Lenkom, Kurtuluş için yalan: Görüntüleyenlerden gelen geri bildirimler 2019

Lenkom, Kurtuluş için yalan: Görüntüleyenlerden gelen geri bildirimler 2019

Lenkom, Kurtuluş için yalan: Görüntüleyenlerden gelen geri bildirimler 15 17.02.2019, 10:34

"Lenkom", "Kurtuluş için yalan": Görüntüleyenlerden gelen geri bildirimler

Moskova Devlet Tiyatrosu Lenkom zaten var85 yıldan uzun bir süredir izleyicileri Sovyet ve Rus teatral sanatının gerçek başyapıtları olarak tanınan olağanüstü performanslarıyla izleyicileri memnun etti.

Lenkom "kurtuluş için yalan" yorumlar

Sonraki jübile sezonunun açılmasıGleb Panfilov'un "Kurtuluşa Yalan" performansının galası ile damgasını vurdu. "Lenkom", hangi ziyaretin çoğu zaman olumlu olduğu ve bu kez tiyatro oyuncularını hayal kırıklığına uğratmadığı, özellikle de ünlü yıldızların sahneye çıktığı için. A. Cason'un "Ağaçlar ölmekte olan" dramalarının motifleri üzerindeki prodüksiyonları görenler bile, onu tamamen yeni bir açıdan keşfettiklerini söylediler. Seyirciye bir gösteri kazandıran şey nedir?

"Lenk". "Kurtuluş için yalan": bir arsa

Gleb Panfilov sadece ismi değiştirmediperformans, aynı zamanda çeşitli sahneleri tamamladı. Tüm olaylar yaşlı bir çift etrafında ortaya çıkıyor. Onlar, bir zamanlar büyükbabası tarafından evden atıldığı ciddi bir suç işleyen tek bir torunu var. O zamandan beri, 20 yıldan fazla zaman geçti, ama büyükannem, Kanada'ya giden torunundan haber beklemeye devam ediyor. Zamanla, kadın daha fazlasını ister, ve kocası - Senor Balboa - onun sahte mektuplarını göndermeye başlar. Onlarda, eğitimli, evli ve büyük başarılara imza atan bir torunun mutlu yaşamını yarattı. Dahası, kurtuluşa olan yalanlarının ortaya çıkacağından korkarak, büyükbabası torununu ve eşini sevgili büyükannesini ziyarete gelen kişiyi canlandırması gereken aktörleri işe alır.

lenok yorum kurtarma içinde yalan

Böylece oyunda ofiste "yetişkinler için masallar" sattığı yeni bir sahne ortaya çıkıyor ve oyunculara herhangi bir rol için sipariş verebilirsiniz.

Finalde gerçek bir "kötü" torun var,Ona bir miras vermesini istiyor. Büyükanne neyin ne olduğunu anlıyor ve onu dışarı çeviriyor. Genç adam, büyük olasılıkla yurtdışında yaptığı karanlık işler yüzünden bilinmeyenin tarafından öldürüldü. Yaşlı bayana Balboa, bir akrabanın bedenini bükerek, onu affeder ve onunla birlikte ölür.

Orijinal oyunda, böyle trajik sahneler yoktur. Ancak, Panfilov, büyük olasılıkla yalanın her zaman kötü olduğunu kanıtlamak için melodramatik etkisini güçlendirmeye karar verdi.

Inna Churikova

Gleb ile yaratıcı ve ortak tandemPanfilov uzun ve başarılı bir tarihe sahiptir. Bu nedenle, tiyatroda oynayan Inna Churikova için performansın ("Lenkom") "Kurtuluş Yalanları" nın yaratılması şaşırtıcı değildir. Leninist Komsomol'un birçok ilginç rolü vardır.

Lenk "Kurtuluş için Yalan"

Aktrisin önceki önemli çalışması görüntüydiAlienors Aquitaine, eleştirmenlere göre, kesinlikle başarılı oldu. Eugene Balboa'nın rolü de yaratıcı başarılarına atfedilebilir. "Kurtuluş için Yalanlar" ın (Lenkom) üretimini tartışırken, gözden geçirmenin esas olarak muhteşem oyun Churikova'dan söz ettiğini söylemesi yeterlidir. Özellikle etkileyici olan, ölümünden önce söylediği Eugena'nın son monologudur. Churikova, torununun nasıl öldüğünü gören büyükannesinin acılarını bu kadar canlı bir şekilde betimleyebilir, bu da salonda bulunanların çoğunun gözyaşlarını ancak zorlamasına neden olur. Ve bu neredeyse her oyunda oluyor!

Victor Rakov

"Kurtuluş için Yalan" (oyun) hakkında başka ne ilginç? "Lenk" Birçok sahne çok zengin olduğu ile inişli çıkışlı, dramatik olayların ve aşkın heyecan verici deneyimlerle dolu yeni bir hayata kapı açıldı için (birçok ünlü sanatçıların yorum bize kesin olarak bu konuda konuşmak için izin) ... biz ayarını düşünen Başka bir başarı Victor açtı Sinemada ve tiyatroda sayısız rol için seyirciler tarafından bilinir. En azından eleştirmenler ve tiyatro oyuncularının çoğu inanıyor. O, layık bir çift Inna Churikova yapar ve bizi bir yalana dayandıran signora ve signor Balboa arasındaki gerçek, yüksek bir aşka inanır.

