18.06.2019

Makarna donanmada multivarque - lezzetli ve basit 97

Makarna donanmada multivarque - lezzetli ve basit!

çok amaçlı bir atlette makarna filosunda

Birkaç yüzyıl boyunca, Deniz Kıyısında makarnaÜlkemizde popülerdir. Besin sıkıntısı çektiği zamanlarda, bu besleyici, iştah açıcı çanak askerlere ve çok sayıda sivil insana yardım etti. Şimdi seviyorlar, çünkü ekonomik ve lezzetli.

Makarna nautically multivarka çok kolay tarifleri ve pişirme etin çok, değişen şekilde hazırlanmak için de, tamamen farklı bir tat elde edebilirsiniz. Buna ek olarak, kalori sayısı farklı olacaktır.

Karşılaştırma için, iki makarna tarifini alDonanma ve onların kalorifik değerini bulmak. Doldurma, tavuk, hindi, karışık (domuz eti ve sığır eti) karaciğerden alınabilir. Kıymık kümes hayvanları diyet olarak kabul edilir ve karaciğer daha kullanışlıdır. Bu size kalmış.

1 numaralı reçete. Makarna, Donanma, domuz eti ile mangalda.multivara tarifleri makarna makarna

maddeler:

- kıyılmış domuz eti -250 gr;

- Küçük bir soğan;

- makarna -200 g;

- domates salçası - 50 gr;

- 1 eritilmiş peynir - 100 gr.

Öncelikle kızartmayı hazırlayıp yıkayıp, soğanları kesiyoruz. "Pişirme" modunda soğan, açık olana kadar bitkisel yağda kızartın. Daha sonra taze kıyılmış eti ilave edin, kapağı kapatın ve 10 dakika boyunca karıştırarak sürekli karıştırın. Sonra baharat, tuz ve domates salçası tadını ekleyin.

Önce peyniri dondurucuya koymanız gerekir,böylece kolayca rendelenebilir. Doldurmaya ekleyin, karıştırın. Bir sonraki aşama çok basit! Çok renkli işareti "Plov" moduna getirin, makarna yarı makarna ekleyin ve su ısıtıcısından sıcak suyla doldurun. 25-30 dakika sonra, makarna filosuna çoklu yaşlarda hazır. Bu tarifi pişiren çanak, bir sürü kalori!

Makarna Donanması, reçetesiz 2 numaralı reçete ile, makarnalık buğday makarnasıyla hazırlanabilir. Bu, bu lezzetli çanağın kalorili içeriğini azaltmanıza izin verecektir.

Ham tavuk eti (350-400 gram) yıkanacak ve içinde pişecektir.defne yaprağı ile tuzlu su. Sonra hazır eti et kıyı makinesinden geçiriyoruz. Karaciğeri de yapabilir, biraz süt veya mayonez ekleyebilirsiniz.

Domatesleri kabuk soyma (200 gr), inceKes şunu "Pişirme" modunda, soğanı bir domates salçası üzerine hafifçe kızartın. Baharat ve tuz ekleyin. Böylece, zazharku pişirmek ve nautically kalori makarna azaltmak mümkün olacaktır. İsterseniz, peynir ekleyin. Bu tarifi için sert buğday çeşitlerinden makarna (200 g) kullanabilirsiniz. Kalıp çıkacaklarından korkmayın, et hazır olmaz. "Pilav" moduna geçtikten sonra, çanağın pişirme süresi azaltılacaktır. Ve 15-20 dakika içinde bu basit ve kokulu yemeğin tadını çıkaracaksınız.

Tarif 1 kcal Tarif # 2 kcal
Krem peynir (arkadaşlık) 257 Krem peynir (arkadaşlık) 257
Kızarmış iskele (domuz eti) 1.013,25

Haşlanmış et (kanatlı hayvan yemi)

542,25
Domates salçası konservesi 30,33

Taze kırmızı domates

46.2
Bitkisel yağ (ayçiçeği) (50 gr) 447

-

-
soğan 36.9

soğan

36.9
Sıradan makarna 727,4 Makarnalık buğday makarna 312.5
Kalori içeriği (100 g için) 407,03 Kalori içeriği (100 g için) 208,35

filoda makarna kalorili içeriği

Makarna Deniz Kuvvetleri çoklu meyveli içinde çok iştah açıcıdırBak, onlar besleyici ve kokulu. Bu, ailenin tüm üyelerinin favori yemeği haline gelmesini sağlar ve bu da pişirilmesi oldukça kolaydır. Çoklu işaretleyici nasıl yardımcı olur? Tarifler "Deniz Kuvvetlerinde Erişte" çeşitliliğini hoşnut eder. Haşlanmış etten et hazırlamak için biraz zaman harcarsanız, daha az kalorili bir yemek elde edersiniz ve akşam yemeğinden sonra şekerle veya hatta bir parça kahvenin tadını çıkarabilirsiniz.Related news

 • Bu hafta 7 film vizyona giriyor Fragmanlar
 • Rusyadaki sıkıyönetim yasası: Giriş için olası sebepler
 • Multivitamin hapı kullanmak doğru mu
 • Çayeli Usulü Kuru Fasulye Tarifi
 • Muska Börek Tarifi

 • Makarna donanmada multivarque - lezzetli ve basit 58

  Makarna donanmada multivarque - lezzetli ve basit


  Makarna donanmada multivarque - lezzetli ve basit 92

  Makarna donanmada multivarque - lezzetli ve basit 6

  Makarna donanmada multivarque - lezzetli ve basit 31

  Makarna donanmada multivarque - lezzetli ve basit 57

  Makarna donanmada multivarque - lezzetli ve basit 37

  Makarna donanmada multivarque - lezzetli ve basit 73

  Makarna donanmada multivarque - lezzetli ve basit 66

  Makarna donanmada multivarque - lezzetli ve basit 86

  Makarna donanmada multivarque - lezzetli ve basit 10

  Makarna donanmada multivarque - lezzetli ve basit 7