Lev Leshchenkonun biyografisi: Bir sanatçının huzursuz yolu 2019

Lev Leshchenkonun biyografisi: Bir sanatçının huzursuz yolu 2019

Lev Leshchenkonun biyografisi: Bir sanatçının huzursuz yolu 96 18.02.2019, 04:14

Lev Leshchenko'nun biyografisi: Bir sanatçının huzursuz yolu

Bugün şarkıcı Lev Leshchenko'nun biyografisini bilenBu yazıda bizzat incelenecek olan, bir subay ailesinde doğdu. Bir yaştan gelen geleceğin sanatçısının annesiz büyüdüğünü, mekanik olarak çalıştığını, üst üste birkaç yıl başarıyla tiyatroya girmeyi denediğini bilen az insan var. Kaderin tüm denemelerine rağmen belirlenen hedeflere ulaştı ve bugün Lev Leshchenko'nun biyografisi, eserlerine saygı duyan milyonlarca insanın ilgisini çekiyor.aslan biyografisi

Gelecekteki sanatçı Zor çocukluk

Leo Valerjanovich bir kadroda dünyaya geldi.1 Şubat 1942'de Moskova kentinde görevli. Ustabaşını - o bir yıl değilken çocuğun anne, babam iş yerinde meşgul çoğu zaman bu yüzden o kendi çocukları, babasının emir subayına oluncaya kadar kimi de sık sık, Valerian A. ikinci eşi ziyaret dedesi kaldırdı öldü Andrei Fisenko. Biz oğlan "alayın oğlu" olduğunu söyleyebiliriz: yemek odasında askerlerle yemek onların öğretilerini izlerken öğleden sonra, ve genel saflarında akşamları sinemaya yürüdü. Ve hatta üç boyutlu askeri üniforma giymişti.

Leo altı yaşındayken babası ikinci sırada evlendi.nazik ve tatlı bir kadın Marina'da. Çocuğa çok sevindi, fakat yetiştirme vakti yoktu: Marina bakımında iki yeğen vardı ve daha sonra kendi kızını doğdu.şarkıcı aslan ormanı biyografisi

Lev Leshchenko'nun biyografisi: eğitim ve meslek tanımı

Büyükanneye geleceğin sanatçısını söylemeyi öğretti. Şarkıcı seslendirdi ve büyükbabası, büyülü bir ses çıkardığı eski keman ile çaldı; ardından oğlu, hatırladığı üzere, müzikal rüyalar hayal etti. Muhtemelen müzikal bir kariyer uyandırdılar. Lev, mesleğe ilişkin planlarını açıkladığında, oğlu bir subay olarak gördüğü baba eleştirdi. Lev, okulda bile şarkı söyledi, ancak kimse daha fazla bir şey haline geleceğini düşünmedi.

Lev Leshchenko'nun biyografisi: Hedefe giden yolda

Okuldan hemen sonra adam işe gidiyor: Önce tiyatro işçilerine, daha sonra mekanik olarak fabrikaya. GITIS'a girme yönündeki birtakım girişimler başarı sağlamadı ve taslak çağına ulaştıktan sonra Leshchenko vatanına hizmet etmek zorunda kaldı. Bir asker olarak, Leo çocukluk hayalini unutmadı ve hatta ordu şarkısının ve dans topluluğunun solisti olabilirdi. Hareketsiz kaldıktan sonra, Leshchenko tekrar tiyatroya gider. Çocuğunu şahsen tanıyan profesörler, giriş sınavlarının çoktan sona ermesine rağmen onu dinlemeyi kabul ettiler. Böylece gelecekteki sanatçı bir öğrenci oldu. İkinci sınıfa geldiğinde, kimse Leshchenko'nun doğuştan bir aktör ve şarkıcı olduğundan kuşku duymadı. Herkes yeteneklerini gördü.

Lion Leshchenko'nun biyografisi: yıldızlı saataslan lesoschenko biyografi çocukları

1972'de öğrenim gören sanatçı hakkındaSopot'daki şarkı yarışmasında birincilik ödülünü kazandı. Bütün ülke bunu öğrendi. Açık yüz, büyüleyici gülümseme ve genç sanatçının dürüst görünüşü beyaz zarif bir kıyafetle bir kelebekle hemen hemen herkes fethedildi. O zamandan beri sanatçı, çocukluktan beri hayal ettiği hayata başladı. Çalışması sırasında birçok ödül ve ödül aldı, RSFSR'nin Onurlandırılmış Ressamı unvanı aldı.

Lev Leshchenko: Biyografi

Bir sanatçının hayali olmayan rüyası çocuklar değildir.Gerçekleşmek mukadderdi. Lev Valerianovich'in evliliğinden kendisine torun vermedi. Sanatçının ilk karısı şarkıcı Alla Abdalova'ydı, ancak Leo karısının ailevi değerlere kayıtsızlıktan çabucak hayal kırıklığına uğradı ve ayrıldı. 1978'de şimdiye kadar birlikte yaşayan Irina Bagudina ile ikinci kez evlendi.

Lev Leshchenkonun biyografisi: Bir sanatçının huzursuz yolu 2019

Lev Leshchenkonun biyografisi: Bir sanatçının huzursuz yolu 2019

Related news

 • İdil Fırat müstakbel eşi Mert Fırattan bir ricada bulundu
 • Evlilikte kıskançlık sorunu ile Etiketlenen Konular
 • Koni hacmi
 • Çavuşoğlu ile Mistura Suriyeyi görüştü
 • Yemek Yapmak Ruhu Besliyor Yemek Tariflerinden Oluşan Bir Reçete: Mutfak Terapisi
 • Büyük Göğüslerin Yan Etkileri Nelerdir Neden Rahatsızlık Verir

 • Lev Leshchenkonun biyografisi: Bir sanatçının huzursuz yolu 28

  Lev Leshchenkonun biyografisi: Bir sanatçının huzursuz yolu


  Lev Leshchenkonun biyografisi: Bir sanatçının huzursuz yolu 17

  Lev Leshchenkonun biyografisi: Bir sanatçının huzursuz yolu 2

  Lev Leshchenkonun biyografisi: Bir sanatçının huzursuz yolu 4

  Lev Leshchenkonun biyografisi: Bir sanatçının huzursuz yolu 79

  Lev Leshchenkonun biyografisi: Bir sanatçının huzursuz yolu 8

  Lev Leshchenkonun biyografisi: Bir sanatçının huzursuz yolu 45

  Lev Leshchenkonun biyografisi: Bir sanatçının huzursuz yolu 94

  Lev Leshchenkonun biyografisi: Bir sanatçının huzursuz yolu 88

  Lev Leshchenkonun biyografisi: Bir sanatçının huzursuz yolu 51

  Lev Leshchenkonun biyografisi: Bir sanatçının huzursuz yolu 64

  Lev Leshchenkonun biyografisi: Bir sanatçının huzursuz yolu 15