Krysten Ritter - Hollywoodun yükselen yıldızı 2019

Krysten Ritter - Hollywoodun yükselen yıldızı 2019

Krysten Ritter - Hollywoodun yükselen yıldızı 56 17.01.2019, 20:41

Krysten Ritter - Hollywood'un yükselen yıldızı

Yayın, Amerikalı aktris ve eski model Kristen Ritter'e, “Bir Zamanlar Vegas'ta”, “Alışverişkoliğin” ve “Yirmi Yedi Düğün” filmleriyle tanınmıştır.

biyografi

Krysten Ritter 16 Aralık 1981'de Bloomsburg, Pennsylvania, ABD'de doğdu. Hemen aktrisin babasının şehirde yaşadığını söylemek isterim.Benton,Kristen'ın ünlü Amerikalı aktör John Ritter ile hiçbir ilgisi yok, onlar sadece isim yapıyorlar.

Krysten Ritter

On beş yaşındayken, modellik kariyerine başladı. Moda dergisinde bir özgeçmiş göndermekPhiladelphia StiliKız kendini uzun, sıska ve beceriksiz olarak nitelendirdi. On sekiz yaşındayken, modelleme faaliyetlerine devam etmeye karar veren Krysten Ritter, büyük bir şehre taşındı - New York. Kız beş yıl boyunca bir model olarak çalıştı. Fotoğrafları Milano, New York, Paris, Tokyo'da dergilere, reklamlara ve kataloglara yerleştirildi.

kariyer

Filmde Kristen ilk kez 2002'de çıktı."Refreshment" filminde önemsiz bir rol oynadığında. Bundan sonra birkaç küçük rol vardı. Ama Ritter'in nihayet aktörün faaliyetlerinin onun modeline göre çok daha yakın olduğunu fark etmeleri sayesinde oldu.

2007 yılında Broadway Tiyatrosu'nda sahne aldı ve performanslara katıldı. 2008, genç aktrisleri "27 düğün" ve "Bir kez Vegas'ta" romantik filmlerinde iki rol oynadı.

Ertesi yıl, Krysten Ritter, komedi filmi "Shopaholic" daki ana karakterin kız arkadaşı Suzy'ye oldukça büyük bir rol oynadı.

Kristen, 2009'da piyasaya sürülen "Gossip Girl" ve "In All Grave" gibi dizilerde yer aldı.

kristen ritter filmleri

2019 oyuncu için çok başarılı oldu. Filmleri izleyiciye yaygın olarak tanıtan Kristen Ritter, "Vampirler" ve "Bir kadına nasıl aşık olunur" filmlerinde büyük rol aldı.

2014 yılında "The Great" filminin bölümlerinde yer aldıgözler "," Veronica Mars "ve" Kara Liste. "Aynı yıl, bir yıl önce piyasaya sürülen" Jessica Jones "dizisinin başrol oynadığı filmde, sekiz bölümlük bir dizi - bu hikayenin devamı. Jessica'nın rolü.

Kişisel hayat

Özel hayat hakkında Ritter basına vedikkatlice gizler. Kızın sadece sette meslektaşları olan birçok romanı olduğu biliniyor, ama evlilik getirmediler. Krysten Ritter bekar. Oyuncuya göre, henüz aile hayatı için hazır değil.

Sinema sadece kızın tutkusu değil. Müziği çok seviyor (punk rock ve country), gitarı güzelce çalıyor ve müzikal rock grubundaki şarkıları söylüyor. Buna ek olarak, oyuncu çocuk ve evcil hayvanları, tüm köpeklerin çoğunu sevdiğini söyledi.

Kristen ayrıca çok şey okur ve yoga yapar.

Krysten Ritter - Hollywoodun yükselen yıldızı 2019

Krysten Ritter - Hollywoodun yükselen yıldızı 2019

Related news

 • Polene ve Bazı Otlara Karşı Olan Alerjinizi Daha da Azdıracak 30 Boğaz Gıdıklayıcı Besin
 • Ergenlik Dönemi Sorunları, Hastalıkları ve Çözüm Yolları Bu Kitapta
 • Sezonun trendi Yumuşak deri
 • Çok İzlenen Videolar

 • Krysten Ritter - Hollywoodun yükselen yıldızı 11

  Krysten Ritter - Hollywoodun yükselen yıldızı


  Krysten Ritter - Hollywoodun yükselen yıldızı 20

  Krysten Ritter - Hollywoodun yükselen yıldızı 80

  Krysten Ritter - Hollywoodun yükselen yıldızı 37

  Krysten Ritter - Hollywoodun yükselen yıldızı 73

  Krysten Ritter - Hollywoodun yükselen yıldızı 69

  Krysten Ritter - Hollywoodun yükselen yıldızı 36

  Krysten Ritter - Hollywoodun yükselen yıldızı 21