Korkunç Masallar dizisi: filmin yorumları, derece 2019

Korkunç Masallar dizisi: filmin yorumları, derece 2019 Korkunç Masallar dizisi: filmin yorumları, derece

"Korkunç Masallar" dizisi: filmin yorumları, derece

Serials henüz izleyiciler arasında popülerlik kazanmıştıronlarca yıl önce, ama modern zamanlarda yeni bir seviyeye ulaştı ve internete daha erişilebilir sayesinde olmuştur. Her yıl, hava yeni serinin çok sayıda doldurulan ve bunlardan biri - bu kuşkusuz, sende görmek isteğini uyanacak "Korkunç Masallar", yorum, bu.

Scary Fairy Tale Yorumlar

üretim

Serinin gelişimi, 2013'te neyle başladı?anında açıklandı. Seyirci bu heyecanlı ve kasvetli hikaye için batan bir yürekle bekledi. İlk sezonda 8 bölümlük olarak, her biri 2 seri için birer tane olmak üzere dört direktörün seçildiği atışa karar verildi. Senaryo John Logan tarafından geliştirildi ve yönetici yapımcı Sam Mendes'di. Onların sicilleri çok sayıda film içerir ve "Korkunç Masallar" serisine ek olarak. Eleştirmenlerin ve izleyicilerin önceki çalışmalarıyla ilgili eleştirileri genellikle olumluydu ve filmlerin kendisi iyi bilinen "007: Koordinatlar" da dahil olmak üzereSkyFoll ", büyük bir başarı elde etti, bu yüzden yeni dizinin halk tarafından çok hızlı bir şekilde takdir edilmesi şaşırtıcı değil.

Bir dizi korkunç masal incelemesi

Serinin özellikleri

Bu hikaye izleyicileri Londra'ya götürüyorkarakterleri ile birlikte onlar, korkunç ve ürpertici olaylar karşısında Victoria devri. Sir Malcolm Murray ve gizemli Lady Vanessa en gizemli koşullar altında kayboldu Mina Harker'ı bulmak için yetenekli ve cesur kahraman bir ekip toplayın. Onlar tecrübeli cani Ethan Chandler, Victor Frankenstein'ın ve Dorian Gray tarafından birleştirilir. Bunu tahmin, karakterlerin görüntüleri tanıştıkları tane film yapıldığını büyük korku kitabı, ancak ilk gösterisi, ödünç edilir, bu "Korku Öyküleri" oldu. Bu konuda yanıtlar anında internet doldurdu ve reytingleri düzenli tırmanmaya başladı. ilk dakikadan itibaren, o heyecan verici ve bazen deli korkutucu atmosfer dalar ve hemen tüm sezon görmek istiyorum yapar, çünkü bu, şaşırtıcı değildir.

"Scary Tales" dizisi (sezon 1): yorumlar, arsa ve puan

İngilizceden dizinin adı çevrildi"bir kurnaz korku" ya da "bir kuruş için korku" gibi. Bu kavram, düşük sınıf olarak kabul edilen ve çok ucuz olan işçi sınıfı için haftalık bir okumayı ifade etmiştir. İlk sezonda seyircinin önünde en yüksek kalitede dehşet ortaya çıkıyor. O duygusal anlar ve beklenmedik arsa katlanmışlarıyla doludur. Mina'yı arar, kahramanlar karşısına diğer dünyadan gelen kabuslarla ve üstesinden gelmeleri gereken mistik canavarlarla karşı karşıya gelir. İlk sezon çok yüksek bir puan aldı, izleyicilerin geri bildirimleri tüm beklentileri aştı, bu yüzden Showtime kanalı ikinci sezon için seriyi genişletti.

Korku masalları film hakkında yorumlar

İkinci sezon için yorumlar

Birincisinin şaşırtıcı başarısından bir yıl sonrasezonu 2015 yılının Mayıs ayında da devam ediyor. Seyirciler bir kez daha "Korkunç Hikayeler" serisinin tanıdık ve sevilen karakterlerini tekrar ortaya çıkardılar. Bu konuyla ilgili yorumlar ağ üzerinden anında dağıtıldı. Bazıları çok arkadaş canlısı değildi. Birçok izleyici, geçmiş bölümlerin ne kadar harika olduğunu hala hatırladılar ve yeni sezonun bu kadar müthiş olmayacağı kanaatindeydiler. Sadık taraftarlar, aksine, ilerlemeyi dört gözle beklediler, olayların gelişimi hakkında tahminler yaptılar ve beklentileri haklı çıktı. "Scary Tales" (sezon 2) 'ye uyumlu olarak harmanlanmış birkaç yeni karakter, yorumları, kahramanlarının halkın beğenisine olduğunu gösteriyor. Şimdi herkes sıradaki dizide karakterlerinin gelişimini dört gözle bekliyor. Bu kez seyirci annesi Evelyn Poole da merkezi aktörlerden biri haline gelen Hecate Poole tarafından fethedildi.

