Lemonade cafeye (Cheboksary) genel bakışLemonade cafeye (Cheboksary) genel bakış


Lemonade cafeye (Cheboksary) genel bakış 38 17.02.2019, 02:47

"Lemonade" cafe'ye (Cheboksary) genel bakış

Cheboksary Körfezi setinin yakınında, açıkRechnikov Meydanı, rahat bir kafe "Limonata" (Cheboksary) bulunur. Duvarına vakit geçirmek, göze batmayan müzik dinlemek, arkadaşlarınızla, aileniz veya iş ortaklarınızla iletişim kurmak mümkün olduğu için bu kurum salon türüne ait. Kafe, çevre, rahatlık ve ev sıcaklığı duygusu ile ziyaretçilerini büyülüyor - tekrar tekrar bu atmosfere dönmek istiyor.Cheboksary limonata cafe fiyatları

Iç mimari

Her misafir için, herhangi bir işletme bir iç mekanda başlar. "Lemonade" kafe (Cheboksary) gelince, iç kısmı tat ve belli bir lezzetle yapılır.

Her şeyden önce kafeye gelen tüm ziyaretçilerYaklaşık 100 kişiyi ağırlayabilecek genel bir salon. Oturma alanları kanepelerle sağlandığından, aralarında kapalı bitkiler bulunan dikdörtgen çiçekli yataklar bulunur; gri-kahverengi bir aralıkta yapılır. İç mekan her yerde limon vardır - kafe "Lemonade" nin temel özelliği (Cheboksary).

Kurumda sıklıkla insanlarla tanışabilir,Bütün aileleri tatil geçiriyorlardı. Bu tür şirketler için de, gri-kahverengi tonlarla yapılmış salon kafe'nin küçük salonu idealdir. Bununla birlikte, bu odada büyük olanın aksine, sadece kanepeler değil, aynı zamanda bazıları bej-mavi yapılmış sandalyeler de var.

Kafede, sıcak mevsiminde çalışan bir yaz terası bulunmaktadır.

Yetişkinler ve çocuklar için daha rahat geçim için, kafeterya yönetimi, anne-babaların küçük uydularını animatör şirketinde bırakabilecekleri bir çocuk odası sağladı.kafe limonata cheboksary

Mutfak ve bar

Özbek, Rus ve Avrupa mutfaklarından yemeklerziyaretçilerine "Limonata" (cafe, Cheboksary) sunmaya hazır. Bu kurumun menüsü şef Elshan Shafiev'in çeşitli markalı lezzetleri barındırıyor: nazik tatlı "Faberge", Megrel tarzında kahapapuri, deniz ürünü risotto. Kafede ızgarada geniş bir yelpazede yemekler sunulabilir: farklı et çeşitleri, adaçayı, kanat, kaburga kebabı. Büyük şirketlerde "Üç şişman erkek" shish kebabı özellikle popülerdir.

Bar kartı, çok çeşitli içecekler, kokteyller, çay ve kahve sunabilir. Ürün yelpazesinde ayrıca taze sıkılmış meyve suyu bulunur.

Çocuklar için ayrı bir çocuk menüsü vardır ve çeşitlemede oruç sırasında hızlı yemeklerin bir listesi vardır.

Restoranda "Limonata" (cafe, Cheboksary) fiyatları ortalamanın üzerindedir, ortalama kontrol yaklaşık 1300 ruble civarındadır, ancak bu durumda fiyat kaliteye karşılık gelmektedir.limonata cafe cheboksary

hizmet

Bu kurumdaki resepsiyon en üst düzeyde gerçekleşir - kesinlikle herkes servis ve servis edilen yemeklerin kalitesinden memnun kalır.

Cafe "Limonata" (Cheboksary), kurumun resmi sitesinde, internette verilebilen hedeflenen gıda teslimatı ile ilgilenir.

Hafta içi 11: 00-14: 00 saatleri arasında tüm ziyaretçiler "iş yemeği" servisinden yararlanabilir ve oldukça demokratik fiyatlarla lezzetli bir öğle yemeği yiyebilirler.

Konukların önceden masa rezervasyonu yapmaları tavsiye edilir. Burası kafenin resmi internet sitesinde veya telefon numarasından yapılmaktadır.

Kafenin idaresi her zaman kendiKuruluşunuzun üçüncü katındaki ziyafet salonunda tutmak için çok uygun olan etkinliklerinizi organize etme hizmetleri. Bu salonda eş zamanlı olarak 200 kişi konaklayabilir, bu sayede çok sayıda davetlinin büyük konukları kutlaması sağlanır.

Çalışma modu

Cafe "Limonata" (Cheboksary) her gün aynı programda çalışıyor: saat 11:00 ile 02:00 arası.

"Limonata" - emin olduğunuz yer burasıEvde hissedeceksiniz: lezzetli yemek, hoş bir atmosfer ve iyi bir servis sizi ve arkadaşlarınızı iyi bir ruh hali sağlayacaktır. Bu tesisin duvarlarında ikinci yarısı ile bir akşam geçirebilir, ailenizle akşam yemeği yiyebilir ya da bir fincan güçlü aromalı kahve için iş ortaklarınızla buluşabilirsiniz.

Lemonade cafeye (Cheboksary) genel bakışLemonade cafeye (Cheboksary) genel bakış

Related news

 • R Harfi Дle BaЕџlayan RГјya Tabirleri
 • Emeklilik tasarruflarını kime emanet etmek Emeklilik fonlarının notu
 • Tarçınlı Kolay Kurabiye Tarifi Videosu
 • Astımı Olanlar Hangi Sporları Yapabilir
 • Herhangi bir durum için kazan-kazan seçeneği: abartılı bir bel ile kalem etek
 • Batum Restoranları: açıklamalar

 • Lemonade cafeye (Cheboksary) genel bakış 82

  Lemonade cafeye (Cheboksary) genel bakış


  Lemonade cafeye (Cheboksary) genel bakış 94

  Lemonade cafeye (Cheboksary) genel bakış 24

  Lemonade cafeye (Cheboksary) genel bakış 81

  Lemonade cafeye (Cheboksary) genel bakış 10

  Lemonade cafeye (Cheboksary) genel bakış 73

  Lemonade cafeye (Cheboksary) genel bakış 10

  Lemonade cafeye (Cheboksary) genel bakış 3

  Lemonade cafeye (Cheboksary) genel bakış 18

  Lemonade cafeye (Cheboksary) genel bakış 30

  Lemonade cafeye (Cheboksary) genel bakış 15

  Lemonade cafeye (Cheboksary) genel bakış 1