Lefty Leskovun ana karakterleri. Onlar kim 2019

Lefty Leskovun ana karakterleri. Onlar kim 2019

Lefty Leskovun ana karakterleri. Onlar kim 54 18.02.2019, 02:04

"Lefty" Leskov'un ana karakterleri. Onlar kim

Tabii ki, birçok kimse bu düzyazıya katılacakYetenekli Rus yazar Nikolai Leskov olağandışıdır: içinde hem trajik hem de komik iç içe geçmiş bir peri masalı unsurları vardır. Bütün bunlar büyük ölçüde yukarıda sözü edilen "Lefty" kelimesinin usta eserinde tezahür eder.

Ana karakterler solcular

Leskov'un Lefty'nin ana karakterlerinin yazardan muğlak işaretlere sahip olduğu vurgulanmalıdır.

Tula'nın "zanaatkâr" imajı

o son povydergivat öğretmen Şakaklarındaki ve hiçbir saç, bir doğum lekesi vardır yanağına: yazar onun ana karakteri oldukça sıradan bir görünüme sahip olduğunu vurgular.

Yani, "Lefty" Leskov'un ana karakterleri. Zincirlerinde Tula adamı önemli bir rol oynar. Eserdeki yazar, sahip olduğu eşsiz yeteneğini vurgular. Sol elini sadece sıradan bir silah ustası değil, "yetenekli". Aynı zamanda yazar, Tula köylüsünün bilimi "zorlukla" verildiğini söyleyerek imgesini yaratmaya çalışmaz.

Öyleyse o kadar benzersiz ki, ki bu da değil.Lefty Leskov'un diğer ana karakterleri olabilir mi? Yurtdışına yetkililerin isteği üzerine, yani bir pire ayakkabısını hazırladığı İngiltere'ye gider. Ve burada yazar bir Rus kişinin ne kadar yetenekli ve yetenekli olabileceğini vurgulamak istiyor. Ve yukarıdaki niteliklere sahip olmak için teknik bilimleri mükemmel bir şekilde bilmek gerekli değildir.

Leskov solak ana karakterler

Tabii ki, "Tula" zanaatkârının zemini karşısında, Leskov'un "Lefty" inin diğer ana karakterleri, okuyucu tarafından "belirsiz" olarak algılanıyor, çünkü yazar onlara olumsuz özellikler veriyor.

Aynı zamanda, Tula'dan gelen zırhİngilizlerin ikna, yabancılarla kalmak istemiyor ve eve geliyor. O herhangi bir para ile rüşvet edilemez, "devlet adamları" ile karşılaştırıldığında "küçük" bir kişi gibi hissediyor. Yaptığı işin kalitesinden emin olarak, Rus egemenine gitmekten korkmuyor.

Lefty - kolektif karakter

Nikolai Leskov okuyucuya göstermek istiyorBir Rus insanı, Anavatan'ın çıkarlarının “tehlikede” olması durumunda, bağlılığına olan bağlılığını göstermek için her şeye gidebilir. Herhangi bir belge olmaksızın yabancılara açlık çekiyor - ve tüm bunları, İngilizlere olan zekasını ve yeteneğini göstermek için.

Böyle inanılmaz özellikler verdimonun karakteri Nikolai Leskov. Bu kayda değer hikayenin ana karakterleri olan sol el, ürüne bir kesinlik kazandırmak için içsel geçmişten alınmıştır.

sol eğilimli hikayenin ana karakterleri

Hikayedeki diğer karakterler

İşte İmparator Alexander'ın görüntüleriTeknik bilimlerdeki İngilizceye eşit derecede benzemediğine inanan Pavlovitch, tam tersine, Rus insanının dünyanın en yetenekli olduğunu iddia eden İmparator I. Nicholas. Yazar aynı zamanda okuyucuya Don Kazaklarını yöneten Matvei Ivanovich Platov ile tanıştı, Kral'a İngiltere'ye yaptığı yolculukta eşlik etti ve aynı zamanda Levsha'yı da destekledi. Skobelev ve Kleinmichel de geçmişte Rusya'nın geçmişi ile ilgilenen herkesin tarihsel kişilikleridir.

Bu temsilciler belirtilmelidir"Lefty" hikayesinin ana karakterleri olan bürokratik aparatlar ve soylular, Leskov bir dizi olumsuz niteliğe sahip kişiler tarafından tanıtıldı. Onlar küstah, bazen zalim ve kısa görüşlüdür, ki bu bir kez daha Rus köylünün Anavatanlığa olan bağlılığını kanıtlayabileceğini göstermektedir.

Lefty Leskovun ana karakterleri. Onlar kim 2019

Lefty Leskovun ana karakterleri. Onlar kim 2019

Related news

 • Lokanta Usulü Tas Kebabı Videosu
 • Çok İzlenen Videolar
 • Kutsal Bakirenin Korunması Bayramı (14 Ekim). Pokrovdaki Gelenekler
 • Çilek mojitonun yanı sıra alkolsüz kokteyl versiyonunun reçetesi

 • Lefty Leskovun ana karakterleri. Onlar kim 27

  Lefty Leskovun ana karakterleri. Onlar kim


  Lefty Leskovun ana karakterleri. Onlar kim 88

  Lefty Leskovun ana karakterleri. Onlar kim 14

  Lefty Leskovun ana karakterleri. Onlar kim 44

  Lefty Leskovun ana karakterleri. Onlar kim 41

  Lefty Leskovun ana karakterleri. Onlar kim 31

  Lefty Leskovun ana karakterleri. Onlar kim 6

  Lefty Leskovun ana karakterleri. Onlar kim 10