Lavrov Andrey, Parça serisinde oynayan bir aktördür. Biyografi, kişisel hayat, filmler 2019

Lavrov Andrey, Parça serisinde oynayan bir aktördür. Biyografi, kişisel hayat, filmler 2019

Lavrov Andrey, Parça serisinde oynayan bir aktördür. Biyografi, kişisel hayat, filmler 20 10.02.2019, 15:29

Lavrov Andrey, "Parça" serisinde oynayan bir aktördür. Biyografi, kişisel hayat, filmler

Lavrov Andrey, yetenekli bir aktör, zorunlu2007'de en önemli rollerden biri olan popülerlik dizisi "Trace". Bu adam bir opera şarkıcısının kariyerini hayal ederken, kader aksini belirtti. Şu anda, aktör filmler ve televizyon projelerinde oynanan yaklaşık 30 rolle gurur duyabilir. Bunun dışında başka neler bilindi?

Lavrov Andrey: çocukluk

Aktörün doğduğu yer güneşli Odessa'dır, buradaAralık 1976'da doğdu. Reenkarnasyon Yeteneği Lavrov Andrew annesinden miras aldı, film yıldızı Lyudmila Solodenko izleyicileri "Kin-dza-dza!" Filmini hatırlayabiliyor. Ancak, hayatının ilk yıllarında oğlan oyunculuk kariyeri düşünmüyordu. Andrew meraklı bir çocuk olarak büyüdü, birçok ders denemek için zamanı geldi.

defne andrey

Bir süre hayatında ciddi bir yerSpor aldı, güç triatlon için çok zaman ayırdı, ancak profesyonel bir sporcu değildi. Etkinlik, güç kaldırmayı değiştirdi, o zaman Lavrov, eğitimi tamamen ihmal eden müzik ve şarkı söylemine geçti. Bir spor kariyerini reddetmesinden ötürü aktör, hayatındaki yerini bulmayı başardıktan sonra hiçbir zaman pişman olmamıştı.

Öğrenci yılları

Andrey'in akrabaları ve arkadaşları şüphe etmedilerOkuldan sonra yetenekli bir adam yaratıcı bir üniversite seçecek ve ortaya çıktı. Lavrov kolayca GITIS'a girdi, büyük bir yarışma onun için bir engel haline gelmedi. Genç adam müzikal tiyatro fakültesini seçti ve Osherovsky'yi yönlendiren kursuna çarptı.

Andrew defne aktörü

Sahnede ilk performans deneyimi Lavrov AndreyGITIS öğrencisi olarak, başardı. Çoğunlukla lokantalarda ve kulüplerde şarkı söylemiş ve chanson'a önem vermiştir. Genç adam zaman zaman, bir parodist olarak konserlere katıldı, karakterleri Adriano Celentano'dan Mikhail Boyarsky ile biten çeşitli ünlü şahsiyetlerdi. Bir süre genç sanatçı kilise korosuna bile katılmıştı.

kriz

Andrei Lavrov mesleğe gelen bir aktörhemen değil. GITIS'in öğretmenleri, genç bir adamın yeteneğini belirterek, onun için bir opera şarkıcısının kariyerini öngörmüştü. Ne yazık ki, üçüncü sınıf bir öğrenci olarak, adam demetleri kopardı, uzun bir süre sesini kaybetti. Depresyona giren başarısız şarkıcı sigara içmek gibi kötü bir alışkanlık edinmiştir.

andrey defels özel hayat

Kendisine gelmek için Lavrov yakın arkadaşlardan yardım aldı.sadece onu desteklemekle kalmamış, aynı zamanda tiyatro atölyesinin dinleyicisi olmaya ikna etmiştir. Lyudmila Solodenko, oğlunun aktör olma niyetini beğenmedi, ama onunla uğraşmak zorunda kaldı. 2004 yılında, Andrei sermaye tiyatrosunda “Fayda” da kalıcı bir iş buldu. Genç adam tiyatrodaki oyunu solo vokal kariyeriyle birleştirmeye çalıştı.

