LCD Mirax Park: adres, açıklama, yorumlar

LCD "Mirax Park": adres, açıklama, yorumlar

Eğer modernin monotonluğundan bıktınızgelişmeler ve, kesinlikle LCD "Mirax Park" tadacaktır dairesinin penceresinden altyapısını ve lüks manzarası eşliğinde Moskova'nın prestijli bölgesinde lüks bir kompleks yaşamak istiyoruz. Bu, sokak arasında uygulanan benzersiz bir yazarın projesi. Akademisyen Anokhin ve diğerleri Vernadsky. Sadece gerçek kiracı sunmak için hangi koşullar, yaşam için uygun olduğunu görmek için kalır. Zaten anahtarlarını almak başarmış Yorumlar gerçek sahipleri ve kiracılar objektif inceleme için yapmak.

LCD "Mirax Park"

Proje hakkında biraz

Prospect Vernadsky, ya da daha doğrusu, alanKendisi ile Akademisyen Anokhin caddesi arasında seçilmiştir, bir konut sınıfının yapımı için seçilmiştir sınıfının kazara tesadüf değildir. Bu, Moskova'da yaşamak için en güzel ve elverişli bölgelerden biridir. Gerekli altyapı tesisleri, parklar, meydanlar, yürüyüşler ve rekreasyon alanları burada yeterli bolluk ve çeşitlilikte temsil edilmektedir - tam olarak özlemeniz gerekmez.

Geliştiricinin konseptine göre elit yeni binadoğal bir manzaraya sahip, doğal bir gölün ve çarpıcı Troparevsky Parkı'nın temsil ettiği kulelerin - ve bunların hepsi Mikraks Park'tır. Nesnenin adresi: Vernadsky prospect, 94, oda 1-5. Kompleks Moskova'da en iyilerinden biri olmayı vaat ediyor, bu yüzden kesinlikle özel ilgiyi hak ediyor.

Prospect Vernadsky

mimari

Konut kompleksi "Mirax Park" 4 sunuldu31 ila 37 kat arası binalar. Beşinci düşük katlı bina, ferahlık ve çeşitli planlama çözümlerinin sevgilileri tarafından takdir edilecektir. Birlikte, yılın mevsimlerini somutlaştıran tek bir mimari konsept oluşturuyorlar. Bu, LCD "Mirax Park" ın ana özelliğidir. Yapım yılı ya da daha doğrusu, projenin nihai teslimatı pek çok kişi için ilgi çekicidir. Bugüne kadar kiralandı, apartmanların çoğu zaten satıldı, ama yine de şehrin en iyi bölgelerinden birinde prestijli bir ev sahibi olma fırsatınız var.

Kompleksin mimarisinin gözden geçirilmesine devam etmek istiyorum.parlak renk aksanlarına dikkat çekmek için: Bir bakışta yılın zamanlarının renkleri ile ilişki ortaya çıkıyor. Karmaşık, tipik modern binaların arka planında gerçekten göze çarpıyor, üstlerinde yükseliyor.

Bir konut kompleksinin özellikleri

LCD "Mirax Park" bir dizi özellik ile donatılmıştır. Her şeyden önce, bunlar güvenilirlik, yapıya dayanıklılık ve maksimum yaşam konforu sağlayan havalandırmalı cephelerdir. Tüm evler Avrupa üretiminin yüksek hızlı ve neredeyse gürültüsüz asansörleri ile donatılmıştır. Ortak alanların bir dekorasyonu, benzersiz inşaat malzemeleri kullanılarak yapılır: mermer, ahşap, granit. Birçok konut sakini: girişe girdiğinizde, prestijli bir iş merkezi olan Sanat Sarayı'nın fuayesinde olduğunuzun tam bir duygusu vardır.

Mirax Park LCD: adres

Kompleksin ayırt edici özelliği, mükemmel ısı ve ses yalıtımı özellikleri sağlayan panoramik pencerelerdir. Her binanın cephesiyle uyum içinde, eşsiz bir görünüm yaratıyorlar.

başarı

Prospect Vernadsky - Yeni Moskova'nın merkezi,Başkentin en prestijli üniversiteleri, en büyük alışveriş ve eğlence merkezleri, restoranlar ve sinemalarla çevrili. Ülke hayatının lezzetlerini öğrenme ve doğayla birlikteliğin tadını çıkarma fırsatı, komplekse yürüme mesafesinde bulunan ünlü Troparevsky orman parkı tarafından sağlanmaktadır. Mükemmel bir park, temiz bir göl ve hatta kompleksin en genç sakinleri arasında gerçek zevk veren bir hayvanat bahçesi bulunan 16 hektarlık bir alanı işgal eden peyzajlı arazisine sahiptir.

ekoloji

Yol ve gürültülü otoyol yoktur: sadece yürüyüş, yaya ve bisiklet yolları. Özel bir arabaya sahip sakinler için 1200 araçlık bir yeraltı otoparkı bulunmaktadır. Ve Troparevsky Park'taki havanın temizliği ve tazeliği için, Avrupa üretiminin bitmiş bir merkezi havalandırma sistemi var. Dairelerin anahtarlarını alan ilk kişilerden olan kompleksin sakinleri, modern şehir ve en huzurlu ülke hayatının cazibesini birleştiren bir kompleks bulmayı başardılar. Gürültülü, tozlu ve gazlı Moskova'dan tam bir izolasyon hissi var ve tüm altyapı el altında - böyle bir hediye hakkında hayal kurmak imkansızdı.