dökme

Dizide yer alan aktörlerin birçoğu uzunün ve dünya ününü kazanmıştır. Bunlar arasında "Dreamers", "Casino Royale" ve "Sins City" filmlerindeki rolleriyle tanınan muhteşem Eva Green sayılabilir. Ayrıca, sinema Timothy Dalton'un emektarına değer verilen ayrı bir söz, iki kez James Bond imgesi üzerinde çalıştı. Ethan Chandler'ın rolü, ikiden fazla düzine tablodan dolayı Josh Hartnett tarafından gerçekleştirildi. Özellikle adil seks için kastın ana süsü, televizyon dizisi "Scary Tales" dizisinden sonra popülerlik kazanan genç aktörler Harry Treadevay ve Reeve Carney idi. Onlarla ilgili, genellikle aşkın bir doğadan gelen yorumlar, şu andan itibaren forumlarda ve tartışmalarda sürekli olarak parladı. Doktorlar Hayranları Billy Piper'i görmekten mutlu olacak ve gelecek sene Broadway müzikallerinin efsanesi Patty Lupon oyuncu kadrosuna katılacak.

Seri hakkında korkunç masalları değerlendirmeleri

Yetişkinler için dizi

"Korkunç görünmeye karar vermeden önce"masallar", filmle ilgili yorumlar vazgeçilmez yardımcınız olacak, çünkü birçok izleyici için bazı sahneler ötesine geçebilir. Diziye, şiddet, zulüm ve cinsel ilişki gösteren birkaç sahnenin varlığını gösteren 18+ derece verilmiştir. Erotik sahneler hemen hemen her seride mevcuttur ve her zaman standart olmadıkları için hazırlıksız bir izleyiciyi şok edebilir. Bu nedenle, aynı cinsiyetten mensuplar arasındaki cinsiyetin "Korkunç Masallar" serisinde habersiz olabileceğini önceden bilmek daha iyidir. Buna rağmen, yorumlar, derecelendirmeler ve yorumlar hala olumlu kalmıştır. Kalbin zayıf kalması için de önerilmez, çünkü aşırı sayıda zalim ve korkutucu sahneler vardır. Ancak, bu şeylerden hoşlanıyorsanız, bu seri mutlaka dikkat çekicidir.

Bir dizi korkunç masal

değerlendirme

Son yıllarda, bir çok mükemmelYeni TV dizileri ve "Korkunç Masallar" aralarında. Popüler kaynak "Kinoiskisk" üzerinde derecelendirme oldukça yüksek bir rakam olan 7.9. Rusların olumsuz yorum ağının enginliğinde bulamıyorsunuz çünkü neredeyse tüm seriler övgüye değer. Ancak, başarısı bir ülkenin sınırlarının ötesine geçiyor. Popüler yabancı sitede IMDB derecesi 8.2, ve puanları 50.000'den fazla seyirci tarafından oluşturuldu! Showtime'a göre, "Onaylı Masallar" dizisi (sezon 1), onaylayan ve hala onaylayan ekranlardan ikinci sezondan çok daha fazla izleyici topladı. Bölüm sayısı ikiye çıkmasına rağmen, izleyicileri 600 bine bile ulaşamadı. Ancak senaristlerin ve yönetmenlerin, bu durumu gelecek yıl dikkate değer bir 3 sezon çekerek düzeltmek için büyük bir fırsatı var.

çekim

Dizinin Amerikan olmasına rağmenüretim, tüm çekim İrlanda'da gerçekleşir. Dublin, Viktorya döneminin atmosferini yeniden yaratmayı başaran yaratıcılar için inanılmaz bir keşif oldu. Televizyon için çekim yapmak her zaman zor bir iştir, "Korkunç Masallar" dizisi tarafından korunmamıştı. Pek çok durumda hevesli olmasına rağmen, film yapım süreciyle ilgili oyuncuların yorumları, herkesin ne yapması gerektiğini bilmek zor. İlk olarak, kadınlar sürekli olarak uzun ağır elbiseler giymelidir. İkincisi, bu dizide çoğu sahne gerçekten korkutucu ve görüntüye alışmak için bazen belli bir risk almak zorundasınız. Ayrıca, birçok sahne üretim planında karmaşıktır ve bunların uygulanması için çok fazla çaba ve zaman gereklidir. Üçüncü olarak, aktörler sürekli olarak yeni bir şeyler yapmayı öğrenmek zorundadır. Çekim ile ilgili röportajlarda ve reklamlarda, birçoğu buna sıcak tepki veriyor. Diziyi, söylendiği kadar çarpıcı yapan şey budur.

