Lermontov - metropol yakınlarındaki açık havada LCD 2019

Lermontov - metropol yakınlarındaki açık havada LCD 2019

Lermontov - metropol yakınlarındaki açık havada LCD 14 21.02.2019, 14:16

"Lermontov" - metropol yakınlarındaki açık havada LCD

Moskova Çevre Yolu'na toplam 3 kilometre uzaklıktaKhimki şehri, Moskova bölgesi, yeni bir "Lermontov" - temiz havada LCD bulunur. Geliştirilmiş altyapıya sahip alan, dairenin rasyonel düzeni - gelecekteki kendi mülkünüzden başka ne isteyebilirsiniz?

Lermontov LCD

konum

Khimki şehrinde Mikrodistrict "Lobanovo"Moskova bölgesi, yeni bir konut kompleksi inşaatı için kollarını açmıştı. Başka bir yüksek katlı bina, bölge topraklarını dekore etti. İnşaatı 2 yıl sürdü: 2013 yılında başladı ve 2015 yılında bina devreye alındı.

"Lermontov" - LCD, iyi bir yere sahipsermayeye yakınlık. Toplu taşıma durağı, komplekse sadece 400 metre uzaklıktadır. Otoyol iki kilometre uzaklıkta ve yukarıda da belirtildiği gibi MKAD'e kadar yaklaşık 3 bin metredir.

Konut kompleksinin tanımı

LCD "Lermontov" (Khimki) şeklinde dikildiOda sayısı farklı 169 daire için bir kule prensibi üzerinde 22 katlı monolitik tuğla ev. İnşaatı için 86 araçlık bir otopark da içeren bireysel bir proje geliştirildi.

LCD "Lermontov" Khimki

Toplam bina 18.000'den fazla kare kaplartoprak metre. Cephe bakan bir tuğla ile dekore edilmiştir. Daireler, iç mekan dekorasyonları olmadan kiralanacak ve bu da gelecekteki sahiplerinin bir fantezi fantezisi sergilemelerine ve mevcut hayalleri gerçeğe dönüştürmelerine olanak tanıyor.

"Lermontov" sunmak için ne mutlu? LCD, balkon ve loggias, camlı geliştirici ile donatılmıştır. Daireler, ısıtma için giriş kapıları ve radyatörlere sahiptir. Ev merkezi su kaynağına, ısıtma ve kanalizasyona bağlanmıştır. Sakinlerin son katına gürültüsüz bir yüksek hızlı asansör kaldıracaktır.

Ekolojik durum

Ekolojik durum açısından bakıldığında, Khimki, Lobanovo mikro bölgesi, Lermontov konut alanı, başkentin kendi toprakları üzerinde inşa edilen konut komplekslerinden önemli ölçüde yararlanmaktadır. Binanın yaklaşık 500 metre ilerisinde, Khimka Nehri akar, onlara geniş ve dolu akan kanala akar. Moskova. Aynı bölgede büyük bir orman alanı ve bir spor aktivitesi olan Rodina Stadyumu bulunmaktadır.

LCD "Lermontov" yorumlar

Khimki şehri iyi düzenlenmiş, çok sayıda ilgi çekici yerlere sahip olup, dinlenebileceğiniz ve avantajlı zaman geçirebileceğiniz, manevi ve fiziki gelişime sahip olan yerlere sahiptir.

altyapı

Lermontov nerede? LCD, Moskova - Khimki'nin en büyük banliyölerinden birinin topraklarında yer almaktadır. Bu yerleşim altyapıyı geliştirmiştir: okullar, anaokulları, hipermarketler, dükkanlar, kuaförler, hastaneler ve poliklinikler. Sakinlerine ne teklif edilmiyor? Bu konut kompleksini seçerek, kiracıların hizmetlerinde yukarıda belirtilen uygarlığın tüm faydalarını görüyoruz. Yürüme mesafesinde.

Sermayede çalışan yetişkin kiracılar, özel araçlarla veya trenle (Khimki istasyonu) veya toplu taşıma ile herhangi bir sorun yaşamadan çalışabilirler.

Bitişik bölge ve sakinleri için aranjman

LCD "Lermontov" (Khimki) inşa ediliyorMoskova ve Moskova bölgesinde inşaat piyasasında lider konumda yer alan şirket geliştiricisi "Investstroikompleks". Binaların ve yapıların montajı için tüm kalite standartlarına uyulmasından dolayı uzun yıllara dayanan itibara layık görülmüştür. Bu nedenle, yapım aşamasında olan nesneler, ilk tasarım için talep edilen tüm şartları tam olarak karşılamaktadır.

Bitişik toprakların iyileştirilmesi için tüm standartların gözetilmesiyle, Lermontov Konut Kompleksi devreye alınmış ve sakinlerin bu konudaki tepkileri son derece olumludur.

Yeni konutlara giren konut sakinleriİyi donanımlı spor ve çocuk oyun alanları ile donatılmış çocuk oyun alanlarında rekreasyon ve keyifli eğlencenin tadını çıkarın. Geliştirici, avlunun yeşillendirilmesi, çimler kurulması, çalılar dikme yükümlülüklerini üstlenir.

г Khimki microdistrict Lobanovo ЖК "Лермонтов"

Neden LCD "Lermontov"?

Son zamanlarda Muskovitler arasındamodaya uygun bir trend ortaya çıkıyor - bir metropolden, kötü bir çevresel durumla nefes almanın daha kolay olduğu alanlara taşınmak. Şehir sınırları içinde emlak satışı yapan insanlar, Moskova Çevre Yolu'nun dışındaki yeni bir binada sessizce bir apartman dairesi satın alma fırsatına sahip oluyorlar. Sermayenin dışında konut satın almak, daha sağlıklı bir ekolojik ortamda, özellikle de işyerini alışkanlıklarını değiştirmeme fırsatına sahip olacak şekilde yeniden yerleştiriliyorlar.

Geliştiriciler arazi edinmeye çalışıyorMoskova Çevre Yolu, metro istasyonları ve toplu taşıma araçlarının yakın çevresinde konut kompleksleri inşaatı için parseller. Bu, en karlı olanı satın almakta ve şirketlere daha güvenilir bir itibar kazandırmaktadır. Gelişmiş altyapı nedeniyle, Moskova şehirlerinin şehir sınırları içindeki inşaatı gelecekteki kiracıları giderek daha fazla çekiyor.

Lermontov - metropol yakınlarındaki açık havada LCD 2019

Lermontov - metropol yakınlarındaki açık havada LCD 2019

Related news

 • Zencefil kansere şifa oluyor
 • Ünal Karaman: Kaybetmeyi sevmiyorum
 • Bir Annenin Doğuşu
 • Kolay Bebek Süveteri Yapılışı

 • Lermontov - metropol yakınlarındaki açık havada LCD 19

  Lermontov - metropol yakınlarındaki açık havada LCD


  Lermontov - metropol yakınlarındaki açık havada LCD 33

  Lermontov - metropol yakınlarındaki açık havada LCD 12

  Lermontov - metropol yakınlarındaki açık havada LCD 94

  Lermontov - metropol yakınlarındaki açık havada LCD 16

  Lermontov - metropol yakınlarındaki açık havada LCD 44

  Lermontov - metropol yakınlarındaki açık havada LCD 2

  Lermontov - metropol yakınlarındaki açık havada LCD 7