Konut kompleksi Rüya, Ekaterinburg: açıklama, yorumlar 2019

Konut kompleksi Rüya, Ekaterinburg: açıklama, yorumlar 2019

Konut kompleksi Rüya, Ekaterinburg: açıklama, yorumlar 70 27.01.2019, 03:35

Konut kompleksi "Rüya", Ekaterinburg: açıklama, yorumlar

Ekaterinburg, Uralların başkentiŞu anda aktif olarak gelişen sanayi şehri. Banliyölerde de dahil olmak üzere yeni yerleşim bölgeleri var. Bu arada, her geçen gün daha popüler hale geliyorlar, çünkü hepsi banliyö ve kentsel yaşamın cazibesini uyumlu bir şekilde birleştiriyorlar. Sadece böyle bir proje arıyorsanız, konut kompleksi "Dream" (Ekaterinburg) dikkat edin. Modern bir mikro-bölgenin parlak bir temsilcisidir ve kendi altyapısından dolayı şehirde yaşamak için mükemmel koşullar yaratmak mümkün olmuştur. Kompleksin ortak bir gözden geçirmesini yapmayı teklif ediyoruz ve ilk sakinlerin görüşü bunu mümkün olduğunca tarafsız bir şekilde yapmaya yardımcı olacak.

Proje hakkında

Konut kompleksi "Rüya" (Ekaterinburg), fotoğrafMateryalimizde bulabileceğiniz, bir iş sınıfı projesidir,% 100 ismini haklı çıkarmıştır. Şehrin tam ve en rahat bir yaşamı için gerekli olan her şey var. Kompleks birkaç sıraya göre inşa ediliyor, üç hat da daha şimdiden işletmeye alındı, ama yine de kendi business-class konutunuza sahip olma şansınız var.

Konut kompleksi "Rüya", Ekaterinburg

Değişen sayıdaki katların 13 bölmeli evi,kendi kapalı toprakları ve yirmi dört saat süren bir gözetleme sistemi ile yekpare tuğla teknolojisi üzerine dikilen, farkedilemez. Açıkçası, kompleks zaten bir bütün olarak ilçe ve tüm şehrin tam teşekküllü bir dekorasyon haline gelmiştir.

geliştirici

Konut kompleksi "Rüya" (Yekaterinburg) üzerindeUrals geliştirme şirketi Forum-gruplarında iyi bilinen bir parçası olarak geliştirici olarak çalıştı. Etkileyici bir süre için modern alışveriş ve eğlence merkezleri de dahil olmak üzere oldukça başarılı projeler gerçekleştirmek mümkün oldu. Her proje, gelişmiş teknolojilerin ve yeniliklerin kullanımına dayalı olarak benzersizdir ve bu nedenle artan bir ilgidir.

Konut kompleksi "Rüya", Ekaterinburg: fotoğraflar

konum

Şehrin kalbinde bir daire arıyorsanız, içindetüm kültürel ve tarihi mekanlara yürüme mesafesinde, kesinlikle konut kompleksi "Rüya" (Ekaterinburg) keyfine varacaksınız. Nesnenin adresi: Saco ve Vanzetti, Kuibyshev ve Sheinkman sokaklarını geçiyor. Bütün bunlarla birlikte, kompleks yoğun trafik ile karayolundan kaldırılır, şehrin en iyilerinden biri olarak kabul edilen sessiz ve sakin bir bölgede yer alır.

Kompleksin kapalı iç alanıUral'ın başkentinde yaşadığınızı unutmanızı sağlar: avluda, geliştirici ev benzeri bir atmosferde sade bir atmosfer yaratmayı başardı. Park "Green Grove", ailenin tüm üyeleri için yürüyüşler, piknikler ve açık hava etkinlikleri için favori bir yer olacaktır.

altyapı

Içinde büyük bir izole alanEn rahat şehir hayatı için gerekli koşullar - hepsi bu bir konut kompleksi "Rüya" (Ekaterinburg) 'dir. İlk alıcıların incelemeleri, bölgenin kendi altyapısına odaklanıyor ve bu da onu hayata çok çekici hale getiriyor.