LCD "Mirax Park": fiyatlar

Sosyal altyapı

LCD "Mirax Park" sadece için değilŞehrin genç sakinleri, aynı zamanda küçük çocuklu aileler. Burada çocukların yaşaması için gerekli tüm koşullar yaratıldı: temiz hava, peyzajlı bir alan. Ayrıca, tüm sakinler çocuk eğitim kompleksi MIRAX-SCHOOL erişim hakkına sahip olacak. Bu 2602 kişi için tasarlanmış bir okul öncesi eğitim kurumu ve 550 kişi için bir genel eğitim okulu ile temsil edilmektedir. Karmaşık ülkenin en prestijli eğitim kurumlarından biri olmakla tehdit ediyor. Her bir kabin, interaktif beyaz tahta, LCD panel, multimedya kurulumu ile donatılacaktır. Nitelikli uzmanlar, deneyimli öğretmenler burada çalışır ve öğretim programı Avrupa standartlarına uygundur. Pek çok ebeveyn, çocuklarını anaokuluna ve okulun kompleksine götüreceklerini, çünkü tüm prestijli eğitim kurumlarının böyle bir düzeyde övünebileceğini belirttiler.

Planlar, fiyatlar

LCD "Mirax Park" teklifleri anlaşılmalıdırkonut primi. Tüm daireler anahtar teslimi bitirme ile tamamlanmış, önde gelen dünya üreticilerden modern bina ve kaplama malzemeleri kullanılmıştır. Her dairenin iç mekanında profesyonel tasarımcılardan oluşan bir ekip çalıştı ve bölge sakinleri, zevk tercihlerine ve tercihlerine uyan stilistik görüntüyü seçmek zorundalar.

Mirax Park LCD: yapım yılı

Alıcıların dikkat geniş sunulmaktadırücretsiz planlama dahil stüdyolar, bir, iki, üç ve dört yatak odalı daireler. Bu arada, son zamanlarda artan popülerlikten zevk alıyor.

LCD "Mirax Park" ı düşünenlerKonut fiyatları diğer her şey kadar heyecan verici. Yani, bu lüks herkes için geçerli değildir: tek odalı bir dairenin maliyeti 56 metrekare için yaklaşık 26.000.000 ruble başlar.

yorumlar

Hala bir daire satın alan kompleksin sakinleriinşaat aşamasında, bütçelerinin önemli bir bölümünü kurtardı. Değerlendirmeleri okursanız, hemen hemen herkes gecikmelerden, mülkiyet haklarının tescili ile ilgili mahkemelerden bahseder. Pek çoğu, kompleksin yeniden satıldığı gerçeğinden dolayı haklarını meşrulaştıramaz. Bu belki de böyle başarılı bir proje için affedilebilecek tek dezavantajdır. Tamamen ve boşluk ortak yatırımcıların beklentilerini haklı çıkardı, geliştirici tarafından söz verilenden daha iddialı ve rahat çıktı.

Konut kompleksi "Mirax Park"

Geniş daireler, güvenli bölge,kibar ve özenli konsiyerjler, kendi parkı ve gölü ile kompleksin büyük peyzajlı toprakları - tüm sahipler not edin. Küçük çocuklarla yaşamak için harika bir yer: Buradaki hava temiz ve ferah, sahada yeterli oyun alanları ve spor alanları var, ancak eğitim kompleksi çocuklara erken yaştan mükemmel bir eğitim almaları için izin veriyor. Eğer araçlarla sınırlı değilseniz, bu kadar pahalı bir mülkün parasını ödeyebilirsiniz, bu metropol ve banliyö yaşamının tüm cazibelerini birleştiren bu konut kompleksine dikkat etmeyi unutmayın.Related news

 • EBayde nasıl satın alınır
 • İstanbula bir sürücüsüz metro hattı daha
 • Vizesiz Tatil Önerileri
 • Nika güzel bir Müslüman düğün töreni
 • Evde Yapabileceğiniz Tırnak Tasarımları

 • LCD Mirax Park: adres, açıklama, yorumlar

  LCD Mirax Park: adres, açıklama, yorumlar


  LCD Mirax Park: adres, açıklama, yorumlar

  LCD Mirax Park: adres, açıklama, yorumlar

  LCD Mirax Park: adres, açıklama, yorumlar

  LCD Mirax Park: adres, açıklama, yorumlar

  LCD Mirax Park: adres, açıklama, yorumlar

  LCD Mirax Park: adres, açıklama, yorumlar

  LCD Mirax Park: adres, açıklama, yorumlar

  LCD Mirax Park: adres, açıklama, yorumlar

  LCD Mirax Park: adres, açıklama, yorumlar

  LCD Mirax Park: adres, açıklama, yorumlar

  LCD Mirax Park: adres, açıklama, yorumlar

  LCD Mirax Park: adres, açıklama, yorumlar

  LCD Mirax Park: adres, açıklama, yorumlar

  LCD Mirax Park: adres, açıklama, yorumlar

  LCD Mirax Park: adres, açıklama, yorumlar