Oyun rolleri

Andrey Lavrov yeterince uzun bir aktörşöhretine gitti. Şöhretin yolu, epizodik rollerle başladı. Taraftarlar idollerini ünlü televizyon projelerinde "Genç ve Kötü", "Kulagin ve Ortakları", "Farklı yollarla kardeşler" olarak görebilirler. Bu seriler başarısız opera sanatçısı şarkıcısına sunulmamış, ancak çok değerli bir deneyim kazanmasını sağlamıştır.

andrewa'nın karısı

Uzun zamandır beklenen şöhret Lavrov'a geldi.TV projesindeki lider rollerden biri olarak oynadığı yol "Sonraki". Seri, izleyicileri, temel görevleri önemli vakaların araştırılmasında yardımcı olan deney laboratuarı ile tanıştırıyor.

"SOBR", iyi bilinen bir televizyon projesidir.Andrew rol aldı. Oyuncu, çekim için hazırlanmasının kolay olmadığını itiraf etti, askeri eğitim merkezinde iki ayını özel eğitim almak zorunda kaldı. Genç adamın 2019 yılı sonunda piyasaya sürülen serileri, tam olarak ödenen çabaları, çok sayıda taraftar elde etti.

Yukarıdaki resimlere ek olarak, Lavrov'un filmografisi, "Bir gün aşk olacak", "Bablo", "Sayıda acil" gibi dizi ve film projelerini içeriyor.

Sahne Arkasındaki Hayat

Tabii ki, sanatçının hayranları bilmek istemiyorlarSadece Andrei Lavrov'un vurulduğu yer. Yıldızın kişisel hayatı da, özellikle de aktör gazetecilerle tartışmak istemediği için herkesin ilgisini çekiyor. Lavrov'un nadir saatlerde özgürlüğüne sahip olmaktan hoşlanan en gözde mesleklerinin okuma ve bisiklete binme olduğu bilinmektedir. Nispeten yakın bir zamanda genç adam, seyahat etmek gibi bir hobi edinmiştir.

Andrei Lavrov'un karısıyla ilgilenen taraftarlar,hayal kırıklığına uğrayacak. 39 yaşına geldiğinde, kendisini asla evlilikle bağlamaz, ancak gelecekte gerçekleşecek olasılığını dışlamaz. Varis de bir aktörü yok.

Lavrov Andrey, Parça serisinde oynayan bir aktördür. Biyografi, kişisel hayat, filmler 2019

Lavrov Andrey, Parça serisinde oynayan bir aktördür. Biyografi, kişisel hayat, filmler 2019

Related news

 • Rusya’da Türkiye Yılı hazırlıkları başladı
 • Zayıflarken Sağlığınızı Tehlikeye Atmayın
 • Diyeti Bırakmamak İçin Yöntemler
 • Tığ İşi 1 Yaş Kız Bebek Elbise Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

 • Lavrov Andrey, Parça serisinde oynayan bir aktördür. Biyografi, kişisel hayat, filmler 9

  Lavrov Andrey, Parça serisinde oynayan bir aktördür. Biyografi, kişisel hayat, filmler


  Lavrov Andrey, Parça serisinde oynayan bir aktördür. Biyografi, kişisel hayat, filmler 53

  Lavrov Andrey, Parça serisinde oynayan bir aktördür. Biyografi, kişisel hayat, filmler 24

  Lavrov Andrey, Parça serisinde oynayan bir aktördür. Biyografi, kişisel hayat, filmler 77

  Lavrov Andrey, Parça serisinde oynayan bir aktördür. Biyografi, kişisel hayat, filmler 67

  Lavrov Andrey, Parça serisinde oynayan bir aktördür. Biyografi, kişisel hayat, filmler 27

  Lavrov Andrey, Parça serisinde oynayan bir aktördür. Biyografi, kişisel hayat, filmler 30

  Lavrov Andrey, Parça serisinde oynayan bir aktördür. Biyografi, kişisel hayat, filmler 88