Korkarsan, bir erkeği sevmeyi nasıl kabul edebilirim İlk aşkı itiraf edip etmemeliyiz 2019

Korkarsan, bir erkeği sevmeyi nasıl kabul edebilirim İlk aşkı itiraf edip etmemeliyiz 2019
15.05.2019

Korkarsan, bir erkeği sevmeyi nasıl kabul edebilirim İlk aşkı itiraf edip etmemeliyiz 83

Korkarsan, bir erkeği sevmeyi nasıl kabul edebilirim? İlk aşkı itiraf edip etmemeliyiz?

Bildiğiniz gibi, kızlar romantik veDuyarlıdırlar ve bu nedenle, karşı cinse çocukların kendisinden çok daha erken bir cazibe tecrübe etmeye başlarlar. Ve her yaşta, hepsi basit bir sempati ile başlar ve nihayetinde daha önemli, önemli bir şey haline gelir. Ve o halde zaten duygular kendi tarafında bir cevap, bazı kesinlik gerektirir, ancak genç adam karşılıklılık belirtisi göstermezse, kızın kendisi harekete geçmesi gerekir. Ve sonra yeni bir sorun var: bir adamı sevmeyi nasıl kabul edeceksin, asıl cevabı dinlemekten korkuyorsan ve onu nasıl karar vereceksin? Bunu bir araya getirelim, sevgili hanımlar.

Birinci soru: Bunların hepsine ihtiyacınız var mı?

korktuğun takdirde bir erkeğe aşkını itiraf etmekAşkın tanınması kolay değildir, gerektirirkararlılık ve cesaret, denge ve sorumluluk. Tabii ki, bu adım atmadan önce, kız muazzam stres, korku, heyecan yaşanıyor, bu duyguların çok üstesinden, aynı zamanda en hoş değil. Ancak, adam bir kere, kararlı adımlar atmaya düşünmeye zorluyor ve olsun veya olmasın aşık ilk itiraf sizin açınızdan tüm bu çabaların olmadığını? Birincisi, genç bayanlar genellikle derin duygular kolay hobi almak, bunlar benzeri, canlı nefes Bu genci olmadan yaşamak ve olamaz büyük sözler söylerler. Genellikle yazışmalarla bir erkeği sevmeyi nasıl kabul edeceklerini sorarlar. Uzun bir süre şahsen bilmeden bir kişiye duygularını itiraf etmekten başka aptalca bir şey yoktur.

Önce kendinizi denemeye çalışın: Diğer adama bakmak, birkaç günlüğüne yalnız kalın ve her şeyi ayıklamak için teşekkür edin. Sevgilinin sizi karşılık vereceğini, sonra ne düşünün? Onunla bir ilişki mi kurmak istiyorsun, ne kadar sürecek? Ve eğer gerçekten duyguların derin ve yapmacık değilse, bir sonraki aşamaya geçelim: Bu genç adamın buna değer mi?

İkinci soru: aynı mı?

ilkini aşkta itiraf etmekSenelerce acı çekiyorsun, merak ediyorum,İlk adımı atmaktan korkuyorsan, bir erkeği sevmeyi nasıl kabul edersin. Kalp duyuların üzerinden atlamaya hazır, ama sonuçta, onun meyve alanının hiç olmadığı ortaya çıkabilir. Çoğu kız bunun üzerinde kesin olarak karar verir çünkü adam karşılıklılık belirtileri gösteriyor gibi görünse de, ya da biraz belirsizdir ya da bayanın sevgisini itiraf etmek istediğini fark eder, ancak utanır. Ancak, burada, bayanlar, küçük bir sorun var: kendileri için aynı işaretleri icat edebiliyoruz, özellikle de sevilen bir kişinin her görünümünde özenle araştırırsak. Oldukça basit bir şekilde kontrol edin: birkaç gün, hatta bir hafta kaybolun ya da "kar kraliçesi" nde oyna. Duyularını yüzeye çıksın ve hiçbir şey yapmasın.

