Kronstadta bir yolculuk. baraj 2019

Kronstadta bir yolculuk. baraj 2019

Kronstadta bir yolculuk. baraj 74 01.03.2019, 10:30

Kronstadt'a bir yolculuk. baraj

Programın zorunlu noktalarından biriPetersburg'u ziyaret eden turistler, Kronstadt'a bir gezi. Baraj, Kotlin adasını Finlandiya Körfezi'nin kıyısına bağlayan tek karayolu yoludur. Sadece ulaşım için değil, aynı zamanda şehrin güvenliği için de önemli olan bu yapıdır. Kronstadt bu konuda ne gibi bir rol oynuyor? Baraj, toplu bir bölgede bulunan bir yol şeklinde bir yapıdır. Uzunluğu boyunca gerektiğinde açılıp kapatılabilen özel kilitler vardır. Bu, Neva'daki su seviyesini düzenlemeye ve muhtemel selleri önlemeye yardımcı olan şeydir.

Kronstadt Barajı

Olay tarihi

Öyleyse, Körfez sahilini bağlama fikri nasıldı?Kronstadt? Barajın inşaatı 20. yüzyılın başlarına kadar planlanmış olmasına rağmen, buralarda son zamanlarda ortaya çıktı. Puşkin'in şiirindeki Bronz Süvari'nde anlatılan unsurların isyanından sonra, inşaatı ve üzücü olayların tekrarlanmasının önlenmesi ile ilgili konuşmalar başladı. Ancak, hemen hemen bu konuşmalar bir mesele haline geldi. Uzun bir süre için Feribot Kronstadt almak için tek yol oldu. Baraj sadece 2000'li yılların başında ortaya çıktı ve adayı St. Petersburg'un kuzey kısmı ile birleştirdi.

Başlangıçta, Kronstadt askeri bir şehirdi vetoprakları sadece denizciler tarafından işgal edildi. Sıradan vatandaşlar için onu ziyaret etmeye gerek yoktu ve ziyaret etmelerine izin verilmeyecekti. Ancak, adanın açılmasından sonra feribot servisi talebi karşıladı. Barajın ikinci kısmı, buna rağmen, birkaç yıl önce tam anlamıyla inşa edildi. Bu, inşaatın ikinci aşamasında, sürekli bir trafik akışının ve St. Petersburg'a gelen gemilere kolay erişimin sağlanmasına yardımcı olacak bir yeraltı tüneli tasarlanması ve inşa edilmesi gerektiğinden kaynaklanmaktadır.Kronstadt Barajı fotoğrafı

Ama Kronstadt turistler için popüler mi? Baraj kesinlikle daha erişilebilir hale getirdi. Toplu taşıma rotalarını ve sabit güzergahlı taksileri kullanarak alabilirsiniz. "Staraya Derevnya" metro istasyonundan şehir merkezine giden yol trafik sıkışıklığına bağlı olarak yaklaşık 40 dakika sürmektedir.

Şehrin birçok sakinleri için cazipBarajı ziyaret ediyor. Kronstadt ve çevresi, şehrin gürültüsünden uzaklaşma ve izolasyonundan dolayı belirli bir romantik damgası taşıyor. Adanın ıssız kısmı, eski savaşların hatıralarını saklayan eski kale ve sur kalıntılarıyla dolu. Yerel sakinler ve turistler bu yerleri yürüyüş ve piknik için seçtiler, aşırı spor severler de adanın plajlarında vakit geçirmeyi severler. Petersburg'a yapılan yolculuk hakkında bir albümde bulunmayan baraj (Kronstadt), sadece mimari değil, aynı zamanda atmosfer tarafından da hatırlanacak.Kronstadt Barajı

Yani, herhangi bir gezgin içinKronstadt'ı ziyaret etmek için birkaç sebep var. Baraj, mimari, savaş gemileri, sıradışı bir atmosfer, buranın kendine özgü özellikleridir ve her gün burada bir çok turist çekmektedirler. Kronştad'ın güzelliği, sert ve katı olmasına izin verin, nehrin deniz rüzgârının geçtiği caddelerin net geometrisinde, kelimelerin aktarılması zor olan ihtişamı var.

Kronstadta bir yolculuk. baraj 2019

Kronstadta bir yolculuk. baraj 2019

Related news

 • Erzurum Haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Erzurumda
 • Turp Carpaccio Tarifi – Salata Tarifleri
 • Yeni evliler akraba ziyaretine ne hediye götürür
 • NOHUT TARLASI ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU TARİFİ
 • Ayıcıklı Muffin Tarifi

 • Kronstadta bir yolculuk. baraj 2

  Kronstadta bir yolculuk. baraj


  Kronstadta bir yolculuk. baraj 22

  Kronstadta bir yolculuk. baraj 2

  Kronstadta bir yolculuk. baraj 85

  Kronstadta bir yolculuk. baraj 64

  Kronstadta bir yolculuk. baraj 15

  Kronstadta bir yolculuk. baraj 76

  Kronstadta bir yolculuk. baraj 68

  Kronstadta bir yolculuk. baraj 17

  Kronstadta bir yolculuk. baraj 91

  Kronstadta bir yolculuk. baraj 40