LOUIS VUITTON ÇANTALAR , LOUIS VUITTON BAYAN ÇANTA MODELLERİ 2019

LOUIS VUITTON ÇANTALAR , LOUIS VUITTON BAYAN ÇANTA MODELLERİ 2019


LOUIS VUITTON ÇANTALAR , LOUIS VUITTON BAYAN ÇANTA MODELLERİ 60 17.01.2019, 23:33

Louis Vuitton firmasının üretmiş olduğu muhteşem çanta 2011 modelleri…

LOUIS VUITTON ÇANTALAR , LOUIS VUITTON BAYAN ÇANTA MODELLERİ

İstinye Park’a en büyük mağazasını açan Louis Vuitton’un İstinye Park Mağazasında bulabileceğiniz şık çantalar.Beğendiğiniz louis vuitton modelini ismiyle İstinye Park mağazsından sipariş edebilirsiniz. Ülkemize yeni yeni giren louis vuitton dünya çapında oldukça elit bir markadır.

Lüks çanta denince aklımıza gelen ilk isimlerden biri; Louis Vuitton geliyor. Piton, timsah gibi en yüksek kalitede ki derilerden ve sığır derilerinden bir araya getirilen bu pahalı ve şık çantalar el emeği ve işçiliği ile harmanlanınca ortaya pahabiçilmez güzellikte çanta modelleri ortaya çıkıyor. Hiçbir şekilde teknolojiden faydalanılmayan kenar boyamalarından çanta saplarına kadar herşey el emeği ile ilmek ilmek işleniyor. Louis Vuitton, Louis Vuitton çanta modelleri, hemen her kadının ve her kesimin hayallerini süsleyen ve zevkle takmak istenilen zenginlik sembolü olarak da tabir edilen bu çantalar hemen hemen her yerde şıklık ve zerafetiyle göz kamaştırıyor ve göz zevklerimize sunuluyor . Paha biçilmez Louis Vuitton çanta modelleri moda resimlerin de sizlerle. Moda resimleri: Louis Vuitton çanta modelleri

Çanta denince ilk akla gelen markaların başında yer alan Louis Vuitton, 4 Eylül’de Tokyo’da geçici bir konsept mağaza açacağını duyurdu. Mağazada, Rei Kawakubo’nun tasarladığı altı çanta satılacak. Louis Vuitton’un başkanı Yves Carcelle, konuyu şöyle açıklıyor:  Marc Jacobs bana bir gece şöyle dedi : Senden bir ricam var. Rei’yi ne kadar sevdiğimi biliyorsun. Geçen gün onunla karşılaştım, Louis Vuitton için bir şeyler yapmak istediğini söyledi.


Hayalindeki marka Louis Vuitton için hayalindeki çantaları tasarladı

Kawakubo, 1978 yılında Louis Vuitton ilk Tokyo mağazasını açtığında çok etkilenmiş. Ama kendi markasını yaratmaya yeni başladığı için çanta alacak parası yokmuş. Şimdi istediği kadar alabilir, ama artık işin diğer tarafında. Altı çanta modelinden ikisi, 70’lerin yeniden elden geçmiş versiyonları; ikisi, Kawakubo’nun yorumladığı Louis Vuitton klasikleri; son ikisi ise orijinal Kawakubo. Carcelle, “Bu çantaları sadece bir Japon kadını tasarlayabilirdi” diyor.

Vuitton, bu tür ortak çalışmalarla tanınıyor, Takashi Murakami çantaları, şirkete milyon dolarlar kazandırmıştı. Ama bu bir ilk. Çantalar Louis Vuitton mağazalarında değil, yalnızca Aralık’ta kapanacak olan Tokyo konsept mağazada, bizzat gelen müşterilere satılacak. Kişi başına sadece bir sipariş verilebiliyor ve sıraya girenler, çantalarına kavuşmak için aylarca beklemek zorunda. “Ben 30 yıl bekledim, onlar da 6 ay bekleyebilir,” diyor Rei. Carcelle ekliyor: “Her şeyin hemen olduğu bir dünyada, gerçek lüksün bir bedeli var.

LOUIS VUITTON ÇANTALAR , LOUIS VUITTON BAYAN ÇANTA MODELLERİ 2019

LOUIS VUITTON ÇANTALAR , LOUIS VUITTON BAYAN ÇANTA MODELLERİ 2019

Related news

 • Sivilceyi Ne KuruturSivilcelere Kesin Çözüm Aspirin Limon Sivilce Maskesi
 • DİYET VE CİLT HASTALIKLARI
 • ÇATAL OYASI VE EKLENMESİ TARİFİ

 • LOUIS VUITTON ÇANTALAR , LOUIS VUITTON BAYAN ÇANTA MODELLERİ 65

  LOUIS VUITTON ÇANTALAR , LOUIS VUITTON BAYAN ÇANTA MODELLERİ


  LOUIS VUITTON ÇANTALAR , LOUIS VUITTON BAYAN ÇANTA MODELLERİ 25

  LOUIS VUITTON ÇANTALAR , LOUIS VUITTON BAYAN ÇANTA MODELLERİ 67

  LOUIS VUITTON ÇANTALAR , LOUIS VUITTON BAYAN ÇANTA MODELLERİ 38

  LOUIS VUITTON ÇANTALAR , LOUIS VUITTON BAYAN ÇANTA MODELLERİ 50

  LOUIS VUITTON ÇANTALAR , LOUIS VUITTON BAYAN ÇANTA MODELLERİ 7

  LOUIS VUITTON ÇANTALAR , LOUIS VUITTON BAYAN ÇANTA MODELLERİ 84