Mahkeme yoluyla vicdan sahibi olmayan borçluları nasıl cezalandırırızMahkeme yoluyla vicdan sahibi olmayan borçluları nasıl cezalandırırız


Mahkeme yoluyla vicdan sahibi olmayan borçluları nasıl cezalandırırız 45 01.02.2019, 23:16

Mahkeme yoluyla vicdan sahibi olmayan borçluları nasıl cezalandırırız?

Ülkemizde genel seviyeninkültürel ve ahlaki değerler önemli ölçüde arttı, birçok kişi sıklıkla kötü niyetle davranıyor ve borç yükümlülükleri konusunda faturalarını ödemiyor. Bu insanlarla ne yapıp cezalandırılacaklar?

Dikkate alınması gereken ana şey,borç para kazandığınızda - bu, bir borç dekontunun (sözleşme) yetkili bir şekilde hazırlanması içindir. Saldırganı etkilemek mümkün kılan budur, çünkü her zaman somut kanıt gerektirir. Sözlü bir anlaşma ile hatanın kanıtlanması çok zor olacak ve bazen neredeyse imkansız olduğunu belirtmek gerekir.

Yapabilecekleri en önemli belge Mahkeme nezdinde yargının başlangıcı olanDavanın bir iddiası. Paranın verildiği tüm koşulları ve taahhüt belgesi de dahil olmak üzere diğer belgeleri de ekler. Bu mahkemenin yardımı (20.000 ruble miktarı ile) hasar tutarının% 4'tür devlet görevi, ödenen dikkati çekiyor. İddia bildirimi iki nüsha halinde yapılır. Bunlardan biri gelecekteki sanıklara çağrılarla birlikte düşüyor ve ikincisi dava dosyası.

Duruşmanın ilk aşaması bir meydan okumadırher iki tarafın hakimi tarafından daha sonradan kullanılacak bazı açıklamalar yapılması ve ek kanıt sağlanması. Bu aşamada, çatışmayı barış içinde çözmek için hâlâ bir fırsat var.

Daha sonra adli tartışmanın ikinci aşaması başlar -birincil mahkeme duruşması. İlk olarak, çatışan taraflar, sekreter, hakim görünür ve ayrıca dava da duyurulur. Kelime davacıya verilir.

Şikayetçi konuştuktan sonra, iletilirYanıtlayan kişiye. Davalı, iddialarla hem rıza hem de anlaşmazlık ifade edebilir. Ayrıca, lehine belirli deliller ve gerçekler ileri sürme hakkına da sahiptir.

Hakimin taraflara önereceği bir sonraki adımİstek üzerine dilekçe ve dilekçe ile kendisine itiraz etme imkânı. Burada, ek gerçekler, kanıtlar ve davanın uzatılması ve ertelenmesi talep edilebilir.

Son aşamada, her iki taraf bir kez dahaDavacının ve muhabirin kısa bir süre içinde bir kez daha talep edebilecekleri bir sıraya yer verilirken, iddia ile ilgili mevcut durumları açıklanır. Monologlar bittiğinde, karar kararı için hâkim kaldırılır. Hakim, davanın sonucuna yalnızca kimsenin kendisine müdahale edemeyeceği özel bir odada karar verir. Birincisi, birincil bir karar verilir, iddianın yerine getirilip getirilmediğini ve hangi kısımdan memnun olup olmadığını gösterir. Bundan beş gün sonra, mahkemenin nihai kararı (motive edilmiş) hazırlanacaktır. Sonra kararın temyizi var.

Tüm dava süreci bir süreçtiruzun ve çoğu zaman zor. Davacı genellikle bazı güçlüklerle karşı karşıyadır - bu önemli bir ücret ödemeyi ve deneyimli bir avukatın hizmetlerini ödemeyi ve gerekli tüm belgeleri toplamayı içerir. Birisine borç para vermeden önce, kararınız hakkında dikkatli düşünmeniz gerekir.

Mahkeme yoluyla vicdan sahibi olmayan borçluları nasıl cezalandırırızMahkeme yoluyla vicdan sahibi olmayan borçluları nasıl cezalandırırız

Related news

 • Şişirme: belirtiler ve tedavi
 • Uydu TV Gökkuşağı TV. Bu konuda yorumlar
 • 2019 Yeni Saç Trendi Colombré Saçlar
 • Kalp ameliyatı sonrası bunlara dikkat
 • Acılı Sos Tarifi
 • Açı taşlama makineleri (USM) Makita

 • Mahkeme yoluyla vicdan sahibi olmayan borçluları nasıl cezalandırırız 76

  Mahkeme yoluyla vicdan sahibi olmayan borçluları nasıl cezalandırırız


  Mahkeme yoluyla vicdan sahibi olmayan borçluları nasıl cezalandırırız 73

  Mahkeme yoluyla vicdan sahibi olmayan borçluları nasıl cezalandırırız 26

  Mahkeme yoluyla vicdan sahibi olmayan borçluları nasıl cezalandırırız 4

  Mahkeme yoluyla vicdan sahibi olmayan borçluları nasıl cezalandırırız 12

  Mahkeme yoluyla vicdan sahibi olmayan borçluları nasıl cezalandırırız 93

  Mahkeme yoluyla vicdan sahibi olmayan borçluları nasıl cezalandırırız 86

  Mahkeme yoluyla vicdan sahibi olmayan borçluları nasıl cezalandırırız 27

  Mahkeme yoluyla vicdan sahibi olmayan borçluları nasıl cezalandırırız 54

  Mahkeme yoluyla vicdan sahibi olmayan borçluları nasıl cezalandırırız 92

  Mahkeme yoluyla vicdan sahibi olmayan borçluları nasıl cezalandırırız 21

  Mahkeme yoluyla vicdan sahibi olmayan borçluları nasıl cezalandırırız 95