Ölçek olmadan ağırlığınızı nasıl öğrenebilirim: Tüm ustaca basittir



Ölçek olmadan ağırlığınızı nasıl öğrenebilirim: Tüm ustaca basittir

25.05.2019

Ölçek olmadan ağırlığınızı nasıl öğrenebilirim: Tüm ustaca basittir 58

Ölçek olmadan ağırlığınızı nasıl öğrenebilirim: Tüm ustaca basittir!

Toplumdan tamamen tecrit edildiğinizi düşünün ve acilen kendi tartmanız gerekiyordu. Ancak sorun şu: Elinde hiçbir denge yok.terazi olmadan ağırlığınızı nasıl öğrenebilirim? "Teraz olmadan kilonuzu nasıl öğrenebilirim?" - Bu düşünce sabaha kadar sizi gözyaşı dökecektir. Durumunuzu etkili bir şekilde düzeltecek alternatif bir yöntem denemekten cesaret edemezsiniz.

Bilek ve% 10

En hafif hile sayesinde kolaylıklaAğırlığınızı boyuna göre öğrenin. Öncelikle sol bileğinizin sol ve sağ başparmağınızı sağ tarafınızdan tutmalısınız. Parmaklar halkaya serbestçe katılırsa, o halde zayıf bir vücudunuz olan asthenicsiniz. Kesinlikle sedimetrelik boyunuzu biliyor musun? Daha sonra, terazi olmadan kilonuzu nasıl öğreneceğiniz konusunda böyle bir talimat takip edebilirsiniz. Büyümenin% 10'unu hesaplayın ve onları son 2 büyüme rakamından uzaklaştırın. Örneğin, yükseklik 170 cm ise,% 10 17 olur. Şimdi 70-17 = 53 kg. Bu yaklaşık olarak ve ne kadar ağırlığınızın bir göstergesi olacaktır. Parmakların bilekleri tutamaması durumunda, o zaman büyük bir vücuda sahip hiperstansiyonelsiniz. Bu durumda, büyümenin% 10'unu son iki haneye ekleyin. 180 cm'lik bir artışla% 10'luk sayı 18 olacak; 80 + 18 = 96 kg büyük bir insan için sağlıklı bir kütle.

Eksi 5 belden

"Eksi 5 belden" - sadece basit değil aynı zamandaÖlçek olmadan kilonuzu nasıl öğreneceğinizin oldukça doğru bir yolu. Bu işlemi uygulamak için, bir santimetre kasete ve aslında, güzel beline ihtiyacımız var.Ağırlığınızı yüksekliğe göre öğrenin Bel hacmini ölçüyoruz, diyelim ki 65'e eşitcm, şimdi sihirli formülü "eksi 5 belden" kullanıyoruz, 60 rakamını alıyoruz. Bu rakam, kilogramda ne kadar ağırlık verdiğinin bir göstergesi. Ayrıca, bir insanda obezite veya aşırı yalınlıkla ilgili belirgin problemler olmazsa, bilek çevresi ile ağırlık arasındaki ilişkiyi gösteren bir sistem mükemmel bir şekilde çalışır. Elbette şaşıracaksınız, ancak bilekte dört kat fazla olan hacim sahibi kitlesine denk geliyor. Şeritte 15 cm'lik bir iz bulursanız, ağırlığı 60 kg'dır.

Namludaki küpler

Terazsi olmadan kilonuzu nasıl öğreneceğinize dair böyle bir yöntem, önceki ikiliden daha zahmetlidir. Fakat avantajları, inanılmaz doğruluğu vardır.ağırlıksız ağırlık nasıl öğrenilir? Deney için, boşYerleştirebileceğiniz kapasite (örneğin namlu) ve su dolu bir banyo. Namluyu küvete koyun, içeriye tırmanın ve suyun ne kadar yükseldiği seviyesini işaretleyin. Şimdi dışarı çıkın ve etrafınızdaki su kalana kadar fıçıya su dökün. Sadece namludaki suyun kütlesini hesaplamak için kalır; bu miktar ne kadar ağırlığa eşit olur. Bu zor olacak, ancak küçük bir numara için gidebilirsiniz. 1 kg = 1 litre olduğunu varsayalım. 1 litre hacimli bir ölçü kabını alın ve yavaşça fıçıya su dökün. Kupaları saymayı unutma. Suyun 48 bardak açgözlü işareti yükseldi sonra mucize oldu Yani, - 48 kg ağırlığında.

Bu hiçbir şekilde mevcut yöntemlerin hiçbirineAğırlığı ağırlıksız olarak bilmek. Aşırı durumlarda, bir salıncakta bir ortak kullanmak veya çiftlik hayvanlarının ağırlığını bir gözle veya daha iyi bir psişik ölçebilen deneyimli bir çiftçiyle görüşmek mümkündür.

Ölçek olmadan ağırlığınızı nasıl öğrenebilirim: Tüm ustaca basittir



Ölçek olmadan ağırlığınızı nasıl öğrenebilirim: Tüm ustaca basittir

Related news

 • Kördüğüm 340. Bölüm Özeti 12 Temmuz Fragmanı Maiyya Methi’ye Herşeyi Anlatıyor
 • Haşema modelleri
 • Mor kısa abiye modelleri
 • IOS 12de beklenen özellikler ertelenebilir
 • Hayvanlara Kendi Etlerini Yedirip Nasıl Delirttiler

 • Ölçek olmadan ağırlığınızı nasıl öğrenebilirim: Tüm ustaca basittir 72

  Ölçek olmadan ağırlığınızı nasıl öğrenebilirim: Tüm ustaca basittir


  Ölçek olmadan ağırlığınızı nasıl öğrenebilirim: Tüm ustaca basittir 24

  Ölçek olmadan ağırlığınızı nasıl öğrenebilirim: Tüm ustaca basittir 65

  Ölçek olmadan ağırlığınızı nasıl öğrenebilirim: Tüm ustaca basittir 96

  Ölçek olmadan ağırlığınızı nasıl öğrenebilirim: Tüm ustaca basittir 80

  Ölçek olmadan ağırlığınızı nasıl öğrenebilirim: Tüm ustaca basittir 52

  Ölçek olmadan ağırlığınızı nasıl öğrenebilirim: Tüm ustaca basittir 93

  Ölçek olmadan ağırlığınızı nasıl öğrenebilirim: Tüm ustaca basittir 76

  Ölçek olmadan ağırlığınızı nasıl öğrenebilirim: Tüm ustaca basittir 52

  Ölçek olmadan ağırlığınızı nasıl öğrenebilirim: Tüm ustaca basittir 17

  Ölçek olmadan ağırlığınızı nasıl öğrenebilirim: Tüm ustaca basittir 43