TV dizi korku hikayeleri 1 sezon yorumlar

Karakter Yorumları

Genel zevk muhteşem Eva Green tarafından çağrıldı,Vanessa Ives rolünü oynamak. Kahramanın bir ortamın yeteneklerine sahip olduğu bilinmektedir, ancak bu onun cephaneliğindeki tek sır değildir. Yorumları okursanız, izleyicinin favori karakteri olduğunu fark edeceksiniz. Ve bu şaşırtıcı değil, çünkü inanılmaz derecede görüntüye alışkın, ki bu onun için mükemmel.

Kadın seyircisi, elbette, kocamanHer biri kendine özgü, ışık çılgınlığı ve göz kamaştırıcı görünümü ile dikkat çeken erkek karakterleri coşkuyla anlatıyor. Yorum, tüm karakterlerin kitap görüntülerini ekranda mükemmel bir şekilde çevirmeyi başardıklarını söylüyor. Bu diziyi diğer uyarlamalardan "Korkunç Masallar" dan ayıran özellik budur. Şov hakkındaki yorumlar elbette belirsizdir ve birbiriyle çelişebilir, ancak hemen hemen her biri parlak bir oyuncu kadrosuna işaret eder. Belki de, seyircilerin çoğu ona teşekkür çekmeyi başardı.

korkunç masallar 2 sezon yorumlar

Bakmaya değer mi?

Elbette, dizi orijinaldir.benzersiz fikirler ve baş döndürücü arsa katlanmış. Bu etkileyici oyunculara, mükemmel bilgisayar grafiğine, manzaraya ve seyirci tarafından sevilen atmosfere ekleyin ve zamanımızın en iyi serilerinden birini elde edersiniz. Özel bir özgüllük var, ama bu onu çok sıra dışı yapan şey. Hala düşünüyorsanız, "Scary Tales" izlemeye değer mi, film ile ilgili yorumlar size yardımcı olabilir. Fakat her zaman objektif olmadıklarını hatırlamak önemlidir. Seyircilerden birinin zayıf zeminden ve uzayan anlatıdan şikâyetçi olması, birinin dizinin makul olmayan zalimce ve kaba olduğunu, ancak birinin bu türden hoşlanmadığını söylüyor. Ancak, incelemelerin çoğu hala tartışmasız onaylamaya yöneliyor.

Birçoğu, ilk defa bu dizinin öyle olduğunu söylüyordikkati çeker ve üst üste tüm mevsimleri görme arzusuna neden olur. Birisi şımarık olduğunu yazıyor, ama tersine, biri devamı daha fazla sevdim. Bir görüşte, hepsi bir araya geliyor: Eva Green herkesi kazandıran inanılmaz bir rol oynadı. En azından onun metamorfozunun uğruna, birkaç bölümüne bakmaya değer. Genel olarak, yorumlar çok çeşitli olabilir, bu yüzden önyargı olmaksızın onlarla tanışmak ve daha sonra kendi ilgi alanlarınıza ve ihtiyaçlarınıza odaklanmak en iyisidir.

Korkunç Masallar dizisi: filmin yorumları, derece 2019

Korkunç Masallar dizisi: filmin yorumları, derece 2019

Related news

 • Rostov-on-Dondaki yüzme havuzları: açıklamalar, iletişim bilgileri ve kişiler
 • Evde kirpik dökülmesine pratik çözüm
 • Duvar Kağıdı Nasıl Temizlenir
 • Değişik Hareketli Duvar Kağıtları Telefon Için
 • Portakallı Havuçlu Islak Kek Tarifi

 • Korkunç Masallar dizisi: filmin yorumları, derece

  Korkunç Masallar dizisi: filmin yorumları, derece


  Korkunç Masallar dizisi: filmin yorumları, derece

  Korkunç Masallar dizisi: filmin yorumları, derece

  Korkunç Masallar dizisi: filmin yorumları, derece

  Korkunç Masallar dizisi: filmin yorumları, derece

  Korkunç Masallar dizisi: filmin yorumları, derece

  Korkunç Masallar dizisi: filmin yorumları, derece

  Korkunç Masallar dizisi: filmin yorumları, derece

  Korkunç Masallar dizisi: filmin yorumları, derece

  Korkunç Masallar dizisi: filmin yorumları, derece

  Korkunç Masallar dizisi: filmin yorumları, derece

  Korkunç Masallar dizisi: filmin yorumları, derece

  Korkunç Masallar dizisi: filmin yorumları, derece

  Korkunç Masallar dizisi: filmin yorumları, derece

  Korkunç Masallar dizisi: filmin yorumları, derece

  Korkunç Masallar dizisi: filmin yorumları, derece

  Korkunç Masallar dizisi: filmin yorumları, derece

  Korkunç Masallar dizisi: filmin yorumları, derece

  Korkunç Masallar dizisi: filmin yorumları, derece

  Korkunç Masallar dizisi: filmin yorumları, derece