıdaki kanonik dogmayı sunmaktadır:

 • Havada yüzen ve görünmez bir makarna canavarı evrenimizi yarattı ve ağaçlarla, dağlarla ve ... "cüce" ​​ile başladı.
 • Var olan tüm evrim kanıtlarıdünya, bir makarna canavarının her bir ayarının yerleşik bir bilincidir. Bizi çevreleyen birçok şey, gerçekte olduğundan daha yaşlı görünüyor. Makale tanrısı her şeyi değiştirebileceği, maddeden geçtiği ve fark edilmeden kaldığı için gerçekler ve bilimsel olarak ispatlanmış düzenlilikler de oldukça hayaldir. Sonuç olarak, inancımız, görüşlerimiz, bilgimiz ve diğer dogmalar sürekli değişiyor, ancak fark etmiyoruz.
 • Tüm makarnacıların düştüğü cennet, büyük bir bira volkanı ve bir striptiz fabrikası içeren belirli bir maddedir.
 • Dinin anahtar sözcüğü, Ramini'dir.kesinlikle iki büyük RA ile yazılmalıdır. Bu, tüm Hıristiyanlar, Müslümanlar ve Yahudiler için alışkanlık haline gelen "amen" in bir parodisi olduğu açıktır. Aslında, Ramin - bu makarna içeren bir Japon hazır çorba.

pastacılıkçılık resimleri

Korsanlar ne demek istiyorsun?

Makarnafaristizm anlamına geldiğine göre aşağı yukarıNasıl görüldüğü ve nereden geldiği, onu sıraya dizdik, ama bir yönü daha açık değil - yukarıda bahsedilen korsanlar. Peki, resmi netleştirelim. Hendersen'e göre, uzak zamanlarda var olan ve tanıştığı bütün gemileri yağmalayan korsanlar, aslında ilahi yaratıklar. Onlar, ifade ve din özgürlüğü vaizleriydi, ıstıraplara ve çocuklara yardım ettiler, dünyayı olumlu şeylerle doldurdular. Böyle kasvetli ve olumsuz bir ışıkta, Ortaçağ'da bile kendi eserlerini derleyen teologlar tarafından sunulmuştuk. Ek olarak, gezegenimizdeki tüm meteoroloji uzmanları tarafından izlenen küresel ısınma, 1800 yılından bu yana korsanların sayısının felaketle azaldığı gerçeğiyle de ilgilidir. Bobby ayrıca, Somalili korsanların sayısındaki artışın, ısınma konferansının başarısızlığına katkıda bulunduğunu iddia ediyor.

makarnanın emri

Tatiller makarna

Yaşı olabilecek tüm dünya dinleri gibiBinlerce insanı saymak için modern dinlerin tatiller, kutsal günler ve diğer önemli tarihleri ​​var. Makarnafaryanizmin ana kutlamaları arasında şunları özetleyeceğiz:

 • Cuma en önemli tatil. Her haftanın her cuma günü, bir makarna canavara inanan her şey bir şey yapmamalı. Bu önemli günün şerefine bir kutlama yapılmasına gerek yoktur, ancak yine de şiddetle tavsiye edilir. Önce Cuma'yı kutlarlar ve daha sonra dünyamızın yarattığı Macaroni Hand'i anmak için kutlarlar.
 • Pastha çok daha sık işaretlenmiş bir şeydirCuma, ya da daha doğrusu, her yemek makarnadan sonra. Böyle bir yemeğin ardından, her inanan bir göz için bir bandaj koymalı ve herkese parlak dünyaya nasıl gittiğini anlatmalı ve LMM Majesteleri ile orada buluştular.
 • Ramindan başka bir "seri" tatil. Bir makarna canavarı Kilisesi'ni ziyaret eden herkes, periyodik olarak anında makarna yemelidir. Bu, öğrencinin yıllarında nasıl yaşamanın eğlenceli olduğunu hatırlamak için, "doshyrak" dan daha pahalı bir şey olmadığında, paramız olmadığına karar vermek için yapılır.
 • Kesinlikle tüm makarna hayranları Cadılar Bayramı kutlar. Bu sonbahar tatilinde, bir korsan kostümüne geçip tüm evlere gitmeniz, çocuklara şeker vermeniz gerekiyor.
 • Kutlama (sadece bir tatil) makarna başlarAralık ayı sonunda işaretleyin ve Ocak ayı ortasında bitirin. Bu süre zarfında, "Kutlama" ile tanışan herkesi içmekten, yemekten ve kutlamaktan başka hiçbir şey yapılmayacaktır. Bu zaferin makarnacılık için hala kanonik olduğuna dikkat edin.
 • 12 Temmuz 2013'te Rusya'nın dinleri yeniden dolduruldubir daha fazla bileşen. Tahmin edeceğiniz gibi, aynı gün ülkemizde resmi bir statü kazanmış olan makarnacılıkçılık ortaya çıktı. O zamandan beri ve bugüne kadar, bir makarna canavara inanan tüm Rusya sakinleri tüm gün çalışmayabilir ve aynı zamanda kamu “makarna servislerini” gerçekleştirebilirler.