Rakov'u oyunda ele alan Panfilov,büyük bir modernliğin çocuğu, “yaşlı insanları”, genç ve büyükbaba ve büyükanne gibi değil, genellikle Alejandro Casona'nın işini yapan diğer yönetmenler tarafından izleyicilere sunuldu.

Lenk, "kurtuluş için yalan"

İkinci planın rollerinin göstericileri

Lenkom tiyatrosunun genç aktörlerini görmek ister misiniz? "Beyaz yalan", yorum da, kendi oyunları için geçerli size fırsat verecektir. Dökme Esther Lamzina Sergey Aleksandrov, Anna Zaykova Vitaly Borovik Elena Stepanova, İgor Konyahin İrina Serov Alexey Polyakov ve Xenia Baburkin. Bazıları kısa bir süre önce Lenkom'a geldi. "Beyaz yalan" (çoğunlukla olumlu bu üretimin yaklaşık eleştirmenleri) onlar için büyük bir Chourikova ile oynamak için büyük bir fırsat oldu, ancak, böyle bir ortaklık değil herkesi, hatta büyük isimli aktör dayanabilir! Birçok izleyiciler hayal kırıklığına gençlik işi olduğuna şaşırtıcı değildir. eşi ve sekreter iyi görüntü olarak aynı zamanda "torun" de belirtildi.

Dekorasyon ve dekorasyon

Performans Barcelona'da gerçekleşir. Signor Balboa'nın evinin bulunduğu yer. Her şeyde iyi bir tat her zaman Lenkom Tiyatrosu'nun damgasını taşıyordu. "Kurtuluş için Yalanlar" (aşağıdaki yorumlara bakınız), manzaranın beğenildiği bir performans. Geleneksel tarzda yapılmışlar ve izleyiciyi sahne eyleminde kendilerini kendilerini hissettiriyorlar. Buna ek olarak, Panfilov yakın çekimleri göstermek için salonda 4 ekrana yerleştirildi. Böylece, son satırlardan bile karakterlerin taklitlerini gözlemleyebilir ve en küçük ayrıntıda sahnede neler olduğunu görebilirsiniz.

lenok kurtarmak için yalan yorumlar

Performans (Lenkom) "Kurtuluş için Yalan": Görüntüleyenlerden gelen geri bildirimler

Moskova seyircisi iyi tarafından şımartılıyoryapımları. Ve tiyatronu ziyaret etmeye karar veren başkentin misafirleri, her zaman şaheseri görmeyi beklerler, bu nedenle bir bilet satın aldıkları performans taleplerini artırırlar.

Her güzel fikrini izleyici ve Rusya'da "Ağaçlar ayakta ölür" oyun onlarca kez konulmuştur olması da dikkat edecek olursak, bir açık geribildirim bekleyemezsiniz açıktır.

Her durumda, daha önce de belirtildiği gibi, pratik olarakLenkom'un yeni üretimi hakkındaki fikirlerini paylaşmaya karar veren herkes, muhteşem Inna Churikova oyununu kutlar. Daha az hevesli ifadeler Viktor Rakov'a geldi. Belki de, izleyicinin son zamanlarda 53 yaşında olan yaşlı bir erkek olarak algılayıcısını algılaması zor.

izleyicilerin geri bildirimlerini kaydetmek için tembel yalanların performansı

Üretime katılan gençlere gelince, seyirci bunun Lenk'le gurur duyan gazileri için en iyi vardiya olmadığını düşünüyor.

"Kurtuluş için yalan" (performans değerlendirmeleriGleb Panfilov'un yenilikçi tekniklerini değerlendirmek için en azından film alanına getirdi.

Lenkom, Kurtuluş için yalan: Görüntüleyenlerden gelen geri bildirimler 2019

Lenkom, Kurtuluş için yalan: Görüntüleyenlerden gelen geri bildirimler 2019

Related news

 • Krepte Peynirli ve Biberli Yumurta
 • Boğa Burcu Erkeği ve Anlaştığı Burçlar
 • Alperen Duymaz Kimdir Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi
 • Şarj aleti olmadan telefonunuzu şarj etme: aşırı ve modern yollar

 • Lenkom, Kurtuluş için yalan: Görüntüleyenlerden gelen geri bildirimler 59

  Lenkom, Kurtuluş için yalan: Görüntüleyenlerden gelen geri bildirimler


  Lenkom, Kurtuluş için yalan: Görüntüleyenlerden gelen geri bildirimler 62

  Lenkom, Kurtuluş için yalan: Görüntüleyenlerden gelen geri bildirimler 89

  Lenkom, Kurtuluş için yalan: Görüntüleyenlerden gelen geri bildirimler 21

  Lenkom, Kurtuluş için yalan: Görüntüleyenlerden gelen geri bildirimler 17

  Lenkom, Kurtuluş için yalan: Görüntüleyenlerden gelen geri bildirimler 36

  Lenkom, Kurtuluş için yalan: Görüntüleyenlerden gelen geri bildirimler 69

  Lenkom, Kurtuluş için yalan: Görüntüleyenlerden gelen geri bildirimler 96