Konut kompleksi "Rüya", Ekaterinburg: adres

Kompleksin ilk katları nesneler için ayrılmıştır.ticari altyapı. Burada tüm sakinlerin gerekli alımları yapabileceği modern mağazalar ve süpermarketler açılacak. Büyük bir avlu alanı yabancılar için kapalı, tüm güvenlik gereksinimlerini karşılayan modern oyun alanları ve spor alanları olacak. Evlerden birinin birinci katı mükemmel bir anaokulu olacak, yeni binalara yürüme mesafesinde farklı seviyelerde başka eğitim kurumları var.

daireler

Ön terbiye ile geniş daireler - hepsiBu bir konut kompleksi "Rüya" (Ekaterinburg). Alıcılar seçimi çeşitli planlama çözümleri sundu. Geliştirici, modern sakinlerin isteklerini haklı gösteren bu düzenleri sunmaya çalışırken, rahatlığa dikkat çekti. İzole odalar, geniş mutfaklar ve tuvaletler, gardırop.

Konut kompleksi "Rüya", Ekaterinburg: yorumlar

Konut kompleksi "Rüya" tüm daireler(Ekaterinburg) ön terbiye ile teslim edilir: tüm yüzeyler tesviye edilir ve sonraki dekoratif kaplama için hazırlanır, elektrik tesisatı yapılır, sıcak ve soğuk su verilir. İlk kiracılara göre, tüm çalışmalar bu kadar kalitatif olarak yapıldı ve müteakip son işlemlerde önemli bir yer tutmanın mümkün olduğu görüldü. Ayrıca, gerekirse, şirketin uzmanları sizin için dairenin bireysel bir tasarım projesi geliştirebilir ve uygulamasında yardımcı olabilir.

Fiyat politikası hakkında

Şehir sakinleri için iş sınıfı konutları ne kadar uygun fiyatlı? Dairelerin maliyeti 4 milyon rubleden başlar. Geliştirici, mortgage kredileri ve indirimler sistemi için mükemmel koşullar sunuyor.

Özetleme

Konut kompleksi "Rüya" (Ekaterinburg) - bir rüyaŞehrin her sakini. Büyük bir şehrin koşuşturmacasından gizlenmiş bir iş sınıfı kompleksi, merkezinde, kültürel ve tarihi mekanlara çok yakın bir konumda yer almaktadır. Komplekste bulunmamışsanız, planlama seçeneklerine aşina değilseniz, durumu derhal düzeltmeyi ve projenin tüm avantajlarını kişisel olarak doğrulamayı öneriyoruz.

Konut kompleksi Rüya, Ekaterinburg: açıklama, yorumlar 2019

Konut kompleksi Rüya, Ekaterinburg: açıklama, yorumlar 2019

Related news

 • Sen Anlat Karadeniz 38.Bölüm izle
 • Boğaz Ağrısı Nasıl Geçer: Boğaz Ağrısına Bitkisel İlaç
 • Promitheas Patras: 80 - Beşiktaş Sompo Japan: 72 MAÇ SONUCU
 • Amigurumi Miki Fare Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Çinde kurulacak fabrikada robotlar robot üretecek

 • Konut kompleksi Rüya, Ekaterinburg: açıklama, yorumlar 8

  Konut kompleksi Rüya, Ekaterinburg: açıklama, yorumlar


  Konut kompleksi Rüya, Ekaterinburg: açıklama, yorumlar 2

  Konut kompleksi Rüya, Ekaterinburg: açıklama, yorumlar 54

  Konut kompleksi Rüya, Ekaterinburg: açıklama, yorumlar 72

  Konut kompleksi Rüya, Ekaterinburg: açıklama, yorumlar 90

  Konut kompleksi Rüya, Ekaterinburg: açıklama, yorumlar 3

  Konut kompleksi Rüya, Ekaterinburg: açıklama, yorumlar 40

  Konut kompleksi Rüya, Ekaterinburg: açıklama, yorumlar 89

  Konut kompleksi Rüya, Ekaterinburg: açıklama, yorumlar 15

  Konut kompleksi Rüya, Ekaterinburg: açıklama, yorumlar 8

  Konut kompleksi Rüya, Ekaterinburg: açıklama, yorumlar 6

  Konut kompleksi Rüya, Ekaterinburg: açıklama, yorumlar 40

  Konut kompleksi Rüya, Ekaterinburg: açıklama, yorumlar 53

  Konut kompleksi Rüya, Ekaterinburg: açıklama, yorumlar 27