makarnafarizmin dünya görüşü

Hıristiyanların görüşleri

Bu yorum ve yorumlara dayanarak,Bobby Hendersen'in resmi web sitesindeki çeşitli insanlar, aşağıdaki sonucu çizebiliriz. Bir insanın her inananına (küçük bir kesime rağmen), makariyecilikçiliğin bir küfür olduğu, bir çok alaycı olmasının ve Yaradan'ın hor görmesinin nedeni olan bir alay olması oldukça doğaldır. Bizim de dahil olmak üzere birçok ülkede dinin artık resmi olarak tanınmasına rağmen, genel halk kitlesinin çok azı, uçan bir makarna canavarının yanına geçiyor. Avrupa ve Amerika ülkelerinde, birçok insan, binlerce yıldır insanoğlunun sakladığı tüm İlahi'nin böyle bir saygısızlığıyla ilgili küçük isyanları gündeme getirdi. Rusya'nın dinleri bir parça daha var - makarnacıcılıkla dolduktan sonra - yurttaşlarımızın hayatında özel bir değişiklik olmadı.

Rus Makarnafarian Kilisesi

Ülkemizin topraklarında 12 Temmuz 2013Rus Pastören Kilisesi resmi olarak tescil edildi. Birkaç ay sonra, uçan bir canavar canavarına tapılan yaklaşık 27 dini topluluk kuruldu. Genel olarak kabul edilen Rusya'nın diğer tüm dinleri gibi, makarnacılıkçılık da "patriği" vardır. Vakıf zamanında ve bugüne kadar bu Husama Makarna II, ya da sadece Khu (Amirjan Khusainov). Aynı zamanda Kutsal Kevgir (10 kişi içerir) olarak adlandırılan sadık yoldaşların bir konseyi tarafından desteklenmektedir. Ayrıca, bu dini beden genellikle bizim vatanımızda pastriarşiden sonra adı verilen bir Rus makarnadyan kilisesi olarak anılır.

Makarnafariyen demektir

Bunu yapmadıysan daha iyi olurdu ...

Bu kelimeler dinde çağrılıyoremirlerin makarnafarizmi, sekiz sayılabilir. Bu, Musa'nın uzun yoluna dayanarak hazırlanan Eski Ahit emirlerinin bir analoğu. Makarna canavarının, yaşamın çeşitli yönlerini - yemeğinden sekse kadar - Mosey isminde bir korsana da dahil ettiği bu bilgiyi kendisinin verdiği varsayılmaktadır. Başlangıçta bu tür emirlerin olduğu varsayılır, ancak ikisi “Salsa Dağı'ndan yolda” kayboldu. Peki, bu kutsal kitabın ne olduğuna ve bize ne öğretebileceğine bakalım.

Makarnafariyenliğin Sekiz Emiri

 • Tipik bir aziz gibi davranmamış olsan daha iyi olurvaiz, diğer insanlara benim makarna lütfu hakkında söylediğinde. Ben bu kadar narsisist değilim, çünkü gerçekten var olduğumu ve inanmam gerekliliğini istisnasız herkese kanıtlamak için gerekli değildir.
 • Adımı ekonomik düşüş, köleleştirme, baskı ve diğer iğrençlikler için bir mazeret olarak kullanmadıysanız daha iyi olurdu. Kurbanlara hiç ihtiyacım yok.
 • İnsanları kıyafetleriyle yargılayamazsan daha iyi olur.iletişimin görünümü ve şekli. Bu arada, kafanda kendini, bir erkeğin, bir erkeğin aynısı, bir insan olduğunu ve bir deliğin bir delik olduğunu söyleyin. Ve unutmayın ki, en iyisi, nasıl giyineceğini bilen kişilerdir. Bu yeteneği kadınlara verdim ve sadece kırmızıyı mordan ayıran bazı erkekler.
 • Bunları işlemeye izin vermediysen daha iyi olurdu.Kendiniz döndüğünüz eylemler veya benzer bir tepki eşinize kadar takip edilebilir. Benimle aynı fikirde olmayan herkes ormana gidebilir, ama eğer onlara hakaret ediyorsa, bir değişiklik için televizyonu kapatabilir ve sokaklarda dolaşabilirsiniz.
 • Karnınızdaki mizahçılar, ırkçılar ve diğer svolochnymi örgütleriyle tartışmaya girmediyseniz daha iyi olurdu. Yedim - şimdi onları dağıtmak için gidebilirsin.
 • Eğer ereksiyona çok fazla para harcamadıysan daha iyi olurdubenim makamda kiliseler, camiler, türbeler ve diğer anlamsız yapılar. Bu para yoksulluğun azaltılması, yoksullar için hastalıkların iyileştirilmesi, tüm dünyada barış için ya da tutkulu aşk için daha iyi harcanmaktadır.
 • Seninle konuştuğum herkesi rahatsız etmesen daha iyi olur. İnan bana, etrafındaki herkes için çok ilginç değilsin. Bir kez ve her şey için hatırla: Ben size komşunuzu sevmeyi öğrettim.
 • Başkalarına senin gibi davranmazsan daha iyi olurdu.Çok fazla vazelin ve lateks varsa, ilgilenilmek istedim. Bir istisna, bir kişinin gerçekten bunu kendisinin yapmak istemesidir. Sadece benim için, prezervatif giymeyi unutma, sadece bir parça sakız! Size zevk getirmemek için seks istemiş olsaydım, bu ürüne dikenler eklerdim.