Sonuç çıkarmak

Yokluğunu bile farketmezseHiçbir şeyden pişman değil, aktif bir aramaya başlayacak, ondan dönüp onsuz hayatta devam edecektir. Korktuğunuzda, bir erkeği sevmeyi nasıl kabul edeceğinizi düşünmeyin bile, çünkü açıktır ki buna değer olmadığı açıktır ve siz onun içiniz - yalnızca birçoğundan biri. Ancak endişelenip endişelenildiğini fark ederseniz, size ne olduğunu sormaya başlarsa, neyi yanlış yaptığı, kararlı bir şekilde hareket ettiğini hissediyorsunuz, çünkü duygularınız gerçekten karşılıklı. Unutmayın ki tanıma, yalnızca onu takdir eden birine vermeye değer bir hazinedir.

Üçüncü soru: Bunu nasıl yapmalı?

eğer korkarsan aşkını itiraf etÖnceki sorular kontrol edildi ise,En önemli aşamaya dönüşme zamanı: Bir çocuğa olan sevgiyi doğru bir şekilde itiraf etmek. Burada öncelikle her şey duruma göre değişir, çünkü büyük bir fark var, zaten bu genç adamla tanışıyorsunuz ya da her şey ancak tanımadan sonra başlayabilir. İlk varyantta, her şey çok daha basittir, çünkü zaten bir ilişkideydiniz ve sadece anı doğru bir şekilde tahmin etmelisiniz. Yani, önce, durumu düşünün. Uygun bir romantik ortamın olacağı bir tarih için bir tarih seçmelisiniz ve rahatsız edilmeyeceksiniz. Bu amaçla park, akşamları sessiz ve sakin bir kafeye yaklaşabilir. Onu yemeğe davet edebilirsin. Sakin bir şekilde konuşabilmeniz için böyle bir durumu yaratmalıyız, o da özgürleştirildi ve diyaloğa hazırdı. Öyleyse hazırlamalısınız, yani çekici, ama çekici olmayan bir görüntü, nazik ve romantik icat etmek. Sadece sizin ve hislerinizi düşünmesi, kısa bir etek ya da açık bir dekolte ile açıkça farklı bir izlenim yaratacaktır.

Dördüncü soru: ne demeli?

bir çocuğa doğru bir şekilde sevgiyi nasıl itiraf etmekReddetmekten korkuyorsanız, bir erkeği sevmeyi nasıl kabul edersiniz? Metin hakkında dikkatli düşün. Tanıma çok uzun olmamalı ve niyetleriniz hakkında özel bilgi vermemelidir. Bununla birlikte, alnınızda üç değerli söz söylemeniz gerekmez, onu üzebilir ve korkutabilir. İdeal olarak, mantıklı bir sonuçla sonuçlanan küçük bir tanıtım konuşması ve aslında bir itiraf. Mesela şöyle olabilir: "Biliyorsunuz, birbirimizi oldukça uzun bir süredir tanıyoruz ve bu süre zarfında benim için ne kadar değerli olduğunu anladım. Senin yanında, sensiz, kendimi çok rahat hissediyorum. Çok sevimlisin ve seni seviyorum. Ama benim hakkımda nasıl hissediyorsunuz? ”Tabii ki, konuşmayı tam olarak sizin durumunuza göre seçmelisiniz, ancak bu tek kuralla yönlendirilmeniz gerekiyor: söylenenlerin hepsi doğru olmalı.

