25.06.2019

Lev Borisovun yaratıcılık ve biyografisi 14

Lev Borisov'un yaratıcılık ve biyografisi

Yıllar geçiyor, dünya değişiyor, ama bir tanesi ebedi kalır- sanat. Sinematografi ve tiyatro, müzik ve edebiyat, resim ve mimarlık mirası - tüm bu zenginlik nesilden nesile aktarılır ve aktarılır. Bu değerleri yaratanları unutmayınız: heykeltraşlar, yazarlar, şairler, sanatçılar ve diğerleri - ruhlarının bir kısmı her zaman yaratılan eserlerde kalacaktır. Bu yetenekli sanatçılardan biri de oyuncu Lev Borisov. Halkın Rusya'nın biyografisi 77 yıldır. 3 hafta boyunca doğumunun 78. yıl dönümünden önce öldü.

aslan borisov biyografisiÇocukluk ve meslek

Oyuncu 8 Aralık 1933'te Ples şehrinde doğdu.Ivanovo bölgesinde yer almaktadır. Lev Borisov'un biyografisi, tıpkı ağabeyi Oleg'in katılımıyla olduğu gibi oluşturuldu. Erkeklerin ebeveynleri tarımla bağlantılıydı: annem bir ziraatçı olarak çalıştı ve babam bir tarım teknik okulunun başıydı. Onun adı, büyük Rus yazar Leo Tolstoy'un onuruna en küçük oğluna verildi.

Savaş başladı. Ülke için zor zamanlardı. Peder Ivan cepheye gider. Çocuk annesiyle tahliye geçer. Önce Alma-Ata'ya, sonra - Yaroslavl'a ve ondan sonra - Moskova'ya gidiyorlar.

Lev Borisov'un biyografisi oluşturulabilirtamamen farklıydı, çünkü çocukluğundaki tek tutkusu futboltu. Ancak, erkek kardeşi olan bir çift, dramatik bir daire ziyaret ediyor. Savaştan sonra, Oleg 1951'de sona eren Moskova Sanat Tiyatrosu'na girer. Ardından Lesia Ukrainka ismini taşıyan Kiev Dram Tiyatrosu'na gider.

aktör aslan boris biyografi

Tiyatro hayatı

En genç Borisov kardeşinin ayak izlerini takip ediyor, sadeceSeçimini Shchukin okulu lehine yapar. V. Lvova'ya gidiyor. 1956'da, ellerinde imrenilen bir diploma tutan yeni yapım aktörü, Sinema Oyuncu Tiyatrosu sahnesine davet edildi. Orada dört yıl çalıştı. Ardından sanatçının on dört yılını verdiği Dram Tiyatrosu geldi. Birbirine benzer bir süre sanatçı eşit olarak paylaştı. İlk bölümü tiyatroyu onlara verdi. Ostrovsky ve ikincisi - tiyatro. Stanislavsky. Sahne ile en uzun "romantizm" 1987 yılında başladı. Daha sonra Lev Borisov'un biyografisi sonuncu (tiyatroya göre) işyeri ile zenginleştirildi. Onun adını taşıyan Moskova Tiyatro Merkezi'ydi. MN Ermolova.

Film kariyeri

Filmdeki aktörün ilk filmi bir bölümdü.Gençlik filmine katılım "Olgunluk belgesi". Bu resim 1954'teki büyük ekrandaydı. Aktif olarak geri çekilmeye başladı, sadece rolü küçüktü. Sanatçı, "Bir Asker Ballad", "Shirley-Myrli", "Sen Kimsin, Yaşlı Adam mı?", "Ve Yine Aniskin" gibi kasetlerde bulunabilir. "Bahçıvan" filminde Borisov Lev Ivanovich, erkek kardeşi ile birlikte çok popüler bir aktör olarak oynadı.

borisov aslan ivanovich

Sanatçının gerçek ihtişamı, serbest bırakıldıktan sonra kazandı."Bandit Petersburg" dizisinin ekranları. Bir ama aktör çok uzun bir süre oynadı rağmen, halkın sevgisi oldukça olgun çağda ona geldi kabul edilemez. Bu seri sayesinde, Lev Borisov'un biyografisi sayfalarına, Antibiyotik yetkisinin suçlu çevrelerinde saygın rolünü takdirle yerine getirmiş rolünü oyuncunun performansına getiriyor.

Kişisel hayat

Lev Ivanovich iki kez evlendi. İlk evliliğinden bir kızı Tatiana var. İkinci birlik, Moskova Tiyatro Merkezi'nin aktrislerinden biri olan Nadezhda'nın kızı tarafından sunuldu. MN Ermolova. Aktörün bir torunu Xenia var. 14 Kasım 2011, Lev Borisov'un kapanması için sonsuza kadar siyah bir gün kalacak. Aktörün kalbi ile ilgili karmaşık problemler nedeniyle ölmüş olduğu yoğun bakım ünitesine alındı.Related news

 • Peynirli Mini Poğaçalar – Poğaça Tarifleri – Denenmiş Tarifi
 • İŞYERİNDEKİ STRES UNSURLARI
 • Zeytinyağlı Kırmızı Pancar
 • Günlük kalori hesaplama programı ile Etiketlenen Konular
 • HARDAL SOSLU PANE TAVUK TARİFİ

 • Lev Borisovun yaratıcılık ve biyografisi 28

  Lev Borisovun yaratıcılık ve biyografisi


  Lev Borisovun yaratıcılık ve biyografisi 2

  Lev Borisovun yaratıcılık ve biyografisi 100

  Lev Borisovun yaratıcılık ve biyografisi 38

  Lev Borisovun yaratıcılık ve biyografisi 6

  Lev Borisovun yaratıcılık ve biyografisi 32

  Lev Borisovun yaratıcılık ve biyografisi 18

  Lev Borisovun yaratıcılık ve biyografisi 88

  Lev Borisovun yaratıcılık ve biyografisi 24

  Lev Borisovun yaratıcılık ve biyografisi 68

  Lev Borisovun yaratıcılık ve biyografisi 2

  Lev Borisovun yaratıcılık ve biyografisi 35

  Lev Borisovun yaratıcılık ve biyografisi 91

  Lev Borisovun yaratıcılık ve biyografisi 8

  Lev Borisovun yaratıcılık ve biyografisi 12