Gündelik ve kültürel yaşamda geçmişçilik

En canlı ve en önemlisi, uygunMakarnafarenizm teorisi, Richard Dawkins'in Tanrısı olarak bir Kitap olarak verildi. buna "muhalefet" bir tür olarak uçan makarna canavar mükemmel uyum çünkü bu literatür, biyolojik bir evrimsel teması vardır. Televizyon dizisinde "South Park" alıntıları bu kitaptan kullanılmıştır. karikatürde "Simpsonlar" makarna şeklinde spagetti canavarı yeme ataklarının birinde ana karakterleri, böylece gıyaben pastafarianstvo vaaz. Fotoğraf Majesteleri ayrıca serisi "Programcılar" kahramanlar birinin duvarında makarna. Başbakan Dünya - - online oyun birinde de dinin bu parodi referans bir tür olarak kabul edilir Ramin adlı bir karakter vardır. Eğer daha yakından bakmak bile, bir uçan köfte spagetti görüntü çok daha sık düşündüğünüzden daha bulunabilir unutmayın. Genellikle bile özünü anlamadan, kullanılan, ancak bazı durumlarda, poster, etiket ve diğer öğeler üzerinde yanıp sönen LMM, bu yeni dini hareketin gizli bir reklam olduğunu edilir.

Makarnafariyenlik ... Uçan bir makarna canavarı Kilisesi. Makarnafaryanizmin emirleriMakarnafariyenlik ... Uçan bir makarna canavarı Kilisesi. Makarnafaryanizmin emirleri

Related news

 • Tutmaç Çorbası Videosu
 • Definers Halkla İlişkiler
 • İslamiyet nasıl kabul edilir
 • Cerrahi kürtaj: buna değmez mi
 • Diclofenac - kullanım talimatları: merhem ve jel

 • Makarnafariyenlik ... Uçan bir makarna canavarı Kilisesi. Makarnafaryanizmin emirleri 61

  Makarnafariyenlik ... Uçan bir makarna canavarı Kilisesi. Makarnafaryanizmin emirleri


  Makarnafariyenlik ... Uçan bir makarna canavarı Kilisesi. Makarnafaryanizmin emirleri 7

  Makarnafariyenlik ... Uçan bir makarna canavarı Kilisesi. Makarnafaryanizmin emirleri 40

  Makarnafariyenlik ... Uçan bir makarna canavarı Kilisesi. Makarnafaryanizmin emirleri 13

  Makarnafariyenlik ... Uçan bir makarna canavarı Kilisesi. Makarnafaryanizmin emirleri 78

  Makarnafariyenlik ... Uçan bir makarna canavarı Kilisesi. Makarnafaryanizmin emirleri 74

  Makarnafariyenlik ... Uçan bir makarna canavarı Kilisesi. Makarnafaryanizmin emirleri 55

  Makarnafariyenlik ... Uçan bir makarna canavarı Kilisesi. Makarnafaryanizmin emirleri 29

  Makarnafariyenlik ... Uçan bir makarna canavarı Kilisesi. Makarnafaryanizmin emirleri 47

  Makarnafariyenlik ... Uçan bir makarna canavarı Kilisesi. Makarnafaryanizmin emirleri 73

  Makarnafariyenlik ... Uçan bir makarna canavarı Kilisesi. Makarnafaryanizmin emirleri 34

  Makarnafariyenlik ... Uçan bir makarna canavarı Kilisesi. Makarnafaryanizmin emirleri 79

  Makarnafariyenlik ... Uçan bir makarna canavarı Kilisesi. Makarnafaryanizmin emirleri 14

  Makarnafariyenlik ... Uçan bir makarna canavarı Kilisesi. Makarnafaryanizmin emirleri 51

  Makarnafariyenlik ... Uçan bir makarna canavarı Kilisesi. Makarnafaryanizmin emirleri 33

  Makarnafariyenlik ... Uçan bir makarna canavarı Kilisesi. Makarnafaryanizmin emirleri 7