Beşinci soru: arkadaşlık ya da ilişkiler?

yazışma yoluyla bir adama aşık olmak nasılÖzellikle hassas durum - eğer başladıysanızuzun zamandır birbirinizi arkadaş olarak gördüğünüz bir adamın duygularını hissetmek için. Bu durumda aşık olan ilk kişi mi? Bu alt metinde, en zor soru bu ilişkileri sürdürmek ya da tamamen farklı bir seviyeye geçmek arasındaki seçimdir. Kendinize cevap verin, gelebilecek şeylerin uğruna, her şeyi riske etmeye ve şimdi sahip olduğunuz şeylere karşı koymaya hazır mısınız? Ne de olsa, böyle bir tanıma, arkadaşlığınızı ve size karşı olan tavrını mahvedecek ve eğer hisleriniz karşılıklı değilse, o zaman herşeyi olduğu gibi geri getiremeyeceksiniz. Eğer korkarsan aşkını nasıl itiraf etmelisin? Ona karşı tavrınızın romantik olduğundan emin olup olmadığınızı düşünün. Onunla çok fazla zaman geçirdiğinizde ona bağlandınız ve bu yüzden, bunun arkadaşlıktan başka bir şey olduğunu düşündünüz. Ve son olarak, düşünün - ve hislerin karşılıklı olarak ortaya çıktığında birlikte olabilir misiniz? Sonuçta, bir ilişkide, adam her zaman arkadaşlıktan farklı davranır, ancak kız gibi. Bu yüzden her kararı dengeli bir şekilde alın. Mutlu ol.

Korkarsan, bir erkeği sevmeyi nasıl kabul edebilirim İlk aşkı itiraf edip etmemeliyiz 2019

Korkarsan, bir erkeği sevmeyi nasıl kabul edebilirim İlk aşkı itiraf edip etmemeliyiz 2019

Related news

 • Hitâbetin mûsikîsi ve Ferahfezâ Demler
 • Çiftlik Köftesi Tarifi
 • Grip olmamak için ne yemeliyiz
 • Kene açılışı ne zaman yapılır ve bu çiçeklerin kışın nasıl saklanacağı
 • Karaciğer obezite tedavisi mümkün müdür

 • Korkarsan, bir erkeği sevmeyi nasıl kabul edebilirim İlk aşkı itiraf edip etmemeliyiz 62

  Korkarsan, bir erkeği sevmeyi nasıl kabul edebilirim İlk aşkı itiraf edip etmemeliyiz


  Korkarsan, bir erkeği sevmeyi nasıl kabul edebilirim İlk aşkı itiraf edip etmemeliyiz 99

  Korkarsan, bir erkeği sevmeyi nasıl kabul edebilirim İlk aşkı itiraf edip etmemeliyiz 94

  Korkarsan, bir erkeği sevmeyi nasıl kabul edebilirim İlk aşkı itiraf edip etmemeliyiz 50

  Korkarsan, bir erkeği sevmeyi nasıl kabul edebilirim İlk aşkı itiraf edip etmemeliyiz 66

  Korkarsan, bir erkeği sevmeyi nasıl kabul edebilirim İlk aşkı itiraf edip etmemeliyiz 85

  Korkarsan, bir erkeği sevmeyi nasıl kabul edebilirim İlk aşkı itiraf edip etmemeliyiz 39

  Korkarsan, bir erkeği sevmeyi nasıl kabul edebilirim İlk aşkı itiraf edip etmemeliyiz 79

  Korkarsan, bir erkeği sevmeyi nasıl kabul edebilirim İlk aşkı itiraf edip etmemeliyiz 13

  Korkarsan, bir erkeği sevmeyi nasıl kabul edebilirim İlk aşkı itiraf edip etmemeliyiz 86

  Korkarsan, bir erkeği sevmeyi nasıl kabul edebilirim İlk aşkı itiraf edip etmemeliyiz 33

  Korkarsan, bir erkeği sevmeyi nasıl kabul edebilirim İlk aşkı itiraf edip etmemeliyiz 83

  Korkarsan, bir erkeği sevmeyi nasıl kabul edebilirim İlk aşkı itiraf edip etmemeliyiz 7

  Korkarsan, bir erkeği sevmeyi nasıl kabul edebilirim İlk aşkı itiraf edip etmemeliyiz 48

  Korkarsan, bir erkeği sevmeyi nasıl kabul edebilirim İlk aşkı itiraf edip etmemeliyiz 57

  Korkarsan, bir erkeği sevmeyi nasıl kabul edebilirim İlk aşkı itiraf edip etmemeliyiz 95