Krep pişirmek nasıl

Krep pişirmek nasıl?

Dokuzuncu yüzyıldan beri, atalarımız yemişçıtır krep - onlar sadece lezzetli bir yemek olarak değil, aynı zamanda krep güneş gibi olduğu gibi saygı ve Jari Slav putperest panteonun baş tanrısı onları sevdi. O zamandan beri, krep herhangi masada mevcuttur - onlar her zaman beklerim, hatta her iki yetişkin ve çocuklar ve şekil takip edenler, sıcak, yumuşak krep çifti tarafından düzenlenen değildir. Ve putperestlik döneminden bu yana bize bırakılan gözleme zamanı haftası gibi bir tatil, krepların Rus mutfağının taç yuvası olduğunu ifade eder. Krep hazırlamadan önce antik zamanlardan aşağıya inen bütün bir ayin gerçekleştirilir. Tarifleri tüm dünyaya yayıldı, farklı tabanlarda farklı dolgularla pişiriliyor, ancak sadece krepların en lezzetli olanları var.

Lezzetli krepler nasıl pişirirsiniz? Bu soru basit ama aynı zamanda karmaşıktır. Krep pişirme reçetesi zor değildir, ancak meseleye ruhunuzla birlikte özel bir beceri ile gelmeniz gerekir. Krep hazırlamak önce Yani, maddeler var: çeyrek fincan süt, üç yumurta, un bir cam slayt, şeker iki çorba kaşığı bitkisel yağ, yarım litre. Tabanı hazırlamak için kabın içindeki yumurtaları karıştırın. En iyisi, bir fırça ya da bir karıştırıcıyla yaparsanız - o zaman gözleme havadar ve çok yumuşak olacaktır. Yumurta sarısı ve protein tamamen çözüldükten sonra, tuz ekleyin (bıçağın ucunda) ve şeker. Bir çay kaşığının ucunda sodanın söndürülmesi de mümkündür. Bundan sonra, süt dökün ve eğer krep kalın döndü - biraz haşlanmış su. Unu koyup karıştırın, böylece topaklar kalmaz. Tutarlılığına göre, hamur sıvı ekşi krema benzemelidir. Hamurun kalınlaştıkça kreplerin kalınlaştığını unutmayın. Krep pişirmeyi bilmiyorsanız, umutsuzluğa kapılmayın - zamanla gelip, aynı zamanda yazarın teknikleriyle de karşılaşacaksınız.

Soba üzerinde krep için kızartma tavası hazırlıyoruz. Alçak kenarları olan özel gözleme tenceresi olması arzu edilir. Isıtıyoruz ve bitkisel yağla yağlayıp içine çiğ patateslerin yarısını dallıyoruz. Bu, kreplerin iyi vurulması için geçerlidir. Bazı ev hanımı kızartma tavasını yağ veya yağ ile yağlar, ancak kreplere karşılık gelen bir koku olabilir. Gözleme döküldükten sonra, yanmadığından emin olmanız gerekir. Hafifçe çalkantılı olmalı, ancak karanlık olmamalıdır. Dönerken yassı yırtılırsa, hamurun içine bir yumurta eklenebilir - kütleyi "tutar".

Krep iyi ve bağımsız bir yemektir, ancakAyrıca her türlü hediye ile doludurlar. Sadece doldurulabilirler değil, aynı zamanda geçerken süslenmiş, gerçek şaheserler yaratılmıştır. Bunu yapmak için, ev sahibesi her zaman el altında yeşil olmalıdır. Kreplerin şekersiz doldurulması ile doldurulması planlanıyorsa, hamurun şekeri azdır ve ilk gözleme tadında sonra. Dolum tatlıysa, krep hafifçe tatlandırılabilir.

Peki, krepleri doldurarak nasıl pişirirsiniz? Öncelikle dolumla kararlıyız. Eğer kıyılmışsa, soğan ve havuç ile kızdırılmalı ve daha sonra krep sarılmalıdır. Başka bir seçenek - krep, bir çantada katlanmış ve yeşil soğan ile bağlanmış ve içinde mantarlar (şampanya şişesi tavuk filetosu ile pişmiş halde). Bu yemek soya sosu ile servis edilir. Krepleri kabaklu lahana ile sarabilirsiniz veya patatesleri soğan ve mantar ile püre haline getirebilirsiniz. Bu çanağın değişmeyen bir arkadaşı ekşi krema olup masaya ayrı ayrı özel bir kapta sunulmaktadır.

Olağanüstü pancakes içinde havyar görünüyor. Onlar küçük, katlanmış koni içinde pişirilir ve koninin derinliklerinde kırmızı havyar koydu.

Kreplerde süzme peynir, reçel,bal, ince kıyılmış fındık ile yoğunlaştırılmış süt haşladı. Buna ek olarak, geleneksel olmayan doldurma - muz, kivi, kuru erik alabilirsiniz. Bu krepler bir amatör için, ama aynı zamanda onların hayranları var.Related news

 • Dondurmalı Pasta Tarifi – Pasta Tarifleri
 • Tuzda Somon Balığı Tarifi
 • Biyom nedir, biyom çeşitleri ve özellikleri nelerdir
 • Akordeon Çocuk Beresi Yapılışı
 • 10 dakikada makyaj nasıl yapılır

 • Krep pişirmek nasıl

  Krep pişirmek nasıl


  Krep pişirmek nasıl

  Krep pişirmek nasıl

  Krep pişirmek nasıl

  Krep pişirmek nasıl

  Krep pişirmek nasıl

  Krep pişirmek nasıl

  Krep pişirmek nasıl

  Krep pişirmek nasıl

  Krep pişirmek nasıl

  Krep pişirmek nasıl

  Krep pişirmek nasıl