Kullanım Talimatları: Böcek öncesi böcekleri sözleşme yapma veya hamile olma riski olmadan kullanma 2019

Kullanım Talimatları: Böcek öncesi böcekleri sözleşme yapma veya hamile olma riski olmadan kullanma 2019

Kullanım Talimatları: Böcek öncesi böcekleri sözleşme yapma veya hamile olma riski olmadan kullanma 33 21.01.2019, 06:47

Kullanım Talimatları: Böcek öncesi böcekleri sözleşme yapma veya hamile olma riski olmadan kullanma

Erkekler ve kızlar, merhaba! Size prezervatiflerin nasıl kullanılacağını söylemeden önce, şu veya bu kontrasepsiyon yöntemlerinin hiçbirinin çeşitli cinsel enfeksiyonlardan veya istenmeyen gebeliklerden% 100 koruma sağlamayacağına dikkatinizi çekmek isterim. Kendinizden% 100 emin olmak istiyorsanız - cinsel yaşamdan hiç çekinmeyin!ön fabrika nasıl kullanılırBu riskleri azaltmanın en güvenilir yolu veyacinsel ilişki yoluyla bulaşan diğer hastalıklar, aynı partnerle kalıcı samimi ilişkilerin sürdürülmesidir. Fakat hepsi bu kadar değil: eşin, sizinle sadece ve hiç kimseyle cinsel ilişkide bulunması gerekmez! Şimdi asıl işimize geçiyoruz.

Ön fabrika nasıl kullanılır

Birazcık geçmiş

Birçok genç için prezervatif banalfıkralara konu, yetişkinliğin bir testtir ve benzeri ... Aslında, farklı yaşlarda kelime "prezervatif" kendi anlamı vardır şey, - ile iddia değil. Genel olarak, bu gizmo hikayesi çok eski ve zengindir. M.Ö. 300 yıl önce, Yunanlılar ve Mısırlılar kendilerini planlanmamış bir gebelikle ... kuzu cesaretlerine karşı savunduklarını öğrendiğimde şaşırdım! Böylece, ilk doğal "ön-devrimciler" insanlık tarihinde ortaya çıktı. Bu kadar tuhaf "prezervatif" ile nasıl kullanılacağı (bugüne kadar fotoğraf kalmadı) - bugün sadece bir tanesi küfür için üzülüyor, Tanrı için.ön solucanı nasıl doğru bir şekilde kullanabilirim?

Buna karşılık, İtalya'da 16. yüzyılda birBu kontraseptif keten sarması kullanıyordu. Ayrıca, frengiye karşı korunmada iyi idi. Ve sadece 1839'da ilk prezervatif ortaya çıktı, az çok modernle aynıydı. Günümüzde tüm "lastik bantlar" lateks veya poliüretandan imal edilmiştir. Erişilebilir, güvenilirdirler ve "cebinizi dökmeyin"!

Prezervatif nasıl doğru kullanılır

 1. Öncelikle "sakız" boyutunu belirlemelisiniz. Bu çok önemlidir. Küçük bir prezervatif kolayca gözyaşı ve büyük gerçeği - hatta slayt ve vajina kalmak! Çocuklar, numuneyi alın, ürünü alın. Kondomun kazanılmasının, çoğunlukla erkekler değil kızlar tarafından yapılması gerçeğinden dolayı üzülüyorum! Hayatın sert gerçeği, ne yapabilirsin ...
 2. Basit bir gerçeği hatırlayın: "lastik bant" satın sadece eczane gerekli! Fiyat, kiosklardan daha yüksektir, ancak bu ürünlerin uzun süreli depolanması için gerekli koşullar en uygunudur. Köşklerde doğrudan güneş ışığına veya sıcak havanın zararlı etkilerine maruz kalabilirler.fotoğraf nasıl kullanılır
 3. Yani, ön çubukları nasıl kullanılır?sonra pişmanlık yoktu. Üç altın kuralları hatırla. İlk olarak, ürün seksten önce zaten penisi üzerinde giyilir! İkinci olarak, ürünü kullanmadan önce, sünnet derisini çıkarmanız ve penis başını açığa çıkarmanız gerekir. Üçüncüsü, sperm tankını (prezervatifin ucundaki topuzu) iki parmağınızla sıkıştırın ve sonra kafasına koyun. Önemli! Tankta, hiçbir durumda hava olmamalıdır, aksi takdirde prezervatif sadece cinsel ilişki sırasında kırılacaktır! İşte bir ön bitkiyi nasıl kullanacağınız üç ana durum. Dahası - her şey basit.
 4. Ürünü penisin tüm uzunluğu boyunca yavaşça açın. Fark etmez, eğer açılmazsa - onu dışarıya koyarsınız!
 5. Boşalmadan sonra, prezervatif çıkarılmalıhemen (penis hala zor iken). Vajinadan penisin çıkarılması sırasında ürünü elinizde tuttuğunuzdan emin olun, böylece partnerinizde bırakmayın.
 6. Kondomu çıkardığınızda, bir düğümle bağladığınızdan ve çöp kutusuna attığınızdan (pencerede değil, özellikle tuvalette) emin olun.
Kullanım Talimatları: Böcek öncesi böcekleri sözleşme yapma veya hamile olma riski olmadan kullanma 2019

Kullanım Talimatları: Böcek öncesi böcekleri sözleşme yapma veya hamile olma riski olmadan kullanma 2019

Related news

 • HTML-sayfası - baskı versiyonu
 • Loreal Ombre. Yorumlar. Bütün gerçeği
 • Nevşehir Haberleri: 3 öğretim üyesi ve 1 eski öğretim elamanı FETÖden gözaltında

 • Kullanım Talimatları: Böcek öncesi böcekleri sözleşme yapma veya hamile olma riski olmadan kullanma 19

  Kullanım Talimatları: Böcek öncesi böcekleri sözleşme yapma veya hamile olma riski olmadan kullanma


  Kullanım Talimatları: Böcek öncesi böcekleri sözleşme yapma veya hamile olma riski olmadan kullanma 10

  Kullanım Talimatları: Böcek öncesi böcekleri sözleşme yapma veya hamile olma riski olmadan kullanma 54

  Kullanım Talimatları: Böcek öncesi böcekleri sözleşme yapma veya hamile olma riski olmadan kullanma 61

  Kullanım Talimatları: Böcek öncesi böcekleri sözleşme yapma veya hamile olma riski olmadan kullanma 89

  Kullanım Talimatları: Böcek öncesi böcekleri sözleşme yapma veya hamile olma riski olmadan kullanma 26

  Kullanım Talimatları: Böcek öncesi böcekleri sözleşme yapma veya hamile olma riski olmadan kullanma 75